2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

evet boncuk yaaa dün çıkıcaktım dünde böyleydi yarın çıkarım dedim hem pazara uğrarım hemde biraz mağazalara bakarım diodum ama baksana kapalı olmasını geçtim soğuk bide sen nerde oturuyosun boncuk

günaydın kızlar

bizde evdeyiz hava kötü ama neyseki babamız evde bugün oynuyorlar beraber

çağanı bugün bakıcısına bırakmadım. gitmek istemedi. bende kahvaltı hazırladım öyle böyle yedi. bende hiç yemediği için borakıyorum genellikle evde olduğum zamanlar. bugün itiraz etmedi. evi süpürdüm şöyle üsütünden. yemek hazırladım çağanı banyoya soktum kendim duş aldım şimdi mama yedirdim ve yatırcam. sonra gelirim...

bende defneyi uyuttum geldim ama hazır uyumuşken gidim bende bi duş alim belki kalkınca dışarı çıkarız

nazocum ben bursadayım.burda dün hava iyiydi ama yemeğim yoktu çıkarsam yetiştiremem dedim bugün yemek var ama hava kötü. aslında şimdi güneş çıktı ama kuru bi soğuk var. çocukla çok zor olur. yağızda uyudu zaten hayret ettim bu saatte uyumasına aman uyusun bütün gün beni evde sürüklüyo. anne del del diye. nazocum sen merkezde oturuyosun galiba çarşı pazar mağaza dediğine göre benim ev şehir merkezine uzak kalıyo oyüzden pek biz merkeze gidemiyoz şansımız olması gerekili dün hava iyiydi burda yemek yok diye çıkamadım bugün yemek var hava kötü((((((((((((((

merkez sayılır istanbul gültepedeyim levent tarafı bi caddemiz var a.dan z.ye herşey var e alışveriş merkezleride yakın şişli yakın yani gezebilceğim yerler yakın

bizimkide şaşırtıcı bi şekilde kalktı 45 dakka falan uyudu oysa en az 1 saat uyurdu noldu anlamadım çorbasını içirdim
bizde yeni bişey çıktı çantaını alıyo içine bişeyler koyuyo avcunbu açıp beş ver anne beş ver diyo bbende yalandan avcuna koydum diyorum ya çantasına ya cebine koyuyo didiyom anne ben bay baaay :))) yapıyo

nazo 45dk çok azmış ya bizimki 2saat civarı uyur hergün uymassa da ayağımda o süreyi doldururum yoksa çok huysuz oluyo bütün gün ayakta olduu için çok bitki düşüyo ağlıo durmadan.
seninki gene iyi naz bize tazee diyip yalandan kafasının üstünden simit satıyo tabi bişey vermio yani elini uzatıo al dio ama karşılığında sıkıysa para verme:))10kuruş 50 kuruş kızım ne bulursa cebe indiriyo kimseye de vermio parasını mama alcam dio aç kalmaz bu akılla

kızlar bu tiyatro olayında en önemli şey bence salonun büyüklüğü.çünkü dediim gibi biz küçük bi salonda hem çok bunaldık hem de kulaklarımız mahvoldu bi de çocuklar dipdibe hasta olan var şeker yiyen var oyuncaklarını istiyolar birbirlerinin rahat olmuyo salon büyük olmalı ve düzgün bi tiyatro olmalı yemek içmek yasak olmalı mesala..
mickeyninki türkçemi acaba

dedim ya ayşegül aslında bbu kadar az uyumaz ama bbugün böle yaptı bbizimki huysuzlanmaz tam tersi akşam erken uyur bizimki özellile para istemyo yani sadece beş diyo gerçek bozukluk verdinmi hemen koşa koşa kumaraya atıyo

hafta sonu geldi ya kimse kalamamş buralarda. bende sınavları bitirdim üzerimden bi yük kaktı. yarın partimiz var. takılamam büyük ihtimalle

günaydın kızlar. bugün hava iyi bali bende görümceme gidicem akşama da ordayım iyi bali yemek derdim yok :) arkadaşları gelecekmiş kafa dağıtırım bende gerçi bizim paşa hala uyuyo bi kalksada kahvaltı yapıp hazırlansak uyandıramıyorumda sonra çok huysuzluk yapıyo.hafta sonu doğum günleri olan bütün bebişlerin doğum günlerini kutluyorum. nice sağlıklı yaşlara annelerine de kolay gelsin.bizim geçen pazardı bi sitres oluyo insan herşey güzel olsun menü tam olsun çocuğum ben tam şık bi şekilde hazır olalım .yani bende öyle olmuştu sonra sabaha kadar sitres ten başım ağırdı herkes dediki valla seçil sünnet yapsan heralde ne hale gircen sitresten ay valla ne bileyim böyleyim işte belki kendime yapıyom ama olsun böyle mutlu hissediyom tam tekbil hazır olmak belki ilk çocuk diye bukadar detay yapıp ince eleyip sık dokuyom herşeyi neyse kızlar. görüşürüz gene herkese iyi ve mutlu hafta sonları diliyorum.

günaydınlar
serpil geçmiş olsun sınavların için
bizim de bugün temizlik yarın parti var

günaydın kızlar

Başakcım dün doğumgününüzmüş kutlu olsun canım

Serpil, Ahu, Ayşegül, Gamze, Aşık81, Kuzi, Reyhankarakaş aramızda olun yada olmayın :) yarın doğumgünleriniz kutlu olsun kızlar

Son düzenleme:
ekinsu demişsin ya aramızda olun yada olmayın diye evet ne kadar çok kopmalar olmuş dimi. inşallah herşey yolundadırda onlar aramızda değillerdir. doğum günümüzü kutlayan herkese teşekkür ederiz bizde bütün bebişlere mutlu yıllar dileriz.
allahım çağan da maşallah bugün bir mutlu bi mutlu sabahtan beri şarkılar söylüyo llellee leeeeee diye umarım akşamda aynı neşe içinde olur..

merhabaaa:))
ben de öpüorum doom künü çocuklarınıııııı:)))
canım sınavların bitmiş geçmiş olsunnn,100 mü hepisi:))
öperim yanaklarınızdan,mcukksss

yok duygu nu sefer biri 92 biri 96 3 üde 100 fire verdik anlayacağın..

off yoruldum herşey hazır ben hazır ve yorgun çağan geç uyudu hala uyuyo o hazır değil babamız sigara böreklerini kızartıyo ( üstüne yoktur heryeri eşit kızarır her gören hayran) sonra giyinir ama ev yağ koktu şimdi sinir oldum offfff çare bulmam lazım. aspiratörde çalışıyo ama nafile...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…