2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Hayırlı olsun canım, bez olayınız, ama soğuklarda açık dolaşması da ayrı dert tabiii.

elagülce hadi haırlı olsun. bizde 20 gün falan oluyo çıkaralı. ben ilk gün gecede bağlamadım. çağanda aynı duru gibi çıplak gezmek istedi. bende gezdirdim. oturup pipisine baktı oynadı bi iki şimdi daha rahatız. bide ben çağana tvletin ışığıda açık kapısıda açık çişin gelirse gider kendin yaparsın demiştim daha ilk günden kendi gidip yaptı biraz da özgür olmak için çıplak geziyorlar herhalde. çıplak olursa bana demeden kendi yapabiliyor giyinik olursa yardım isticek ya o işine gelmiyor işte..

ev içinde teşekkür ederim. ama bi sorun var eşimin çalıştığı hastane topu taca atmak üzereymiş buraya gelince öğrendik. moralimiz bozuldu tabi. böyle olursa iki evin kredisini ödemek bize zor gelecek. bizde kendimize ikinci ev için ortak aramaya başladık. adam tek ev satmıyor tekini satarsa çok daha fazla para istiyor diğer evi alacak birini bulursak süper olacak yani. eşimde sağa sola haber saldı kredi onaylanana kadar kendi anlaştığım fiyattan vereceğim diyor ama kredi onaylanırsa 175 den aşağı vermem diyor. bakalım inşallah birileri çıkar karşımıza ben evide konumunuda çok beğendim çünküü bırakmak istemiyorum..

evet meral ayakkabımda ayakkabım netten baktım aynısı 78 lira biz 30 a almıştık yazın devir tutumlu olma devri allahtan tatilde bi tane daha almıştık başka ayakkabılarıda var ama hep büyük almışız 23 24 numara evdekiler benim kibar feyzonun ayakları 22 olcak inşallah yani alamayacağım şimdi aynısından bi tane anlatıp duruyo ayakkabım yokk uuuuuu diyo uçak demek düttüü buda düştü demek unutturcaz bakalım

serpil sen gece bez bağlamıyosun dimi ?
sabah uyanınca çişini bezine yapmıyo çiş diyo koşuyo lazımlığınaona yapıyo bezide kuru oluyo!ben gecede alıştırıyım ozaman:KK61:

evet canım hiç bağlamıyorum. alışmışken tam alışsın. alez aldım yatağına serdim kaçırısa yatağa geçmesin diye ama çok şükür alezi yıkamak henüz nasip olmadı.. zaten artık herşeyi biliyolar anlıyolar ama inat zamanları tabi çiş varmı çiş varmı diye fazla sormamakta lazım bence ben ilk gece kalktım tuvalete akldırdım yapmadı sabaha kadar da tutmuş sabah kalkıp doğru wcye koşmuştu ilk geceden sonra gece uyandırıp çişe falanda tutmadım valla rahat ettim büyüklergibi sabah kalkınca yapıyo

merhabalar.nasılsınız kızlar ?ne guzel bezden kurtulmussunuz.bız bı baslıyoruz oglene kadar sonra pes edıyorum.kendı ne zaman ısterse artık ...yemek konusunda basarıli olamadım bunda rahat olcam ınss

merhaba...,
evet kocam orduda şimdik denize karşı içiomuş:2:ben nası bırakırım nili o çalışıo,amannnn çıldırır beaaa:KK37:ben de o gelince istanbula geleceğim ,valla nili de kasmayacağım gidicem,gezicem artık..
bez bırakmalarınız hayırlı olsun ama gece sakın bağlamayın..
benim de kursum başladı bugün derse girmeyeli yıllar olmuştu valla popom ,bacaam uyuştu..

günaydın kızlar

Serpilcim hayırlısı olsun bulursunuz inşallah bir ortak daha

Duygucum seninde kursun hayırlı olsun

herkess kkdan bezmiş durumda herhalde. kimseler uğramıyo emel sen hariç diyim de alınma ben kimsemiyim diye sonraa

slm herkese gerçi kimse yok ama

dün kokteylimiz vardı dergimizin 13.yılını kutladık harika geçti... tabi bugune birsürü iş birikti ancak yeni bakıyorum...

umarım herkes iyidir...

arada ugrayın lütfen...

slmlar herkese benim hiç tadım yok bi tuahfım halim yok keyfim yok hep yatmak uyumak istiyorum sürekli bi açlık hissi var ama şölede bişey var özellikle akşam yemeğini zor iyorum midem almıyo aç olduğum halde lokmalar ağzımda büyüyo çok pardon nerdeyse öğürdüm öğürücem annemde şaşırdı bu tarz şeyler sabah olur diyo bide defbnede hiç yaşamadım bilmiyorum hiç yemek yapasım yok mutfağa girmke istemiyorum belli bi bulantı öğürme yok ama tuhaf bişey tarif edemiyorum

canım ben çağanda öyleydim. doğum yapana kadar kustum ama hep aakşamları ve hiç bulantı olmadan. yediklerimin sindirilememesinden kaynaklıydı. mesela yumurta yediğim gün mutlaka midem kaynardı. salatalık yediğimde de öyle.. eğer benim tahmin ettiğim gibiyse zamanla hangi yiyeceklerden kaynaklandığınızaten keşfedersin yemezsin bişey olmaz. çok geçmiş olsun. gerçi ben 4 ydan snra kusmaya başlamıştım seninki çok erken inşallah çabuk atlatırsın

merhabalar,
ıssız topiğimize hareket getireyim dedim ama yazacak birşeyde bulamadım.
Derya kutluyorum yıdönümünüzü.
İyi geceler

Nazli iki hamilelik de iki doğumda birbirine benzemezmis
ben 6. Haftadan 11. Haftaya kadar ogurdum su bile kokuyordu yemek yemeyi bırak mutfağa giremezdim dışardan yemek kokusu gelse ogururdum kasar ekmekle yasadım sonra bicak gibi kesildi
umarım seninde öyle olur
daha dur sen defneden ckmedin hiç ikinci canına okuycak :))) aman Allah korusun

merhabaaa...
ben de burdayım yahu...yarın sınavım var azcık bakıorum..yaaa ne zormuş şu voleybol !!!
dua edin bana işallah geçerim:)))

X