2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

iyi akşamlar kızlar

biz hastayız oğluşum dün gece ateşlendi dünden beri ateşi 39-40 gidip geliyor bugün bir ara 38.5 oldu o kadar, hastaneye götürdüm laranjit dediler soğuk buhar verdiler önlem için bakalım sabah kendi doktoruna gidicez

Kızlar merhaba nile bayıldım duygucum ne kadar güzel benim eşim kreşe göndermeme izin vermiyor daha erkenmiş 3 yaşından önce olmazmış falan fıstık sizleri görünce imreniyorum...

Emelcim çok geçmiş olsun inş hemencik geçer anlamyrm yaa yazın bile hasta oluyo bunlar bizler böle değildik küçükken dr nedir ilaç bilmezdik...

Nazocum sana da geçmiş olsun herkes hasta valla bide ben hastanede çalışıyrm salgın galiba bu aralar herks böle.

Günaydın kızlar,
Merhaba burcu.
Geçmiş olsun emelcim.Bizim oğlanda öksürüyor arada.Ayağına terlik ayakkabı giydiremiyorum.Sürekli çıplak ayakları.Koşturup duruyorlar. Sanırım bizim ki ondan oldu.Bir de gece çok terliyor, ama sabaha karşı ne olursa olsun serinliyor hava.Onunda etkisi olabilir.Bakalım şimdilik bir şey yapmadım.Bu günde geçsin.

Dün gece bezini bağlatmadı.Benim değil o dedi.Ben de çiş yapma annecim dedim.Gece yatmadan önce 11 gibi uyandırdım, çişini yaptırdım.Sabaha kadar yapmamış.Sabah 6,30-7 arası kalktı, sesini duydum, hemen gittim yanına.Yapmamış çişini.Tekrar çişe tuttum, giydirdim.Sanırım artık gecede bağlamadan geçireceğiz:))))

hadi bakalım... çocuklar bizden daha cesaretli :)) bende ezgiyi 3 gece baglamıştım sonra ezgi baglama istemiyorum demişti :))

o demese baglamaya devam ederdim heralde.

tatilde bir aileleyle tanışmıştım kızları 3,5 yaşında gece hala baglıyordu annesi... çocuk bagla diyormuş. şanslıyız valla biz...

EMELCİM geçmiş olsun... ezgide hep laranjit olur bende küçükken hep laranjit olmurmuşum...

bende 4 gündür öksürüyorum başka birşeyim yok köh köh bir gıcık öksürük var... gece uyutmuyor çok rahatsız edici... şurup aldım ama fayda etmedi...

Merhaba meralcim maşşalh egeye
ben elvinde gece hiç bağlamadım altını içi naylon çarşaflarım vardı onlardan serdim altına 1 kere olsun yapmadı biz bezi tamamen attık hiçbir sorunumuz yok çok şükür 2 aydır

serpilcim çağana da maşşalh faceden görmüştüm resimlerini yakışıklı paşa

Bezi çıkarınca tamamen atmak daha iiyi oluyo bi kere gece bağladın mı çocuk alışıo bi süre sonra kendini alışıtırıo..elvin gece tuvalete hiç kalkmıo ne zaman uyanırsa o zaman yapıo..sakıncalı olur mu?? Siz kaldırıyomusunuz

DERYACIM GEÇMİŞ OLSUNN

Son düzenleme:
Egehan 9 da uyuduğu için ben yatarken 11-12 gibi kaldırıyorum.Bu gece başka kaldırmadım.
Maşallah sizede burcu.
Geçmiş olsun deryacım size de . Valla dediğin gibi bizden daha cesaretliler:)))

dün yazdım ama çıkmamışş.emel geçmiş olsun
derya sizde meral galiba sizdede var bi hastalık sizede..

