2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

nazo güle güle giy elbiseni. aayy ben hamile olduğumu öğrendikten sonra (ki adetim gecikmeden kan vermiştim öyle öğrenmiştim.) ilk 4 haftada 4 kilo almıştım. haftada bi kilo yani. ne stres basmıştı varya 40 kiloyla tamalıycam diye. sonra ki aylarda ise 6 kilo alabildim. 10 la bitirmiştim neyse çağan izin vermiyo sonra kayu açcam ona .sonra görüşürüz..

sağol canım daha iyileri senin olsun ben defneden ilk üç ay almamıştım gayet istikrarlıydım yani :)))
offf yaaa çağan sukoyverme eşim geç geliyo canım sıkıldı sen, görünce sevindiydim iki lafın belini kırarız diye

nazo'cum heyecanının tadını çıkar, çok güzel günler, hele o tekmeler, balık gibi oynamalar yok mu!!!Hayallere daldım.....
Emel geçmiş olsun.
Serpil hayırlı olsun, Çağan çok istikrarlı bir çocuk olacak galiba, kurallarından ödün vermiyor.
Aslı'nın bademciği fasülye kadar şişmiş, iğne ve antibiyotik verdi dr. Şimdi iyi ama daha 2 iğnesi var. Hastanede masayı görür görmez, ağlamaya başlıyor, kıyamam kuzucuğuma. Bu arada müthiş bir gelişme var bizim için, aslı memesini sağ elinden sol eline veriyor ve sol elini açıp tutuyor sonrada tuttum diye seviniyor. Sanırım artık kullanacak sol elini, zaten kolunu tamamen kullanmaya başladı.

maşallah maşallah ne güzel gelişmeler gözünaydın bak daha iki yaşında ama bayağ ilerleme var demekki ilkokula başladığında eser kalmıycak
ayyy evet dışardan bile belli olurdu karnım çok komik çok hareketliydi ve hareketleri çok sertti

neyse ben kaçar bizimkininde benimde uykum geldi babamız gelmedi henüz bu gece uyutma görevi bana kaldı sağolsun akşamalrı babamız uyutuyo bana bırakmıyo
herkese iii geceler

Günaydın herkeseee,
Aslı için ok sevindim, oldukça ilerleme göstermiş.İnşallah çabucak ilerleme kaydeder daha fazla.

Nazlı güle güle giy yeni elbiseni:)))

günaydın hanımlar
ece iyice alıştı kreşe.öğretmenine sordum şarkılar söylüyormusunuz ece evde ceviz adamı söyleyip duruyor.evet soylüyoruz dedi.anneler günü için program hazırlıyorlarmış.müzik saatinde anneli bi şarkı çalıyorlarmış.o şarkı başlayınca ece ellerini yüzüne kapatıyomuş.duygusallaşıyormuş :2:hemen müzüği kapatıyoruz dedi..tabii bende sulu göz hemen doldu gözlerim

accu maşallah kızına
merhaba serpil nasıl geçiyor tatiliniz,ev konusunda karar verdinizmi?

canım evler için anlaştık. ikisi için 245e bitirdik işi. bi aksilik çıkmazsa diyeyim. hiç planda yoktu böyle bişey. bi gün önce araba alalım diye gittik istediğimiz fiyata çekmedi ama yarın arayayım size bi fiyat vereyim demişti satış temsilcisi ve aramadı aramış olsaydı güzel ve yeni bi arabamız olacaktı ama iyiki aramamış şimdi iki tane evimiz oldu..ne tuhaff

çağan bugün daha uyumlu ama havuza filan cesaret edemiyorum baya burnu akıyo. dün şurup içiremedim baya kavga ettik kızıp poposuna vurdum hala anlatıyo. bide numaradan ağlıyomuş gibi yapıyo.. bende özür dilerim sen bidaha beni üzme ağlama bende yapmıyım dedim damam dedi.

aslı için çok çok sevindim ve ben hep diyorum aslı bizim çocuklarımızdan hep bi adım önde olacak. küçücük yaşında yaşadığı sıkıntılar onu zamansız olgunlaştıracak ama bence herşeyi en iyi yapacak daha olgun olacak işte herkes aynı hayatı yaşayamıyor malesef ..
allahtan bilinçli anne babalarsınız ve erken farkedilmiş olması size çok büyük fayda sağlayacak..

neyse sonra görüşürüz..

çok sevindim serpilcim çok sevindim hayırlı olsun Allah ödeme kolaylığı verin kısmet işte güzelim nerde karşına çıkacağı belli olmuyo

hayırlı olsun serpil..ne güzel 2 eviniz oldu :))
bende istiyorum öle yazlık bi evimiz olsun yazları orada geçirelim.ece doya doya oynasın.denizde kumsalda.. kısmet

inşallah hepimizin hayalleri gerçek olur. bende en çok çağan için seviniyorum. beton içinde hayat yaşıyoruz malesef. evin kocaman bahçesi var manzarası süper ek biç kelebekleri seyret tabi burda oturma gibi planımız yok şimdilik bunlar burda bekliycek arada bi geliriz artık..

canım hayırlı olsun evleriniz herşeyde bir hayı vardır.

bizde aynı öyle hiç hesapta yokken arabayımı değiştirsek d erken ev almıştık :))

ee peki o zaman gelecekteki hayatınızda belli oldu artık sidelimisiniz yani...

nerede yaşarız bilmiyorum diyordun yanlışmı hatırlıyorum...

valla hala bilmiyorum nerde yerleşiriz derya.. o konu hala muallakta.çağanın geleceği belli olduktan sonra şekillenecek o..
şimdilik istanbul daha mantıklı duruyo. bunu yazlıkolarak kullanırız birini ilerde satarız herhalde.

Hayırlı olsun serpilcim, güle güle oturun artık evlerinizde:))))Tabii önce vandan çıkında emeklilik planlarınızda sanırım sizi sideli olarakl görebiliriz.)))

merhabaaa:))
ay ben de çok sevindim canım bu gelişime
nazlıcım güle güle giy:)))
her işte vardır bi hayır,güle güle,sağlıkla oturun evinizde canım,yan daireyi de kk ya ayır :))
kızlar ben salı bi eğitime gireceğim 3 gün soona voleybol hakemi olacağımbundan soona hakem lazım olursa burdayım yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…