2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

öyle canım ya ,muhakkak bir gün yicek,
ya ne güzel demek mantar istedi bıcırık,walla ben hiç yapmıorum mantar ya eşiminde aklına gelmez mantar yemek,
danette dediğin puding mi,her gün mu yiyor yatmadan?hergün zararlı olmaz mı ,ben hiç vermedim daha
berrak sadece süt istıo yatmadan

bizimkide tam tersi tatlıcı annesine çekmiş,muhakkak kahvaltıda bal reçel pekmez hatta nutella yemeden kalkmaz

bize dr.muz mantar,patlıcan ,bakla vermeyin demiştibi faydası yokmuş bizimde yediğimiz şeyler değil

bezen kızıyorum ses tonumda yükseliyo tabii ay suçlu gibi elleri önünde yüzünü yere indiriyo çok üzülüyorum bazende cici anne oy oy diyo öpüyo beni kendimi çok kötü hissediyorum ..sizinkiler ne durumda

Bizimkiler de aynı ela, üzülme.Kızdığımda yüzünü yere eğiyor, ama yapma dediğim şeyi yine de yapıyor:))))
Ben de tatlıcıyımdır esra ama oğlan babaya çekmiş:))

sonunda boyunluğum geldi ama bunla yaşamak tam bir çin işkencesi. başımı döndürüyo buuuuu

benim oğlum yapma deyince yapmaz pek ama eğer çok yapmak istiyorsa gelir öperr bide sarılır tekrar bi şansını dener. illaki yapılaymacak bişeyse geri adım asla atmam ama yapılabilir bişeyse bırakırım yapsın. hevesini alsın nasıl olsa kendi bırakır derim öylede olur...

Günaydınlar,
Egehan çok inatçıdır.Ona sert bir şekilde yapma dersek, inadına yapar.Hem de gözümüzün içine baka baka.Ama konuşarak, oğlum yapma bak ben üzülüyorum dersek, o zaman gelir öper bizi yaptığı şeyden vazgeçer.

günaydıııın
serpilcim biraz takınca alışırsın belki inşallahta tez zamanda işe yarar şifaya kavuşursun

günaydın herkese nasılsınız benim bugün hiç keyfim yok evime dönmek istiyorum evimin rahatlığını özledim ama bir yandan da gidip yine yalnız yalnız oğlumla bir başımıza evde oturmak istemiyorum günde 12 saat bir başımıza zaman geçmiyor off off anadan babadan akarabadan ayrı yerde bir başına oturmak ne zormuş

AY yok ya alışılcak gibi değil. başım dönğyo sırtım ağrıyo ben yıllardır yamuk dolaşmaya alışmışım vücudum tüm dengesini şaşırdı vallaaa
ekinsu uzakta yaşamak çok zor insan evini de özlüyor evinde olunca ana babayı özlüyor..

neyse çağan aç diyo gidip açıyım ne açılcaksa

merhabaa..
kıslar nil gece kalkıp yanımıza geldi(şu yatak kenarını çıkartmak hiç ii olmadı)neyse sabaha karşı 4,5ta kustu..neyse sabah gene gene dra gittik üşütmüş dedi,bi de karnım ağrıo anne diodu devamlı ,dr da bağırsak hareketleri çok ,ishal olursa şu alacı da ver dedi,eve geldik,bişiler yedi,ishal!!bi kusuo,bi çırrttt çıkartıo..ufff,en son kustu,anne kucaana al,dedi,30 sn de uyudu!!!
canım sıkıldı..
siz de ne var ne yok???umarım çocuklar iidir,inatçılık biz de de var,yemiyycemmm,o zaman ben yiorum,yemeeeee,nie,ben yiyceeemmmmnil yapma,,nil yap o zaman,ı ı-ıhhh yapmaıycam...

serpilcim çok geçmiş olsun,bi an evvel kavuşursun işallah sağlığına..
emellll bence hemen gel,yoksa bi daha gelemezsinsen yazın bana gel bol bol:)))

slm kızlarr

ya kızlar kk dan Hafizenin nickini bileniniz varmı

serpilcim geçmiş olsun canım inş biran önce düzelir kurtulursun boyunluğundan

emelcim beşeymi oldu canım yoksa sadece evinimi özledin.haklısın yanlız olmak çok zor bende yanlızım hep eşimin çevresi var burda kendimden kimse yok ama alıştım.

duygu geçmiş olsun nil kuşuma neden olduki acaba nerde üşütmüş okadar yavrumm.bi kez daha olmuştu öyle hem ishal hemde kusma inşş hemencicik geçer ya çok üzüldüm.şu çocuklar hastalanmasın valla bende çok fena oluyorum.

duruda bu ara dudaktan öpmeye sarmış durumda kızım yapma dudaktan öpülmez diyorum ama yok anlamıyo her gördüğünün dudağına yapışıyo milletinde hoşuna gidiyo anlamıyoki çocuk mikrop kapar falan kzdım artık iice inatlaşıyo bende tam öpücekken hadi öp öp diyorum oda benle inatlaşcakya öpmüyo hayıy dioo:)))

buarada kızlar bana güzel bi bayan parfümü önerirmisiniz hafif uzun süre kalıcı güzel bi koku istiyorum ama karar veremiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…