2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ne güzel toplanmışsınız, çocuklar kaynaşmış, kıskandım... fotoları açamadım

Günaydın herkese çok işim var bugun birşeyler yazıp kaçıyım.

kızlar yolunuz beylikdüzü tarafına düşerse yeni bir avm açıldı. torium ismi. içinde kayak yapmaya yer var. dün akşam oraya gittik. çok eglendik. şu fotodaki simitlerle kaydırdık ezgiyi bayıldı.
aile olarak girersiniz 50 tl. ayakkabı mont eldiven veriyorlar.

merhaba kızlar
bugün kimse gelmemiş
Derya ne güzel çıkmış Ezgi zaten çok fotojenik maşallah

günaydın kızlar. hafta sonu geldi. nöbetten çıkıcam bi saat sonra saat 3 de de uçak kalkıyo.umarım rotarsız geliriz memleketten uçaklar rotar yapmadan çıkamıyooda pek..
eve gider yatarım biraz el bagajı alcam bitek oda çağan için bize birer pijama yeter dimi..
3 gün için yük almıyım yanıma dedim.
neyse hadin görüşürüz

Günaydınlar,
Serpil bence kendiniz içinde bişeyler alsaydıız iyi olurdu:)))Ben 1 günlüğüne de gitsem illaki 2 takım hem kendime hem eşime alıyorum.Ne olur ne olmaz diye.

alışveriş yapcaz zaten o yüzden rahatım..
geldim eve çağanı almadım temizliğe giriştim. baba oğul evi mamak çöplüğüne çevirmişler. gelince temizlikle uğraşmıyım dedim. bide eşim buharlı temizleyiciler var ya ondan almış bu arada onu da denemiş oluyorum

bu nasıl şans yaaa
gidemedik. olumsuz hava şartlarından dolayı vana inebilen uçak olmadı dolayısıyla hiç bi uçakta kalkmadı. sabah saatelerinde hva günlük güneşlikken öğleden sonra hava berbattı.
planlar suya düştü anlıycanız..

Aaa çok yazık oldu heves etmiştin aman olsun burda hava öyle soğuk ve yyagmurlu ki evden dışarı çıkamadık hiç
hava güzel olunca gel rahat rahat gez

Aaa çok yazık oldu heves etmiştin aman olsun burda hava öyle soğuk ve yyagmurlu ki evden dışarı çıkamadık hiç
hava güzel olunca gel rahat rahat gez

çok üzüldüm canım ya aslında sabahki msj hatırlatıcaktım ama sen daha ii bilirsin ordasın die bişey demek istemedim olsun canım her işte bi hayır vardır havalar düzeldikten sonra gelirsiniz sizdeinşallahh.bide deryanında dediği gibi gelseydinde çok rahat hareket edemezdin çünkü ist hava kötü çağanla zor olurdu üzülme hayatım yaa

Ezgi dün geceden beri 40 derece ateşle yanıyor
i̇bufen düşürüyor ama oda günde 4 kez en fazla arada calpol verdim hiç düşürmedi ateşini bir akıl verin arkadaslar banyoya söküyoruz ıslak havlu koyuyoruz başka ilaç fikri olan varmı

Deryacım geçmiş olsun.
Pedifen olabilir ateş düşürücü olarak, ya da egehan 6. hastalık geçirdiğinde dr. ateşi çok yükseldiğinde calpol etki etmediğinde calpolun içine 2-3 damla novalgin damlatmamızı söylemişti.O ateşini düşürüyordu.
Bir dene istersen.

Peki ibufenle calpol gibi kullanilabiliyormu bu pedifen meralcim bilgin varmı

ne biliyim üzüldüm desem de yalan olur. neden bilmiyorum ama nötürüm işte.
martta da antalyaya gitcez tabi bi aksilik olmazsa herhalde o yüzden rahatım nasıl olsa enerjimi atıcam..
derya çok geçmiş olsun. bizim hiç o kadar ateşimiz olmadı ibufen işe yaramıyo bizde dolven peditus tylol yada calpol kullanıyoruz biz. dozunu tam hatırlamıyorum ayy inşallah iyleşir çabucak yaa

Gecmis olsun derya
Gecen yil ece 3 gun boyunca 40 derece atesler icinde yandi.6 saatte bi ates durucu veriyordum onun disinda islak havlu ve ilik dus yapmama ragmen dusmedi atesi.3gun sonunda atesi dustu.
Doktora goturdunmu?

canım bende uzun süre düşmeyen ateşlerde novalcin damla kullanıyorum 5 damla ağızdan işe yarıyo bikaç kezde çocuklar için olan ateş bantlarından kullandım onlarda duruda düşürdü ateşi onun dışında kullandığım ilaçlar dolven,petitus canım bizde calpol işe yaramıyo pek kullanmıyorum ben.geçmiş olsun hayatım inşallah düşmüştür ezginin ateşi ve rahat bi uyku çekiyodur şuan.

Günaydın ezginin ateşi gece 4 te düştü hala çıkmadı umarım çıkmaz esim gece nöbetçi eczane buldu novalgin şurup vermiş kullanmamıza gerek kalmadı calpol artık büyüdüğü için ise yaramaz demiş
haticecim Dr goturmedik hafta sonu Dru yok zaten ezginin Dr 2 gun ateşi bekle öyle gel der herzaman yüksek ateşleri 2 gün normal karşılıyor off ne zor bu hastalık ya
hepinize teşekkür ederim iyi pazarlar

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…