2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Evet yaaa, bende anlamıyorum bunları.6 yaş çocuğu yüzmeyi öğrenmiş olması lazım sonuçta.Bizimki de denize giriyor kolluksuz, düşüyor su yutuyor filan ama, tekrar kalkıp ayağa kalkıp ben gidiyorum diyor.Burada belediyenin havuzu var, 4 yaştan itibaren alıyorlar.Sneye oraya göndereceğim.4 yaş olayı haklı, özellikle de havuzda.Ama bu sene yüzmeyi öğrenir diye düşünüyorum ege için açıkçası.

Bezli alıp, kaka yaptığında telefon mu açıyorlarmış.Gelin çocuğunuz kaka yaptı diye.Ya çalışıyorsa ve gelemeyecek olursa ne oluyormuş acaba.Akşama kadar bekletecekler miymiş.::))) Saçmalığa bak.

çok saçma hemde

ezginin gittiği kreş bakım amaçlıymış onlarınki eğitim amaçlıymış... ögretmenler böyle bir hizmet vermiyormuş...

bir arkadaşım vericekte oglunu bezli daha ... ananesini arıycaklar evden gelicek altını açacak... ben olsam itiraz ederdim o kadar kakalımı kalacak çocuk saçmalık... ögretmen yapmıyorsa bir bayan bul bu işleri yaptır dimi...

fiyat bile sormamışım o kadar uymadı ki bize...

anaokulu sitenin içinde sitede kocaman havuz vaar anlaşamamışlar siteyle floryaya götürüyorlarmış yuzme için falan filan ...

en sonunda açtıracaklar bana bir kreş bu ne ya

Hahahahah derya, sen de neşe erberk misali ezgi için açarsın, arkasından anaokulu kreş zinciri kurarsın:)))))
Bak hatunun her ilde neredeyse bir kreşi var.Tek nedeni 3 kızını baktıracak yer bulamamasıydı:))))

haklıymış kadın valla... ben bize bu kreş yetmiyor dans ingilizce falan olsun diye araştırıyorum kalkmış bana 3-4 yas yarım gün diyor ((

denizde çok mutlu hiç zararı olmuyor bana yok gibi... kumla oynar suyla oynar gider arkadaş bulur kendine :)))

amma yazışmışınız kızlar :))) maşallah domuş buralar
çok geçmiş olsun kaana
ezgiyede maşallah bende defnenin bi iki resmini eklemek istedim ama sitede sorun var diyip durdu

merhaba kızlar bizde iyileştik korkulacak bir şey yokmuş alerjik durummuş zaditen diye bir şurup içiyoruz sadece toparlandık zaten

sevdacım çok geçmiş olsun canım çok zor hem 2 çocuk hem sen
faziletcim sizede çok gemiş olsun bu arada hoşgeldin yine gel arada birde olsa merak ediyoruz sizi

Serpilcim senin alıntın çıkmamış sanırım sizede geçmiş olsun canım

Derya nereye gittiniz denize bu yakınlardamı ?

Son düzenleme:
coşmuş burası ne güzel.
de bi defada okumak için iki sayfa yeter ben yokken daha da coşmayın kıskanıyorum yanııııı

şaka bi yana. meral hoşgeldinizzzzzz
derya ezgiye yine bayıldım maşallah.
ilaç adı içinde çok sağol. şu minadexi bitiriyim onu da denerim.
artık biz kapsulle falan besliycez bu sıpayı
o kreş neymiş öyle o şartlarda birileri oraya çocuğunu verir mi yaa
bende daha öncede dedim bizim çocukları küçümsemelerine kızıyorum. daha çok küçük anlamaz nası annlamaz yaa onu diyenden daha iyi anlıyorlar vallaa.
öğrenmelerinin en hızlı olduğu dönem sonuçta
kreş ararken bende ahh kreş açabilsem dedim. gidiyorsun bizim bu yakında bi kreş var dublex bi bina yoktan biraz büyük bahçesi dublex ama mini dublex bi sordum 45 çocuk var dedi. bide hepsi aynı yerdeymiş şok oldum. bunlar denetleniyo mu nası denetleniyo hayret.

