2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bu arada hatice kayınvalden ne kadar kibar ince güzel bir bayan cok begendim kendisini benim kaynanamı görse korkar

naber hanımlar oh ne güzel buluşmuşsunuz. hem dertleşip hem eğlenmişsinizdir. çocuklarda sevinmiştir ne güzel.
fotografları bekliyoruz bakalım bizim minikler nasıl kocaman oldular.

huhuuuu
halamı yorgunsunuz ayol.bak varya c.tesi salı arası muhabbeti kaynatırsanız küserim haaa.
ben burdayken yoksunuz ben gidince toplanırsanız bilemiyorum artık..
hani fotolar nerde çok merak ediyorum çocuklarınızı...

Merhabalar, dün güzel geçmiş alaşılan.Çok sevindim sizlerin adına. Resimleri de bekliyoruz bir an önce:)))

merhabaa...
ay ne güsel olmuştur,ekleyin bol bnol foto:))
ben nie uğramıomuşum hepisini okuorum ama yazamıorum bugün jeti teknik servise bırakacağım en geç 7 günde gelirmiş geri..beni de özleyin:))
canım ii yolculuklar,ii eğlenceler...
ege hastaydı nası oldu meralcim??
kıslarrr fıstık gibi araba sürüorum ben artık ,söölemiş miydim,hahhaha:)))

Ege iyi şimdi hayatım.Bu hafta kreşe göndermedim, evdeyiz.O yüzden sadece onu yatırınca girebiliyorum nete:))))
Ama egede bende sıkıldık evde iyice.Havada çok kötü, hem yağıyor hemde soğuk.Dışarıda çıkamıyoruz.Bu hafta geçsin diye dört gözle bekliyorum açıkçası....

Arabayı güzel kullanmana sevindim.Kazasız belasız yolculuklar sana.Biraz güvenle herşey çözülür bak:))) Aferin sana:)))
Nil nasıl _?Kreşe gidiyor değil mi_?

utanılcak bişey deil bu hayatım bende tek çocukluyken dünyanın tüm yükü benim üstümdeymiş gibi davranırdım ama şimdi üç çocuğum var ve onlarıda evide zorlansamda idare edebiliyorum demekki diyorum isteyince oluyo :))) gerçi evdeki bakım neki biraz büyüsünler kapıda pencerede acaba neden geç kaldı die beklemek çok daha zorr.

bugün kimse uğramaz buralara. iyi oturmalar sizlere. gelirse meral gelir duygu nazo takılmıyo pek sevda vakit bulamaz ben kaldım buralarda yaaaa...

bulamıyom valla bulsamda okuyom sadece

ohh ne güzel maşallah eğlenmişiniz

kaanı götürmedinmi filizz senin diet ne oldu isveç dietimiydi?

bu arada hatice kayınvalden ne kadar kibar ince güzel bir bayan cok begendim kendisini benim kaynanamı görse korkar

Merhaba kızlar
Resimler aysegulde ben cekemedim hic bi saniye durmadılar
Filiz kayınvaldeme hayranım valla acayip dusuncelidir,kibardır.coook hamarattır.nefis yemekler yapar ben yiyemiyorm bu ara rejimdeyim ama.oyle iste iyidir kayınvaldem
Ayy cokmu reklam yaptım.ama dogruları yazdım

ece:ama ama ama naz yapmamalısın uslu durmalısın burdan düşebilirsiin şekerim
naz:boşveeer annelerin işi ne baksınlar bize.hadi sen de kudur coş kopalım hep beraber

Uploaded with ImageShack.us

nazın huysuzluundan metin geldikten sonra hiç çekmemişim ya tüh üzüldüm.

resimlerin ikisini açabildim sadece. amaa ama çok tatlılar yaaa
maşallah hepsine kocaman olmuşlar
bugün hastanede bi dr arkadaşın bebeği oldu. küçücüüüükk gözleri yumukk ağlayıp duruyo anne anneanne hepsi paniklemiiş niye ağlıyo diye aldım kucağıma popoçuna popoçuna vurdum garrrk yaptı rahatladı oyyy bi hoş oldum ..
zor günlerdi ama özlemişim beee....

popcorn hep hayat kurtarır zaten :))))) nede uslular birde yaramaz diyorsunuz çocuklara :))))))

yalnız birşey diycem onat çok yakışıklı olmuş maşallahhh....
hepsibir boy birde ne komikler ya

merhaba kızlar

Ayşegül ne güzel çıkmışlar ya çok tatlılar
Derya saol güzelim yakışıklım o benim
Meral tanıdınmı gömleğimizi :))

biz bugünde uyumadık hiç uğraşmıyorum artık akşama kadar acaip dayanıyor görseniz demezsiniz bu çocuk sabah 6.5 dan beri ayakta diye ama beni görseniz dersiniz yazık bu kadın kaç gündür uykusuz acaba diye:))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…