2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

alar ayyy ne geceydi öfff önce eşimin horultusundan uyuyamadım sonra defne geldi beni itele itele bi hal oldu bende kalktım koltuğa geldim ama uyuyablmek ne mümkün dön sağ dön sola sabahı sabah ettim sonrada kalkamadım tabi şimdi sersem gibiyim bide sabah o kadar aç uyandımki mideme kramp girmişti hala biraz ağrıyo

Tünaydın kızlar,iyi haftalar herkese.
Nasılsınız_?
Emelcim geçmiş olsun canım size.
Nazlı dikkat et hayatım sende:))İlk aylar önemli.
Hatice hayırlısı olsun sınavın, inşallah iyi geçmiştir.

merhabaaa..
egehan'a sıhhatler olsunnn..ya nilin de beline kadar uzadı ama kıyamıorum,kıvrık kıvrık saçlarına..
canım nasıldı sınav?hem nerden dönersen kardır..
nazlı yorma kendini!!!hem bakım iidir:))dün gece ben de uyumadım ,ah ahhh 2,5 yıl oldu nerdeyse biz hala uyuyamıorussbazen oğlandan bazen kızdan,
onatıma da geçmiş olsunnn

hastalara geçmiş olsun diyeyimm.
haticee sanada geçmiş olsun. umarım iyi geçmiştir.
duygucum sende atlattın herhalde buhranı çok sevindim. bende yeni girdim allah kurtarsın ne diyimm..
hepinize teşekkür ederim.
sonunda evimdeyim. havaalanında krizler yaşadık sinirlerim bozuldu ..
önce antalya h.alanında bagajı koyduk ki kız hooopp dedi bagaj 36 kilo. bi valiz en çok 32 kilo olablir. bu şekilde alamam dedi. bagajı hafifletiniz..
bu nerde yazıyo diye soruyoruz cevap yok biletde yazmıyo online alıyoruz sitede yazmıyo diyoruz alamam diyo. yaa bagajı nereye boşaltıcam ıncık cıncık poşetler bulup hafiflettik. ama çok sinirlendim şikayet edicem dedim. kız ben napabilirim diyo sizin isminizi bile sormadım derdim sizinle değil şirketinizle dedim.. bu arada uçak kalkmak üzere bangır bangır bizi anons ediyo amaa varyua çıldırdım. uçağa bindik çağanın ayakkabısının birini düşürmüşüz çocuk başladı ayakkabım diye oda kucağımızdaydı daha uyuyodu sabah 7 de uçağa binince..çantaları aktarırken düşmüş ayakkabısı.
neyse geldik ankaraya 2 saat bekliycez çocuğu durdurmak ne mümkün yedek ayakkabı valizde zaptedemedim. 2 saat ayağı çıplak h.alanında koştırdu millet bize bakar ayakkabısı yok bilmemne sinir bastı..ayakları oldu demir gibi. iki kat çorap vardı ama yeter mi tabi. eve geldik ağlar ayakkabımm çocuk iki gündür ayakkabı demeye başlamıştı.. bide çişini tutamadı altına yaptı evde inşallah üşütmemiştir..
işte bir haftalık tatilin bitişi..haa daha bitmedi. bu sefer geldik van uçağına yerimize oturcaz aa bi kişi var. biz biletlere dikkat edip alıyoruz üçümüz oturalım diye. elimizde ıvır zıvır 5 ayrı çanta kucakta çağan bileti koyduk çantaya ikisini bulduk 3.sü yok. allahım bilet arıyoruz tam bileti bulduk oturan kadın burası galibe sizin eşim kızdı h.efendi iki saatir bilet arıyorum neden daha önce söylemediniz kadın aaa ne var kızmanıza gerek yokki ben ne biliyim bilet aradığınzı. bu kezde ben kızdım iki saatir yrinizde olmadığınızındamı farkında değilsiniz diyeee anlıycanız sinrle bitti..

değil çağanın ayakkabısı düşmemiş olsaydı sakinleşebilirdim ama böyle olunca acaip gerildimm..

deryacım firmayı nereye şikayet edeceğim konusunda bana yardımcı olabilirmisin acaba. uçaktan dergide aldım bi valizin 32 kgden fazla olamayacağı yazmıyo fena taktım kafaya. böyle bi kural varmış sitelerini iyice inceledim fakat bu konuda bi bilgilndirme müşterinin açıkça göreceği biçimde yapılmamış. valla ilk aklıma sen geldin beni yönelndirirsen çok memnun olurumm..

Canım geçmiş olsun ...

benim bildiğim kilo fazlasını ödersin devam edersin...

size bu şekilde söylenmedi mi? bizde çünkü antalyadan gelirken kilo fazlamız vardı 4 tl gibi bir rakam ödedik uçtuk...

hangi firma sizinki...