valla derya inşallah bulursun istediğin gibi bi yer acaba biz mi beklentimizi yüksek tutuyoruz diyorum ama sonuçta çocuklarımızı tanıdığımız için beklentimiz yüksek..

ben çağanın grubunu değiştirmedim. çağan büyük çocuklarla daha da mutlu. hergün biraz daha güzel konuşuyo beklentileri değişti daha mantıklı davranıyo bende kalsın dedim bu grupla. bakalımhayırlısı..

derya binicilik için ders aldırıyo musun. burda sordum daha küçük dediler ama bi oturuşu vardı 50 binişi gibi ...
ben gönen taraflarında sormuştum iki yştan itibaren ders vermeye başlıyoruz demişlerdi. ama buranın kadrosu daha yeni eğiticilerin yetersizliği gibi algıladım ben olayı
balım hoşgeldin sende

Suan scrabble oynuyoruz a lari buyor :))) a buldum diye seviniyor :))

at egitim 6 yas dediler ama cocuğun fiziğine göre değişir dediler kemik gelişimi 6 ymiş ama biz 4 gibi başlarız heralde

Masallah ezgiye coook tatli :)

Bu kis immuzinc almistim iciremedim 3-5 kez icmistir attim siseyi.Birde bunu deneyelim bakalim faydasi olursa duacin oluruz derya ben ve bi cok kisi :)

herkeze selamlar çoooom önce yazmıştım 2009 ocak kızım var durunun annesi
biraz geçmişi okudum wc eğitimi için bakınırken bizde 1 hafta oldu başlayalı geç kaldık sanırım biraz ama hiç korktuğum gibi olmadı çok temkinli hemen oturup yapıyor çok korkuyor kaçırıcak die gecede hiç yapmadı şimdiye kadar ilk bi kaç gün bağladım ama artık bağlamıyorum yatırırken yaptırıp öyle yatırıyorum sabah kalkınca hemen yapıyor
herkezde aynı problem mi var kızlar duruda çok iştahsız bide geniz eti var çok etkiliyormuş iştahı çok üstüne düşüyorum saat başı tepesindeyim nerdeyse hiç abur cubur vermiyorum daha çok iştahını etkiliyor ama bizim kilomuz
16.600 boyuda 105 cm

:)) istahsiz ama 16600 benim Dr obez olucak diye korkardi kesin ) Masallah

Günaydın kızlar, nasılsınız_?
Emelcim geçmiş olsun atlatmışsınız.

Seda maşallah kızına.16600 grsa bence pek kafana takma.Maşallah kilosu ve boyu çok iyi.Farkındaysan herkes 10-11 lerde dolaşıyor çocukların kilosu diye sorun yaşıyorlar.

Masallah ezgiye coook tatli :)

Bu kis immuzinc almistim iciremedim 3-5 kez icmistir attim siseyi.Birde bunu deneyelim bakalim faydasi olursa duacin oluruz derya ben ve bi cok kisi :)

immuzinc bende kullanmıştım bir fayda görmedim... hersabah bir tatlı kaşıgı canım... ben bundan sonra pekmez ve balda tıkıyordum agzına :)) kışın hasta olmasın diye ugraşıyorum ama faydası yok oluyor...

ama iştahını açtı cidden ben gördüm faydasını darısı başınıza... ama iki şişe kullandım ilk kaşıkta olmuyor ona göre :))

valla maşallah duruya. daha ne olsun annesi...

derya seninkini deniycem bi açılsın iştahı nasıl dua ederim sanaaaaaaa...

Seda masallah kizina.bence acikmadigi icin sana istahsiz geliyordur.biz bi kasik yogurt yesek 3 saat gecmesini bekliyorum yemek yedirmek icin.
Derya ldim surubu eczaci isah acmaz dedi diger surubu oneri ari sutu polen olani bende iki sise bitirdik bi degsiklik olmadi dedim.bakalim yarin baslayacagiz.ablam da bi kavanoz dut pekmezi verdi koy yapmi her gun duzenli ver istahini acar dedi.yarindan itibaren ikisinide duzenli icirecegim.inss faydasi olur.
Bu ikinci haftamiz ogen uyumuyor ece.aksama dogru huysuzlasiyor dogal olarak.nasil uyutacagimi bilmiyorum.oglen uykusunu birakmasi icin daha cok erken degil mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…