İyi aksamlar kızlar
Bizde bu hafta cikardik bezi.daha rahat oturacagi bir lazimlik aldik ama hic oturmak istemiordu.5gundur bi defa bile yapmadi lazimliga. Sabah kalkior oglene kadar tuyordu cisini.bugunde 7:30 da kalti oglen 2:30 a kadar yapmadi.kac kere sordum oturttum hatta bugun daha uzun sure oturdu.babaanne gelicek hadi ona supriz yapalim cok sasiracak falan dedim.babannesi geldikten sonra yapti cisini :) 3 defa lazimliga yapti.cok mutlu oldm.hic umutlu degildim bu konudan.sanirim zamanla olacak.bu hafta hep uyuttuktan sonra bezledi sabah uyaninca cikardi bezi.bugunde uyutmaya goturmeden once bezledim.odada cekisirdi bezini. Anne benim bezim var deyip durdu.bende biraz daha buyu o zaman gece kalkip tuvalete yapacaksin dedim.
Acaba bezlemesemmi? Sizleride okuynca ysnlismi yapiorum acaba?

günaydın diyceksinizki bu saattemi uykum kaçtı yatakta dön dur içim şişti dünde bakamamıştım bi dolanım belki mayışırım dedim bide acaip acıktım
geçmiş olsun emelcim meralcim sanada geçmiş olsun deryacım
teşekkürler burcucum evet salgın sanırım burda da istanbulda da çok kişiden duydum
dün gittim alışveriş yaptım azcıkın aslında bişey almam defnedekilerle idare ederim diyodum ama olmadı o zaman dahamı şişmanmışım ne pantolonlar bol kaldı hep sinir oldum bi beyaz pantolon bi kot kapride bide şort aldım burda daha çok ihtiyacım oluyo hergün çıkıyorum dışarı e bülent geldiğinde de akşamları çıkıyoruz olmuyo lazım oluyo öyle işte küçük kızçemede çorapla hırka aldım büyüğünbede sandalet

Güle güle kullan nazlıcım cicilerini allah kızçene giydirmek nasip etsin inş

günaydın herkese

Günaydınlarrr,
Canım egehan da kaka olayında sorun yaşamıştık.Ama birden bire yapmaya başladı.Gecede 2 gecedir bağlamıyorum, ama altına alıştırma külotlarından giydiriyorum.Yatağına da alt açma bezlerinden seriyorum ne olur ne olmaz diye. Geçen gece kalkmamıştı, bu gece sabaha karşı uyandı bende çişe tuttum.Sabahleyin kalkınca yine çişe tuttum. 2 gecedir sorunumuz yok şükür. Bezi kendisi istemedi zaten.
Nazo güle güle giyin cicilerinizi.
Serpilcim sağol canım sende.Dün öksürük şurubu aldım.Şimdilik öyle çok fazla öksürüğümüz kalmadı.Ama burnu akıyor.Atlatırız inşallah.Geçen gün denize gitmişlerdi.Bizimki girmiş.Büyük ihtimalle üşüdü orada.Hala deniz suyu ısınmadı.

selamlar

sabah bi kalktık çağanda acaip bi öksürük. boru gibi bişeyide yoktu
hastaneye götürdüm yanımda muayene ettiler bronşit olmuş bi sürü ilaç. çok zaıf dedi ona baktı vitamin başladı kan verdik malum kanszlık ferrum verdi. bide üfürüm var dedi. mutlaka çocuk kardiyoloğu görmeli dedi kalp ekosu yapılması lazım dedi. apar topar çıktık bi kardiyolog bulduk ama çocuk kard. değil. o bi eko yaptı yok bişey dedi ama bizim çocukçu çok ısrar etti erişkin kard. görmez dedi bilmiyorum artık ama bütün keyfimiz kaçtı. bide çok ağladı ki içim gitti.

nazlı güle güle giy.
hatice hayırlı olsun çiş olayınız

Merlacim geçmiş olsun

serpilcim ay bi günde neler yaşamışsın öle kıyamam ben ona..inş kötü bişyi yoktur..sıkma canını dicem ama olmucak..inş hemencik düzelir

Serpilcim gecmis olsun
8 yasında benimde kalbimde ufurme olduğu tespit edilmişti
bazı cocuklarda olur sonra düzelirmiş benimde öyle oldu korkma canım birsey çıkmaz

Cok gecmis olsun serpil.inss biseyi yoktur.ust ustte gelmis
Biz bugn lazimliga kaka yaptik 5.i gunumuz bugun.inss boyle devam eder.
Eceninde oksurugu tam gecmedi.bi defa hauza gittik ondan sonra hasta oldu.havuz olayini kapattik bu sene.tatilede gitmeyecegiz.kuvette yuzeriz bol bol :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…