2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

haklısınız kızlar hepsi aynılar, zaten şu meşhur, günümüzde var olan annelerimizin zamanında olmayan 2 yaş sendromu var ya, herşeye hayır dönemi, onu yaşıyorlar... biz sabahtan beri hala aynıyız herşeye deli gibi ağlıyoruz bugün muayyen gününde oğlum :) babasını bekliyorum sabırla geldiği anda dışarı çıkıcam yoksa deli bir annesi olacak , şimdide kitaplığı boşaltıyor bütün kitaplar yerde (((( birde uyumadık yine gözlerimiz şiş şiş ama hala uyumamak için ne yapsak diye dolanıp duruyoruz

Son düzenleme:
Senin bir sorunun da onatın uyumamamsı aslında.O uyusa, günde 2 saat, o arada biraz olsun güç toplarsın.Ama o da olmayınca iyice kafayı yiyorsun.
Ege 12 de mızıldanmaya başladı, uykusu geldiği için.Ama 1 e kadar uyutmak istemedim.1 saat boyunca sürekli mızıldanıp durdu herşeye.
Ama uyuduktan sonra 2 saat hiç olmazsa kafayı dinliyorum, bilgisayara takılıyorum.İyi geliyor.

kaçta gidiceksiniz emel,ben eşimle çıkıcam sabah onun şirkete bi uğrayıp gelicem geç olmaz da çok erken olmasın:)
beni mahvetti bugün ya bi de nazın kafa atma huyu var bi patlattı yüzüme kendi dudağı patladı sinir krizi geçiriyo küçücük haline bakmadan beni dövücek eşek
ben artık ağlayınca susuyorum nasılsa konuşunca sesimi duymuyo o kadar fazla bağırıyoki..bende susunca sarılıorum geçti hadi bak uykun gelmiş falan diyip uyuttum bugün yoksa hayatta uyumaz

sanırım bu dönemde bütün çocuklar inatçı ve herşeye ağlıyorlar
benim kızımda o kadr inatçıki :S
istediği bişey olmayınca elini ıstırıyor. elleriinin üstü hep kızarık
üzerinde durmuyorum görmezden gelmeye çalışıyorum ama vazgeçmedi bi türlü..
doktor suyuna gitceksin inatlaşmıcaksın diyo ama evde deterjan gibi zararlı şeyler isteyince nasıl gidersin suyuna acaba?????

inşallah bizimkininde gürleşir hayatım yani kaanın saçları çok gür ama durunun da çok seyrek bide kız çocuğu olunca.senin egede bazı sorunlar çıkmış canım ya çok üzüldüm valla nedir bu çocuğun çektiği.siz nerdesiniz canım karstamısısn halaa daha nekadar ordasınızz varmı belirli bi süree

doğru deryacım ama sıkıntılı 2 yaş korkunç 3 yaş var ya o zaman ne yapıcaz yada o zaman ne yapacaklar acaba birde benim de yaşımla alakalı:) 35 inden sonra anne olunca sinir sabırda az oluyor:)

canım çoğumuz öyleyiz bende bazen kaçırıyorum o dediğin keçileri :))eşimde sen sabırsızsın dio halbuki bende var iki bebek bide en az üç aydır bakıcımda yok tekim ev,yemek,çocuklar çok yoruluyorum yanii ve sabır falan kalmıyo sadece haftada bir temizliğe kadın geliyo bide ütü için bi kız alıyorum birini bulamadım hala kafama göre ama onların dışındaki işler bide uluç, duru ve kaan yetiyo inan bana duru zaten çok yaramaz ve hiper bi çocuk ee bide kocam en büyük çocuk evde onun arkasını toplamaya sadece tek kişi lazımm feci dağanık bi adam yani biz ikimiz tam zıp kutuplarız eşim feci dağanık bende feci düzenli ne alakaysak ama seviyos işte birbirimizi :)))

ayy allah korusun yaa bende çok korkuyorum hep böle bozuk para küçük oyuncak parçalarından yani ev hali düşer falanda duru atar ağzına die yada kaanın ağzına koyar diee çok tehlikeli bu çocuklar bide dediğin gibi çok ii biliyolar sonuçlarını sırf bizim tepkilerimiz için yapıyolarr.Allah onlarında bizimde sonumuzu hayır etsin

bende gelim mi? benide davet etsene gelememde bi davet edilim yinede :)))
ii oturmalar kızlar size benim içinde eğlenin

Son düzenleme:
Ayşegül'cüm yok erken olmaz herhalde çok erken olursa direk bana gelirsin biz 7 de uyanıyoruz nasıl olsa:) sonra beraber geçeriz Hatice'ye

