2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bugün sohbet ne kadar koyu :))) maşallah
ay derya harika bunlaaaar bayıldım hele yeşilli beyazlığa ay yaz gelsin kızıma yeni ciciler alim
ay doğur anacım bak ben gözümü kararttım 12mart adet tarihi ondan sonra bırakıyoruz korunmayı bakalım aslında hep bi kız daha diyodum ama herkes bunun arkası oğlan diyo defne tip olarakta hareketlerde erkek gibi kokoş diyolar değil halbusi ben giydiriyırumda öyle kuzeni neler takıyo koyeler yüzükler makyajlar ojeler bizimkinin hiç o taraklarda bezi yok izmirde kuaförde yanımdaydı şimdilerde kafamı geriye verdiriyo saçımı yapıyo sonrada parmağını avcuna sürüyo sözde makyaj yapıyo gözüme yanağıma duadğıma sürüyo minik parmaklarını

evet hayatım benim eşimin kuzenide derdi duru açısından size yapacaklarımın yarısı henüz aklımda deil die ve doğru çok yoruyo bizi amaAllah hastalık dert vermesinde uğraşıırıs napalım

hadi hayırlısı bakalım yaa allah utandırmasın ne güzel işte birlikte büyüycekler erkek olması da ii canım hem kız hemde erkek anası olmanın tadına varırsın ama kız olursada erkek olursada Allah önce sağlık versin sonra size hayırlı evlat olmayı nasip etsin

Son düzenleme:

meralcim ezginin puzzleları bunlar 12 parcalı bazıları çok rahat yapıyor bunları ötekileri yapamıyor daha

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiin svdacım amin o en başta defnede de hep öyle dua ettim eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı ebvlat olsun diye hep konuştum hep dua ettim ameliyat masasında bile dualar ettim sağlıklı akıllı söz dinleyen ana baba kıymeti bilen Allahın tanıyan vicdan sahibi evladım olsun dedim hatta evlendiğim gün eşimle evimize girdiğimde de aynı duayı yaptım arkadaşlarım belli duaların kabul olmuş diolar :)))

meralcim ezginin puzzleları bunlar 12 parcalı bazıları çok rahat yapıyor bunları ötekileri yapamıyor daha

canım ya ben göremiyorum bende açılmıyor yada resimer yüüklenmemiş

:)))

İyi aksamlar kizlar
Nazli naber,nasilsin? Bayadir yoktun.gecen kizlar bende toplandik senide cagirmai istiordum ama ic ugramiodun kkya :97:

ayyyy deme yaa bak hiç demiyolar toplandık diye evet netim kesikti giremedim bi süre tüh yaaa kısmet başka sefere inşallah ne diyim düşündüğün için teşekkrüler
bu arada teşekkrüler iyiyim sen nasılsın

Valla markası yok haticecim Eminönü'nde oyuncakcidan aldım çeşit çeşit dolu

İyiyim canim Tesekkur,bidahaki sefere artik
Ya kizlar benim karnimda bu yaz bi sislik farkettim.doktora gittim ne oldugu hakkinda kesin bisey soylemedi,sezeryan dikisleriyle alakali olabilirmis,agri yaparsa ve buyumeye devam ederse gel almamiz gerek dedi
Simdi ozellikle regl donemimde agri yapio ve bayada buyudu
Nette arastirdim pek fazla bisey bulamadim aldirmayada kormuyo degilim,
Tekrar ederse falan diye oyle iste

Son düzenleme:
ii hafta sonları kimseler uğramamış bugün

geçmiş olsun canım ihmal etme aman olması gereken bi aml sa ol küçük bişeydirde ihmalden büyür sorun yaratır en iyisi başından önlemini almak.

gittiğin doktor ultrason istemedi mi.
istemediyse bence başka bi dr a git
ihmal etme sakın..belki gerçekten önemli değildir ama en azından içindeki ne bu şimdi şüphesinden kurtulmuş olursun..

ben de nöbetçiyim. sabah çağana annecim ben bugün nöbetçiyim dedim cümlemi çağan tamamladı anneee abi pıss.
nöbetçiyim annecim hasta abilere pıs yapıcam derim o artık biliyo neden nöbetçi olduğumu. yavrum bunabile alıştı. ben çalışmaya başlayınca napcak derken 25 bazan 32 saatlik ayrılıklara bile alıştı...

