2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.
duygucum hayırlı olsun. hadi bakalım kim tutar seni. izlermiyiz müsabakalarda..
bu arada keyfin nasıl toparlandın mı biraz..

teşekkürler duygucum
seninde hayırlı olsun da ne alaka hakemlik falan öyle kursla oluyo bu işler anlamadım ben

sanırım bende hamilelik psikolojisine girmeye başladım bugün hiç tadım yok pek bi ağlak moddayım halim yok canımız bişey yapmak istemiyo vücudum ağrıyo ppöfffffffffffffff

derya nerdesin şekerim yoktun

ay öyle yogunum ki

dergi haritalar
birde salı günü derginin 13. yılı kokteyl vericez onun hazırlıkları boynum deli gibi agrıyor egik durmaktan aslında hep bilgisayar başındayım hatta 3 bilgisayarla çalışıyorum
ama fırsat olmuyor arada nefes almak için bakıyorum size...

duygucum sen bir arayıştasın ama inşallah aradıgını bulursun :))

sanırım bende hamilelik psikolojisine girmeye başladım bugün hiç tadım yok pek bi ağlak moddayım halim yok canımız bişey yapmak istemiyo vücudum ağrıyo ppöfffffffffffffff

ay canım işin çok zor... hele mide bulantıları yokmu?

ben çok çektim. sende yoktu ama iki hamilelik birbirine benzemezmiş. inşallah bundada olmaz.

heni geçen diyordun ya şimdi herşeyi biliyorum ilkinde süprizdi diye..

bana kalsa süpriz olması daha iyi ikinciye cesaret edemiyorum bak ben şimdi...

yok mide bulantısı, yok doğum , yok gece uykusuzluğu of of ben almıyım hayata yeni açtım gözlerimi hala doyamadım :)))))))))

doğru doğru söylemiştin Allah kolaylık versibn ağsalim alnınızın akıyla atlatırsınız inşallah

deryacım sende çok dikkat et sağlığına. sürekli eğik durmak zor sırt bel boyun ağrısı.

nazlııı kız budabitip gidecek.. kardeşi olcak senin sıpanın. ayyy abla olcak haa....kıskanmıyorum desem yalan olur ama bende derya gibi almıyımm..

eşimde bende hasta olduk. soğuk havada bişey yoktu sucağa geldik kaykıldık.. çağan salya sümük ama aşallah bizden diri... evimi özledim dersem bana gülmezsiniz dimi. şimdi gidiyoruz dese hemen kalkarım vallaa..biz bi iki sene daha böyle tatil yapmamaya karar verdik. aileler baksın bize iki yıl daha. çağanla tatil zor olacak. uslu bi çocuk koşturıyım ediyim yapmıyo allahtan ama ortam yadırgıyo. kakasını bile yapmıyo tutuyo. biraz daha büyümesi lazım..

merhabaaa...
ayyy derya ii anladın sen..:)ben de meşgul olmak istiorum artık çook sıkıldım bööle boş boş..
kızlar 4 senede 1 açılıomuş bööle bana da akıl karı gelmedi ama oluo işte..

Merhabalar ,hava mis gibi gunesli herkes gezmelerde tabiii
Ece uyuyup uyansinda bizde cikacagiz .tabii saat 4 olacak

merhabaaaaaaaaaa..
biz de gittik parka ama ağlaya ağlaya döndük,nie dönmemmmmm....!!!!dönmemmm anneeee!!!
uyuttum ama saat 2,5 oldu napim bi mola olmadan geçmio gün
sizlere de ii gezmelerrr..

yoruldum bende çokk.
eşim bi hastalandı ki sormayın. akşam ateşlendi şimdi biraz daha iyi en azından ateşi yok..
bugün tüm günü evde geçirdik. planını çiz ölçüleri al. vanlardan doğru burayı planlıycaz kafamıza.. bu arada evlerin ikiside bize kaldı.. bi arkadaşa daha gösterdik almayı düşünüyorlardı ikilemde kaldılar ama bende almaınlar diye umuyodum zaten duam kabul oldu herhalde. ilerde satmak daha mantıklı geliyo bana kısmet artık. dün eşim bi kaza yapmış rent a cara gittik bugün. neyse ki dün muameleleri yapmışmış bizimki bugün allahtan fazla uğraşmadık raporları teslim ettik sadece amaaa gün bitti. çağan ilk kez bu kadar kirlendi ve mutluydu bende hiiç karışmadım. kirlendiği anda deliriyo çünkü pis oldu diye bugün hazır kendide dalmışken ellemedim bende. ayy 5 saat evdeyik ölçtük biçtik gık demedi kendi haline oynadı vakit geçirdi. çişi gelmiş yaptırdım kaka dedi tut annem kakanı dedim taaa 4 saat sonra odaya gelince direk wc ye koştu ve öyle yaptı kakasını. bravo dedim kontrolü iyi inşallah böyle devam eder..
neyse yazdımda yazdım herkes iyidir umarımm görüşürüzzz

