2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

:))))
ya ne bilim işte profildeki fotosu öle ya...:KK1:valla nilin de acayip ince saçları kestireceğim sanırım azcık,bayaa uzun ama ip gibi..
güle güle giysin canım..amann zaten parayı nereya harcıoruz bi onlara..
düğünden de foto beklerim hem ne zaman??

bulamadım :KK43:
o annelerin toplanma sayfası vardı o gün bakınca hem deminki sayfada açılmıo..
ufffherşey bana karşı:KK53:

düğünümüz 28 mayıs kısmetse

canım google b&g store yaz çıkar begendiğin birşey olursa ben sana alır gönderirim. elbise çokta ben böyle minicik balerin elbisesi gibi olsun istiyordum istediğim gibi oldu...

hayırlı olsun canım,bi yastıkta kocasınlar:))
şimdi bakıorum ankaradaki şubelere,haftaya ankaradayım bi bakacağım olmadı rica ederim senden,saol:))
gene baktım facebooka bulamadım sayfayı??

maşallah çok tatlı olmuş kızın Deryacım Onata gösterdim resmi bak ezgi diyorum aba diyor:)

Duygucum kadıncağız evde hangi eşyam nereye girecek bilmiyorki bende oyüzden kendim topladım ama varya Onata baktı ya 2 saat benim için daha makbule geçti valla iş yapmış olsamda terapi gibi geldi

Derya ezgi çok tatlı olmuş, maşallah yaaa.Elbiselerde çok yakışmış kızıma.
Allah ömür boyu mutluluk versin güzxelim.
Sana da kolay gelsin duygu, özel birşeyler bulmak gerçekten zor.
Emel sende en iyisini yapmışsın bence canım:))))

ah deryacım doğru diyosunda buralarda temizliğe insan bulmak o kadar zorki. benim bi tane vardı inan o bile gelmiyor bir yıldır. insanlar burda açız diye feryat ediyor gel paranı veriyim temizlik yap diyosun gelmiyor. çağana bakıcı bile çok zor bulmuştum hatırlarsan..

neyse kocama da haksızlık yapmıyım yaaa dün uykudan kalktı ben bişey demeden bişeyler yaptı. oda yoruluyo sonuçta..
kızlar tayin dilekçemi verdim bugün dua edin çabuk sonuçlansın.. eşim gidince burda çağanla bi başıma çok zorlanırım. her allahın günü eylem var ekmek almaya çıkamam vallaa

bu arada ezgi ye bende bayıldım. maşallah suphanallah. valla derya oku üfle öyle götür düğüne nazarllara gelir bak benden demesi..
buarada çağnada ablaa dedi ezgiye. güzel mi diyorum cicciii diyoo

demin nil geldi yarım kaldık..
valla kastamonu da öle paraları yok ama çalışanda yok,aslında gömü zengini hepisi..

valla duygu burasıda toz zengini..
biz burda lojmanda kalıyoruz ya tesisatçı falan geliyo arada bize kümmeste yaşıyonuz kümmeste diyolar. ki 110 m2 burası daçok küçük değil yani. ama adamlar 300m2 evlerde yaşayınca bizimki kümes geliyo...

valla duygu burasıda toz zengini..
biz burda lojmanda kalıyoruz ya tesisatçı falan geliyo arada bize kümmeste yaşıyonuz kümmeste diyolar. ki 110 m2 burası daçok küçük değil yani. ama adamlar 300m2 evlerde yaşayınca bizimki kümes geliyo...

kümmes mi? anlamıyorum ben bu insanları, namus namus derler zehire gelince, lükse gelince namus yokkkkk!!!!!

Ezgi'ye bayıldım, maşaallah, Allah nazarlardan korusun.

Duygucum nasılsın Nilin gittimi okula? bizde arkadaşımız gelecek onu bekliyoruz oğlumun cücük kaaanı:)

$Resim 099.jpg $Resim 084.jpg
$Resim 065.jpg $Resim 086.jpg
yeni resimlerimiz:))))

X