2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Uploaded with ImageShack.us
annelik öyle bişeymiş ki 2 pembe kanada bakıp ağlayabilirmiş insan..hem büyütüp bebeğini, hem de içinden hep küçücük kal yanımda kal diye dualar etmekmiş...benim prensesim hep çok zordu zor bebekti zor çocuk oldu genelde uyumadım onsuz banyo yapmadım onsuz bi gece geçirmedim yapışık ikiz gibiydik..ama nasıl oldu da bu 2sene geçti bi türlü idrak edemiyorum ve onunla geçicek yılların hızına da yetişmek istemiorum..çişini söylese diorum, okula gitse, hele bi bensiz vakit geçirmeyi öğrense..ama bunların göz açıp kapayıncaya kadar olucağını bilmek kalbimi acıtıyo..o küçük kanatlar açılıp uçsun istemiorum...ama vakti geldimi de uçmaya hazır olsun istiyorum...Allah yolunu hep açık etsin, güzel bir kader,şans dolu mutluluk dolu bir ömür versin, karşına hep değerini bilenleri çıkarsın,ve hep bu kadar yakınımda ol gözümün önünde uç kelebeğim..seni çok seviyorum

nazocum teşk ederim cnm seni de bekler,z buluşmalara artık naz okula gitmiyo buluşurz sık sık

çok memnun olurum çokta isterim kızlar

ahhh ayşegül ahhh anneler hep aynı düşünür aynı hayali kurar aynı endişelerimi duyar anneler hep aynımı hisseder :))) hepimize tercüman olmuşsun

Ayşegülcüm fotoğraflar çok güzel, Naz'da çok tatlıydı maşallah hiç konuşup sohbet edemedik daha doğrusu biz oturamadık oğluşumun huysuzluğu tuttu dediğin gibi :) yazdığın yazıda çok güzel gözlerim doldu , nice mutlu yıllar diliyorum prensesine

Tekrar nice yıllara canım
pastanızda süper kelebegimizde güzel Ocak anneleride
babamizi ikna edemedik çok uzak dedi durdu
aranızda olmak isterdik ama olmadı napalim
bizde tiyatroya gittik arı mayaya çok güldük eğlendik tavsiye ederim

bizde şirket arabası var oda bi hafta var bbi hafta yok bu h.snda olmadığı için bizede b.evler ters olduğundan gidemedk yoksa çok istedim gelsek karşılaşıcaktık demek ne güzel olurdu bizde sihirli dadıyla idare ettik defnenin yaşıtı çok fazla yoktu daha büyük çocuklara hitap ediyo defne ilgiyle izledi ama müzik ve dans bölümleri daha hoşuna gitti tabiki onlar olmasa uyurdu hemen

merhabaaa..
ayşegül bu fotoları ben bi türlü tamamlayamadım
canım nice yıllara,naz çok şeker olmuş..hepiniz çok güselsiniss:)))
ama mesajın daha çok işledi içime ..

ay ben de öle babaanne,vs istiorum harbi iiymiş bebek güle güle kullanın:))
bu saat oldu nil daha tam dalamadı ya..hiç kalmaz bööle
kociş de yok ankarada(

Ayşegül resimler çok güzel, Naz süper. Yazdıklarını gözlerim dolarak okudum.
Kızlar hepiniz çok güzelsiniz.
Serpilcim atlattın sen doğum günü işini darısı bana. Allah hayırlı ömürler versin tüm çocuklarımıza.

sanki kendi yazdıklarımı okudum bir daha. eline sağlık ayşegül

sende kızında çok güzel çıkmışsınız elem tere fiş kem gözlere şiş...

tiyatro günüymüş bugün bizde açılışımızı yaptık. oğlum çok iyi bir izleyici çıktı. 45 dk gık demeden ve ilgiyle izledi. iki oyun var döndüre döndüre onları oynatıyorlar bu kral çıplaktı diğeri küçük korsan. bakalım gideceğiz artık..

evet accu atlattık çok şükürde biraz ağrılarım haififlemeye başlamıştı azdırdık yine. dün gece ağrıdan hi. uyuyamadım. allahım çağan izin verse ağrılar izin vermiyo ağrılar izin verse çağan izin vermiyo bu nasıl kaderrrrrr

duygu allah kavuştursunn

günaydııın
sabah beri cam siliyom offf yoruldum yaaa bu havada da cam silinir demeyin annem olsun temizin üstüne yağması başka der
dün defnenin odasının şeklini değiştirdim bi türlü emin olamıyorum iyimi oldu kötümü bölemi kalsa eskiyemi döndürsem başka bişeymi yapsam offff böle alan açıldı ama L bi alan çıktı ortaya tabi halı uymadı ayyy ne biliyim işte

bu indirimi sadece h.içi için veriyolar tabi h.içi nası gidelim babamız olmadan yaaa yakın değilki yakın ama ters 2 yaşından küçükler için uygun değilmiş
tüö çocuklar bilete tabidir diyo ne demek bu kucağımızda oturtamazmıyız :)))

Son düzenleme:
nazlı sağol valla aldım ben bilet

26 ocak akşam 19 a aldık eşim gideriz dedi. süper oldu

saol derya teyzesii.

ne güzel gidin tabi bizede anlatırsınız artık.

off neyi nereye koyacağımı bilemedim valla. küt diye taynimiz çıkarsa diye stres aldı beni. nasıl toparlanırım. bende hazır evdeyken hurçları falan düzenliyim taşınmaya hazır pozisyona getireyim dedim. çok aceleciyim ama taynimiz çıkarsa başedemem o kadar işle.

nazo sen coşmuşsun güzelim. habirebişeyler al evin şeklini değiştir bi taraftan temizlik iyi valla..
bence at herşeyi yenile diycem de diyemiyorum bunun için şu anda zengin olmak gerekiyoooo

rica ederim deryacım şimdiden iyi eğlenceler ben almadım eşime dedim bakarız dedi düşündüm nası gidicem anca babam götürebilir fakat hem ben hem defne tuzluya geliyo indirimli haliyle bile neyse bbelli olmaz alırız belki

sorma serpilcim coştum alında biraz frenlemem lazım şüphem var bilmiyorum neyse benim ikinci evim bu ilk evim üst kattı yani tam üstüm çatı katı gibi küçüktü herşeye oraya göreydi hamileyken buraya indik görümcemin dairesine kiracı olarak onun kiracısı bekar bayandı oda bbizim daireye taşındı tüldü yolluktu pek uymadı ama uydurduk bebek masrafı var diye uzanmadım eh artık epey zaman oldu bişeyleri düzeltelim artık dedim ikinci olursa hiçten yapamayız aslında bi ara şeytan dedi çek krediyi yap 5 senelik ödeme :))) baştan düz evi :))) yukarda herşeyi elimde metreyle aldım koltuklar yemek takımı buraya göre değil küçük kaldı ama napalım buna şükür

merhabaaa:))
ay bu nazonun kızı bi kokoşmuş bi kokoşmuş :)))
deryacım ii seyirler:)
büyüdüler de nerelere gidiolar yahu şaşırıorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…