serpilcim eşine çok geçmiş olsun. Senin küçük adam da süper tutmuş tuvaletini, aferin ona. Anlayışlı çocuk...
Ben de yanlızım bugün, eşim yemeğe gitti, Aslı bıcı bıcı yaptı, uyudu. Hemen komşuyu çağırdım kahve içmeye iki muhabbet ettik, şimdi o da gitti, birde size bakayım dedim, kimsecikler yok. Hepinize yaramaz meleklerinizle iyi geceler diliyorum

merhaba kızlar hava güzel bugün kimsecikler uğramamış benim oğlan bu sabah 5.5 da kalktı o yüzden dayanamadı şimdi uyuyor uyansında bende dışarı çıkartıcam biraz hava alsın

merhabaaa..
emel nil de 6 da kalktı 13,10 da zorla uyuttum!!:))))
anamm 4 saat ii tutmuş maşallah ama bir zamanlar kabız çocuk annesi olarak ,tutturma derim..eviniz tekrar hayırlı olsun canım..

Merhabalar kızlar,
Bugün hava rüzgarlı, o yüzden hiç dışarı çıkasım yo.
Emelll, egede saah güneş 6 da doğmaya başladığından beri 6 da kalkamaya başladı:)))Çocuğum saatlerin geri alınacağını sezdi sanırım kendini ona ayrlıyor.Yarından itibaren 6- 7 olacak diye düşünüyor sanırım:)))) Kışın 8- 8.5 ta kalkıyordu.

Geçen akşam hastaydı, sabaha kadar neredeyse hiç uyumadık.Akşam 9 da uyudu, sabah 5.5 ta kalktı.Nasıl bir enerjidir anlamıyorum ben bunları.Dün saçlarını kestirdik oğlumunda , erkeğe döndü.iyice uzamıştı saçları.Artık havalar ısınınca sıkmaya başlıyor çocuğu.
Bizlerden haberler öyle,

Serpil hem hayırlı olsun tekrar hem de geçmiş olsun size.Soğuğa alışınca bünye, sıcak hemen etkiledi demek sizi.

Merhabalar
Meral gecmis olsun.ece de kuru oksuruk kaldi ozellikle uyudugu zaman oksurmeye basliyor.gecen haftada salya sumuk dolast.aslinda en fazla 10 gun surerdi ama bu defa gecmedi.
Bizim kizda yaz saati uygulamasina gecmisti 7 de kalkmaya basamisti.bu hafta gene 8 gibi kalkti havalar soguyunca:)) bakalim saatler ilei alininca kacta kalkacak.
Bugun sinava bende girdim.siniftakilerin hepsi yasca kucuktu.geckalmisligima bikere daha uzuldum

iyi akşamlar herkese gerçi kimse yok :))))
bizde haftasonu doğumgünlerine gittik hem c.tesi hem pazar c.tesi arkadaşımın oğlunundu güzeldi sadece defne biraz zorladı öğlen uyumayınca huysuzlandı falan sonra metrobüste uyudu kucağımda çıktık merdivenleri belim ayrıldı sandım vede korktum eve gelibnce ayaklarımı kaldırıp yattım eimde kızdı nie zorluyoun daha yeni die aslında tahminb etmedim bu kadar zorlıycanı bende dedim bi daha sen götürebiliyosan götürürsün yoksa gitmem zaten dedim
bugündegörümcemin torunun var neyseki maşallah bugün iyiyydi defne sorun çıkarmadı hatta yanında götürdüğü kitabı falan paylaştı çok uzun zaman sonra oje sürdüm defnbe ble şaşırdı anne bu anne bu diyip durdu tırnaklarıma dokunup fön çektirip makyaj yaptım onlara bile aa anne ne ettin sen falan dedi :))) çocuk alışık değil tabi :)))

serpilcim çok geçmiş olsun

iyi akşamlaaaaaaaaaar

Haticecim unuttum ben senin sınava gireceğini hayırlısı olsun nasıl geçti

Nazocum dikkat et ilk 3 ay önemli

Onatda yine hastalandı dün sabah başladı hapşırıkla burnu akıyor alerjik yine bu mevsimde tutuyor aynısı bende de var mevsimsel alerji rinit

haklsıın emelcim aslında genelde dikkatliyim ama dediğim gibi tahmin etmedim bu kadar zorlıycanı ders oldu işte :)))
onatada geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…