merhabaaa...
nasılsınız??biss bugün parka gittik,hava tam ısındı derken gene kar mı gelecek(
puzzlelar çok güsel biz de öle yapıoruz ama tam diil:))

merhabalar
biz daha puzzle almadık, resim çiziyor ve lego ile oynuyoruz, bebekleriyle bir ara oynuyordu ama bu aralar hiçbir oyuncağı ile oynamıyor.
Bugün hava güzel olunca Aslı'yı biraz dışarı çıkardık, koşturup durdu, tüm enerjisini attı..Malum çocuk sadece hafta sonları evden dışarı çıkıyor.

ii hafta sonları kimseler uğramamış bugün

geçmiş olsun canım ihmal etme aman olması gereken bi aml sa ol küçük bişeydirde ihmalden büyür sorun yaratır en iyisi başından önlemini almak.

Tesekkur ederim sevda.
Ultrason cekildim serpilciim,buyurse ve agri yaparsa almamiz gerek demisti.genel cerrah arkadasi var esimin o bugun detayli anlatmis biraz icim rahatladi.haftaya gidecegim dra ufak bi operasyon gecirecegim maglesf
Ayyy kiyamam cagana baya bi ayri kaliyormus annesinden,ama buyudukce daha iyi anliyorlar herseyi,zaten alismis bile akilli bidik

selam millet.
accu çağan resim çizemiyor. boyamada yapamıyor.
bi yuvarlak yapıyor top diyor o kadar. sonra küçücük bi yeri karalıyor anne demekmiş yanına karalıyor baba ece abi nene bu böyle devam ediyor. yazı yazıyormuş güya.. ama puzzllera ilgisi fazla. legolarla araba kamyon falan yapıyor. araba taşıyam kamyonlar varya bi kere onu yaptı biz şok olduk üstünede arabaları koydu falan . dikkatleri çok artmış oluyo çocukların. bizim görüp alıştığımız ve artık fark bile etmediğimiz şeyleri onlar çok güzel farkediyorlar.. puzzlleri bi defada yapıp atıyor kenara. bende kaldırıp 2-3 hafta sonra yeniymiş gibi ortaya çıkarıyorum tekrar..

dün gece kocişi yemeğe götürdüm. ocakbaşına.
aslında bi yemeğe davetliydik gittik lobide kuran okuma sesi. hemen kaçtık. sünnet yemeğiydi. yani ben 5 vakit namaz kılarım ama öyle haremlik selamlık oturmam oturamam yani. kimseye görümeden kaçtık. neyse doğum günüydü zaten eşimin. hadi dedim benim planım ocakbaşıydı bayıldı tabi bu fikre. neyse gittik allaaaahh fasıl bi yandan içkiler bi yandan eee yemekte var en sevdğimiz şey oturduk yedik içitik. çağanda sağolsun hiç yormadı bizi. bi abi buldu tuttu elinden gezip durdular pistte oynadılar müzik yapanları izledi dinledi bize hiç zararı olmadı yani. eve gelip üçümüzde aynı yatakta uyuduk kaldık.. bu arada kemal tanca açılmış oraıda ziyaret ettik. iki tane çizme aldım. kocişe de cüzdan. eee dedim senin doğum günün banaaldık boşveeeerrr dedi. sana almak daha hoşuma gidiyo neyse hafta sonu colombia dan kış kıyafteleri almıştım ona doğum günü hediyesini geçen hafta almıştım zaten de yine de ne biliyim. onun gününde kendime alınca da bi hoş oldum yani...
yarın kayağa gidelim diyo yine ama gitmiycem hava çok soğuk. çağanı sabah bana getircek. burdan kayağa gitcek izin verdim. çağanlada servisle eve gittcez. daha hiç binmedi ya servise hoşlanır herhalde babam yok diyede ağlamaz en azından.
neyse nöbetçiyim ya nöbette maşallah diyim rahat geçiyo elime eteğime dolanan yok döktürdüm de döktürdüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…