2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Merhabalar
Meral cok gecmis olsun,terlemeye basladiysa atesi cikmaz artik.
Accu bizim kizda oyle koca avmyi kosarak dolasiyoruz.hicbirsey aldirmiyo yemek yedirmiyo.dun ne hikmetse sakin sakin oturdu masada sanirim kresin faydasi
Serpil takma kafana rahat ol.bizim evde batti heryer toz icinde yaparim yavas yavas diyorum.artik evisleri icin cok takinti yapmayacagim.kendime bakicaam birazda.hem kendimi iyi hissedersem islerde daha kolaylasir

ay hatice nasıl rahat olayım. 20 gün sonra taşıncaz temizliği geçtim evi toplamam lazım. bide bizim adamın çöplüğü var balkonda ahşap işleri merakı varda. nerden baksan 10milyar masraf etmiştir ortada daha hiç bişey yok pislik dışında. bari kalk balkonu topla diyorum onuda yapmıyo. şimdide yattı uyudu. bari kalk çocuğu oyalada ben ders çalışıyım dimi. bazan dua ediyorum allahım iş yaparken al canımıda şu adama ders olsun sonra pisliğin için de oda can versin diye ama çağan varya öylede diyemiyorum ayyy bide kabul olurmuş.. allah korusun

Kis demeoyle seyler allah korusun.can sagligi olsun hersey hallolur.zamana yay hergun biyeri topla dusundukce isin iice zorlasir canim.

Onat mı uyudu nerdeee sehpanın üzerinde şu an perdeleri çekiyor Ece napıyor ?

Serpil bencede deme öyle şeyler anladım senin kocada benimki gibi tembel evde bir işe elini sürmez sürsede beceremez daha çok sinir olurum , ben 1 hafta içinde taşındım biliyormusun öylede toplanıyorsun böylede boşver sıkma kendini üzüldüğüne değmiyor iş güç hepsi bugünde kalıyor yarına faydası yok

Afacan çok geçmiş olsun canım narkoz almaları kötü tabi bizimkide aldı 3 ay önce dişini çektiler

ah be emel senelrdir taşınıyorum dediğin gibi geçen yıl taşındım daha buraya 2-3 günde toplanmıştım sınav falanda girince araya hepten stres oldum. bide utku gitcek ben burda bi başıma kalcam arada nöbetlerim olcak o arada nöbetçiyken çağanı napcam o kadar büyüyoki kafamda.ben bu kadar sıkılırken adamın pervasızlığına çok sinirleniyorum. gidip gırtlağına binesim var valla o kadar sinirliyim şu an. bıraktım işi gücü ders çalışayım diye oturdum ama kafam almıyo

haklisin aslinda suan zaten yeni cocuga hic hazir degiliz ne maddi ne manevi anlamda.
Ama benimki tamamen duygusalliktan kaynaklandi. esimde basina talihsiz bir olay geldi ve gecti diyor buna dayanarak karar almayalim. zaten cocuk cok buyuk sorumluluk biliyorum ama
esim bu konuda bu kadar hassas olmasa az biraz isik gorsem bu ay hamile kalmak istiyordum.
su birkac gun icinde yumutlamam olucak aslinda tam zamani da iste...

ev konusunda ayni kaderi paylasiyoruz. ev carsamba pazari gibi defne sagolsun zaten kisitli
zamanim var bende calisamiyorum ki . elime ktabi alsam kalemle bir sey yazacak olsam elimdekini istiyor aynisindan ona da veriyorum yok illaki benimki olucak. canima okuyor tam anlmiyla esimde beni sabirsiz olmakla sucluyor. onada sinir oldum bir ton zaten basim agirdi.
anliyorumki bu erkeklerin cogu boyle, yapicak birsey yok
Allah yardimcimiz olsun.
amin cumlesiyle.su gunleri bir atlatsam baska birsey istemiyorum.acisi gecmiyor icimde oturdu
kaldi. cok zor , Allah kimseye yasatmasin, ben bu kadar aci cekicemi tahmin etmiyordum acikcasi cok ufakti cunku ama oyle degilmis.

Serpilcim yokmu temizliğe falan aldığın hanm çağır onu sen söyle o toplasın ne yoruyorsun kendini olan kocanın parasına olsun acıyın kendinize valla yoksa kimse acımaz ben tasinirken öyle yaptım ama eşimde yardım etti hakkını yeniyim senin stresin sınava calisamamaktandir canım
bizde avmlerde kostur kostur geziyoruz valla napalim eğleniyoruz ama ya problem yok bizde
ezginin düğün kıyafetini ve kına gecesi kıyafetini aldım mankenlik teklif ettiler velete 5 Mayıs'ta defile varmış yapmaz ki cadı güzel ani olurdu yapsaydı