Ne demek sevdacİİm keske yakin olsaydikta gorusseydik.bu arada kizlar gelme imkani olan varsa buyrun gelin memnun olurum.bakalim nasil gececek buyuduler artik bol cekismeli bir gun olur heralde.
Aysegul erken olmaz canim bizde erken kalkiyoruz.zaten kahvalti edices.o yuzden rica ederim erken olmaz gel sen

ay keşke gelebilsem haticecim ama çalışıyorum hemde dergi haftası feci yogunum...

bizim yerimizede bol bol eglenin

keşke canım yaa yakın olsaydım gelmezmiydim hiç nasılda isterdim hem size kaanımıda getirirdim nostalji yapardınız acıkk tombişimlee:)) ama inşallah birgün oda olurr

ben arıycam cnm seni en erken 10 olur heralde valla ben şimdidn tembihlere başladım çantamızı başlıyım hazırlamaya acil ihtiyaç şeker oyuncak çantası

keşke canım yaa yakın olsaydım gelmezmiydim hiç nasılda isterdim hem size kaanımıda getirirdim nostalji yapardınız acıkk tombişimlee:)) ama inşallah birgün oda olurr

Ayyy eceden sonra ilk filizin kaanini aldim kucagima cok garip oldum.minicik geldi.mis gibi bebis kokusu.ne guzel olurdu.bigun kismet olurda kaanida severis.

Günaydın kızlar

Sevda'cım haklısın ya 3 çocuk 1 adam ve evde tek başına düşünemiyorum sen anlatınca ben yakındığım için kendimdem utandım ne yalan söyliyim, haftada 1 aldığın temizlikçi yetmez bile sana ben bile nerdeyse imkanım olsa haftada 1 alırım Allah kolaylık versin canım sen bir an önce bir yardımcı bul kendine , Kaanı da severdik dediğin gibi gelebilseydin tombidik tombidik benim oğluşda öyleydi tombidikdi çok özlüyorum o günlerini

Ayşegül ben biliyorum seni işte bak dediğim çıktı senin erken dediğin saat 10 mu güzelim:) biz zaten 10- 10.30 gibi toplanırız demiştik ya bende erken deyince eşimle beraber evden çıkıcam falan deyince 8-9 gibi diyosun sandım ilahi alemsin valla:)

bugün kimse uğramaz buralara. iyi oturmalar sizlere. gelirse meral gelir duygu nazo takılmıyo pek sevda vakit bulamaz ben kaldım buralarda yaaaa...

Ben geldim ama sen yoksun serpil:))
Dediğin gibi kızlar gelmez bugün buraya, nasıl olsa yüzyüze görüşecekler.Bende ancak ege uyuduğunda gelebiliyorum ama.Neyse.

merhaba kızlar
ben geldim:)
diğerleri çok yoruldular çocuklarıyla beraber uyuyorlar herhalde :)) biz uyumadığımız için ben buradayım

güzel bir gün geçirdik çocuklar artık büyüdükleri için çok zor olmadı sadece çok gürültü oldu başım hala ağrıyor 4 çocuk 5 kadın 1 babaanne olunca gürültüyü düşünün ama özlemişiz birbirimizi iyi oldu

Komsuu huu uyumadimi onat gene
Ece uyuyor 3 bucuktu uyudugunda ama uyuttum genede,dun geceden az uyudu zaten.bugunlukte gec yatiririm artik..
Bende yorulmusum uzattim ayaklarimi cay iciyorum.ev baya sessiz

Son düzenleme:
uyumadı komşum uyumadı yine bu saat oldu hala ayakta fırfır dönüyor az önce banyo yaptı o bile mayıştırmadı , dinlen sende yoruldun çok düşünki ben bile yoruldum

ben de geldiim naz sadece takside 10dk uyudu ama akıllandım artık uyumassa uyumasın onu uyuytucam diye bütün günümü zehir edemem o zaman uyumazsan ona göre takıl benim işlerim var dedim çok ciddi konuştum harbi hiç ayak altında dolaşmadı işine geldi mi nasıl anlıyo cadı
foto koyucam ama çok yorgunum eklerim en kısa zamanda

slm kızlar bende cok yoruldum metin de uyumadıarabada 10 dk uyudu oda yetti ona banyo yaptırdım yedide yattı sabah kalkar ewt emel yaaa ne sesli bir ortamdı hatice de yoruldu aysegül metin le buna benzer bir konusma yaptım bende uslu durdu neyse ki gelince aman uslu dursun da hiç uyumasın razıyım:86:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…