öyle değil derya. kişi başı 15 kilo biz üç kişiyiz 45 kilo eder. hakkımız var problem bir valizde 32 kilodan fazla olamayacağı bizim tek valizimiz vardı bide el bagajımız. valizde 36 kilo olduğu için sorun yaşadık. az önce anadolu jetin sitesine girdim bir bagajda 32 kilodan fazla sı kesinlkikle kabul edilmez yazıyo ama normal çünkü ben başınızı belaya sokucam dedim. sitenizde uyarı yok bilette yok hiçbiyerde yok dedim. uğraştırıcam şirketinizi falan filan söyledim işte. siteye bu ibarenin eklenebileceğini de düşünüp dergilerini aldım..işte böyle

anladım canım bizimde tek valizdi ama kaç kilo hatzırlamıyorum şuan...

ne saçma elinde uçağa yine alıyorsun çok anlamsız

buldum sitede

ya IATA diye dünyadaki bütün hava yollarının baglı olduğu bir yer var onların belirlediği kurallar var buda onlaran biri demekki...

çok anlamsız ... şikayet etsende birşey değişmez. ama müşteri ilişkilerine at mail. onlar döner sana muhakkak...

Son düzenleme:
sitede hizmetler butonu var oraya tıuklayonca yolcu hizmetleri ordan da bagaj bilgisi bölümünde yazıyor. dedim ya derya görünür bi biçimde değil. iğne arar gibi arayıp bulmak lkazım. 2,5 yıldır nerdeyse 3 ayda bir biyerlere gidiyoruz ilk defa duyuyorum hadi ben duymadım da sen de bilmiyosun iç içe değilmisiniz tamam farklı amaçlar için çalışıyorsunuz ama ortak noktanız var dimi..sende bilmiyorsan ben daha da cesaretlendim bakk. uğraşcam ben bunlarla çok taktım

ya sen et şikayetini en azından sitede büyük yazın de... ama işlerine gelmez

fazla bagajdan da kimsenin haberi yok canım...

15 kg aşmayı diyorum çünkü havayolalrının işine öyle geliyor dünyanın parasını kazanıyorlar oradan...

gidiyorsun fazla bagaj öde gel... napıcaksın ödüyorsun mecbur...

eskiden bu kadar değildi yeni kararlar alındı ... bagaj taşıma limiti düşürüldü... her havayolunda farklı mesela limitin....

öyle koskoca şirketle ben mi uğraşabilirim. malesef mecburuz işte seni sevmedim kullanmam diyecek lüksümüz yok. ama elimden gelenide yapıcam tabiki.. yaa dese ücretini ver geç bu oda değil
bu arada çağan hala ayakkabımm diyip duruyor. burdan da almadım ki aynısını bulcaz şimdii

Serpilcim okurken hem üzüldüm başınıza gelenlere hemde çok güldüm ne talihsizlik böyle ama öyle güzelde anlatmışsınki gülmekten kendimi alıkoyamadım

merhaba...
ay bi tatilde keyifle bitse,kirliler sepete neşeyle girse..şaşarım ..canım valla taktığınla kalıosun,olan ayakkabıya olmuş,bi de o masraf..geçmiş olsun,beterinden korusun..
valla ben ii miyim ,kocam tatile çıktı ,kafa dinlemeye,cumaya kadar yok..o kadar iiyim yani!!
karnım aç öpüorum kocamannn:)

allah kavuştursun güzelim. ne biliyim tonlamalarından iyisin gibi gelmişti..inşallah iyi olursun diyim o zaman.. kocanda kafasını dinlesin gelsin bakalım. ooofff tatilller adamlara tatil. yan gelip ancak erkekler yatıyo vallaa. ben otelde bigün çağanın kıyafetini katlamadan yatak üstünde bıraktım oda görevlileri katlamış bırakmış nasıl utandım anlatamam. tatilde de olsa seremiyo kadın dediğin. şöyle rahat olup ta bi kafa dinleme tatiline de biz gidebilsek..

offf çağanı bıraktım ayşe annesine ben ev temizliycem. heryer batmış bide gitmeden yapmıştım kalkiim de işe başlıyım ara ara gelirimmmm

Günaydın kızlar,
Serpil çok üzüldüm başınıza gelenlere.Gerçekten kötü olmuş, bir de çocukların tam eşyalarını sahiplenme dönemleri.İlla aynı ayakkabıdan bulman lazım, ya da onun sevebileceği yeni bir ayakkabı olması lazım.İşin zor.
Uğraşsan ayrı dert, uğraşmasan ayrı dert bu firmalarla.

Duyguuu, kocan kafa di,nlşemeye tatile mi çıktı:)))Erkekler çok kafaları dğılıyor ya, kafa dinleme ihtiyacı duyuyorlar tabii, sende bir hafta bırak nili babasına sen de çık o geldikten sonra:))))

Gerçekten öyle serpil, tatilde de olsak biz seremiyoruz kendimizi:)))
En azından 10 yaşına filan gelemsi lazım ki, gözüm arkada kalmadan şöyle kafa dineleyeceğim bir tatile çıkabileyim:))

selam kızlar...
cuma günü duru bezi çıkardı artık çişini kakasını söylüyo ...
ama sorunumuz belden aşağı çıplak dolaşmak kesinlikle giydiremiyoruz bağırıyorum güzellikle anlatıyorum patakladımda ama yooook ....:2:
gece uyuyunca altını zorla bez bağlıyorum acaba gecede bez talmasamda alıştırsammı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…