cok tesekürler kizlar iyi dilekleriniz icin
bizim cocuk doktor un kurbani olduk desem yeridir yani bize hic yumurtaliklarinin yukarda oldugunu söylemedi
biz kulak burun bogaz doktoruna gitigimizde geniz etinin oldugunu söylediller ve alinmasi icin randevü verdiler
daha sonra sünet icin de baska doktora gitigimizde bize yumurtaliklarinin yukarda oldugunu söyledi yani her ikiside ayri hastanellerin doktoru daha önce bilseydim bu durumu ayni hastaneden randevü
alir ikiside ayni anda olur biterdi iki kez norkoz yememis olurdu
ameliyati iptal edemiyorum sonüc gün kala
simdik mecburen böyle olacak yapacak bisey kalmadi bende istemezdim böyle olmasini

serpil sanada kolay gelsin ev tasimak gercekten sikitidan baska bisey degil allah yardimcin olsun canim

yesim umarim bu sikintili günleri cok cabuk atlatirsin canim gene söylüyorum en iyi ilac eger istiyorsan gercekten bi bebek yapman benim acim kayra ile haifledi
umarim sende cabuk atlatirsin canim

meral ege de sorunsuz bi gece gecirmis cok sevindim insallah yavrum yarin daha iyi olur

Günaydın kızlar,
Serpilcim kolay gelsin canım sana, toplanmak zor iş gerçekten.Taşınma işinden dolayı ben bu sene yeni aldığım eve geçmeyeceğim, daha geçen sene bu zamanlar taşınma telaşı yaşamıştım.Bir sene geçmeden tekrar yaşamak istemiyorum dedim.Belki önümüzdeki sene kendi evimize geçeriz, bu sene de kirada oturalım bakalım:)))
Ayşe sizde bir an önce atlatırsınız inşallah şu ameliyatları güzelim.Geçmiş olsun size de.
Ezgiyi o kıyafetler içinde görmek lazım:)))Ne tatlı olmuştur, tabii mankenlik teklif ederler.Aslında yapsa, o sırada inadı tutmasa çok güzel bir anı olurmuş.Ama bu yaşlarda güvenmek zor bu çocuklara:)))
Egede dünden beri iyi.Sadece burun tıkanıklığı kaldı, onuda atlatırsak fazla bir şey kalmayacak.Yeme sorunuda devam ediyor, ama 2 şer lokma sokmaya çalışıyoruz bir şeylerden sürekli.Yemeyen çocuğu olanları bu dönemlerde anlıyorum.Normalde egenin yeme sorunu olmadığı için hastalık döneminde çok sorun yaşıyoruz.Ama birde sürekli yemeyen çocukları düşününce allah kolaylık versin sizlere diyorum.İnsanın içi parçalanıyor, çocuk yemedikçe.

merhabaaa...
serpilcim evi falan boşver sen deryayı dinle tut bi kadın,kocanı da unut,oğlun uyuyunca otur ders çalış,ben acayip pişmanım mezn olmadığıma..
ben çook hastayım ölüorum 3 gündür,gerçi bugün daha iiyim ama dr kötüsün dedi ben de bü de dün görseydin dedim:))
egecim işallah bitirdi hastalığı..
içini ferah tut canım ,sonuçta daha büyük dert vermesin Allah..işallah hemen atlatacak 2 narkozu da..
deryacım güle güle giysin kıyafetlerini..biz de görsek ya ..30 haziranda biz de gideceğiz düğüne ,arıorum bişiler,nerelere baktın sen??

Merhaba kızlar nasılsınız

bizim uykusuz gündüzlerimiz tekrar geri geldi ( benimde ev acaip dağınıktı kaç gündür ellememiştim artık bugün dayanamadım kadını çağırdım o Onata baktı bende rahat rahat evimi topladım , evimi aheste aheste toplamayı bile özlemişim ya onu oraya tıkıştır bunu buraya tıkıştır sonra herşey bir yere yığılıyor kayboluyor düzen müzen kalmıyor

elbisemiz bu duygucum bg store dan aldım başka yerdede bulamadım zatn birşey

bunuda kına gecesi diye düşündüm
etegi vardı zaten panço dan üst buldum çok hoşuma gitti fotoda belliolmuyorda taşlı üstü şık.

pançoya bakabilirsin bu üstün pembesibeyazı ve aynı böyle etekleri var 51 tl ye geliyor. bir ürün alana ikincisi yarı fiyatına...

ayakkabılarınıda pançodan aldım bir tek elbisesinin altına ayakkabı bulamadım bakıcam daha vakit var.

elinizde büyüdü kızım bakın bakim büyümüşmü :))))

Son düzenleme:
yaaa deryaaa kırbirkere maşallah...ne kadar tatlı,ne kadar güzel olmuş ezgi..
saçlı hali pek bi tuhaf pek bi güzel geldi
kıyafetler süper ,çok yakışmış ezgiye:)))bg store ne bilmiorum ama ben

emelll deliii kadın evi toplasaydı ya

:))) sen hala kel halinimi hatırlıyorsun yok kızımın tüyleri çıktı :))) çok incecik saçları aynı tüy :))

B&G Store 2010 Spring Summer

bak buraya siteye biraz pahalı ama napim bir tane kardeşim var ... birde inan bulamadım jokerdede var birkaç şey ama hiç begenmedim. ama panço varsa bak derim

duygu sen şimdi burayı bulamadın mı face de
Gymboree Seven Anneler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…