2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

tşk. edderim kızlar.
duygu nile çok geçmiş olsun. valla pis bi milrop dolanıyo ortalıkta dikkat edin. sıvı kaybı olmasın.
çağanın park yatağı vardı yatmıyo diye kaldırdım çekyatta yatıyo güyaaa
kah orda kah burda ama en çokta bizim yatakta oluyo galiba bizim yatağı ona hibe edip kendimize yeni yatak alcaz bu gidişle..
bi tiramisu yaptım komşuları çağırdım kısırı da onlara yaptırdım biri çağanı uyuttu derken yedik içtik az önce gittiler. kısa süreli ev hanımlığıda hoş oluyo yaniii
dünde gezmedeydim..
c.tesi nöbet tttum artık istirahat veriyorlar ya bi hafta sonu nöbetinin üç hafta içi günü istirahati var. üstüne geçmişten alacaklı olduğum nb. istirahatlerim vardı. dün aradım 2 gününü veririmisiniz dedim. olur dediler. p.tesiye kadar evdeyim. çağanın çiş problemi için istedim iznide. çok şükür hallettik..
ohhh bezden de kurtulduktaa seyahatlerde falan napcaz çocuk bu çiş dediği anda bi wc bulmak gerekiyo. taşınabilir lazımlık var mı acaba portatif bişey olsa at çantana götür. dur ben bi araştırıyım..
sevda ben davidoff echo yu tavsiye ederim
hem hafif hem kalıcı..hemde güzeellll...

buarada kızlar bana güzel bi bayan parfümü önerirmisiniz hafif uzun süre kalıcı güzel bi koku istiyorum ama karar veremiyorum

canım ben dior un j'adore ve mıdnınght poısonedp s kullanıyorum çok memnunum sen beğenirmisin bilmem bi dene bakalım

geçmiş olsun canım ben olaylara çok vakıf değilmde tuvalat eğitimi için bende mayıs ayını bekliyorum ama yolculuklarda nasıl olcak valla çok zor:44:

erkek çocuk olması kolaylık diyorlar doğruluk payı vardır ama sonuçta heryerde de çiş yaptırmayacağıma göre pekde kolaylık olmıyor. klozet adaptörü ile oturmayı beceremedi. lazımlık taşımak gerekecek artık...

tşk ederim hayatım deniycem

canım ben dior un j'adore ve mıdnınght poısonedp s kullanıyorum çok memnunum sen beğenirmisin bilmem bi dene bakalım

tşk hayatım yani gidip önerilerin hepsini deniycem ve içlerinden bir yada ikisine karar vericem öneriler önemli :))
kızımın adaşı nasıl

önerilerinize ek olarak bide calvin klein euphoria deniycem internetten araştırma sonucunda beğenilen bi parfüme benziyo

erkek çocuğu o sen yine rahatsın bir şişe taşı yanında :))) biz napıcaz bilmyiorum valla... bayan wc ler ful oluyor avm lerde

eşimde erkek wc ler boş oluyor ben onu sokarım hiçbir yere değdirmeden yaparım tutmayı ögrenene kadar diyor :)))

tşk ederim hayatım deniycem

tşk hayatım yani gidip önerilerin hepsini deniycem ve içlerinden bir yada ikisine karar vericem öneriler önemli :))
kızımın adaşı nasıl
biraz önce bakıcısı aradı öksürüyo dedi hastalandı yine of off

Son düzenleme:
serpilcim senin boza fikri harika bişi oldu bizde,duru çok sevdi yani biz hiç almazdık ne bilim ama sen söleyince eşime aldırdım duru bayıldı kahvaltısına karıştırdım ve bayılarak yedi teşekkür ederim canım.

ben chanel allure kullanıyorum

aradada gucci flora

Son düzenleme:

şişe fikri çok mantıklı
kızlarda problem biz bide haziranda tatile gidicez uçakta falan ayyy düşünemiyorum:18:

sevdacım afiyet bal şeker olsun. valla herkese tavsiye ederim. gerçekten doğal bağışıklık güçlendirici....
deryaaa hiç aklıma gelmedi şişe taşımak iyi fikirmiş...
kızlar bide aklınızda olsun sık idrar yolu enf. geçiren çocuklar için yaban mersini suyu içirmek gerekirmiş. geçen gün eşim bi arkadaşa öneriyordu

biz 10 gün sonraankara aktarmalı antalyaya uçcaz çiş tamam da kakayı naapcaz..

en iyisi adaptörü taşımak dimi..

arkadaşımın oğlu var ezgiden biraz büyük...

o pet şişe taşıyor yanında ordan biliyorum :))

yaban mersini ezgi avuç avuç yerdi siyah üzümü cevizi de öyle şimdi dişlerinin arasına giriyor diye yemiyor hiçbirini cadı...

biz 10 gün sonraankara aktarmalı antalyaya uçcaz çiş tamam da kakayı naapcaz..

en iyisi adaptörü taşımak dimi..

valla bende hep aynı şeyleri düşünüyorum...

ezgiye bir tuvalet kitabı almıştım orada seyahat adaptörü diye bir şey var nazoda bahsediordu bir ara sen bak internetten

eşim çağana bisürü oyuncak alımş..
doğa lotto resimli tombala ( az önce oynadık çok hoşuna gitti)
heros aktiv 40 parça adını bulamadım kartın üstünden 72402 diye bi numarası var netten bakarsınız artık arzu ederseniz)
sevimli yavrular tees in yararlı arkadaş
sayalım oynayalım yine tees in yararlı arkadaş
havvanlar memo tees yararlı arkadaş..

bizim hoşumuza gitti oynuyoruz..

Merhaba kızlar,
Tuvalet olayı gerçekten sorunlu:))))Helede kız olunca.Tam tutmayı da beceremedikleri için oldukça zor olacak:)))
Yaban mersininini egede çok severdi.Anneannesiyle toplayıp yerlerdi.Bakalım bu yaz ne yapacak.
Derya Chanelle allure edt mi edp mi daha hafif bir kokudur_?Denemişsindir sanırım sen_?

deryacım çok sağol. işte tam aradığım gibi bişey. baktım baktım bulamadım. bu siteyi en çok ta bu yüzden seviyorum. bulamazsak hemen bi link veriliyo mutlu oluyorummm..tşk..

tuvalet hafif onu yazın kullanıyorum kışın parfümünü kullanıyorum canım daha agır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…