2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ay derya bak cızbızla bızbızı sakın kaçırmayın biz burda kozzyde gittik ama bu ay sanırım bahçeşirde miydi neydi.çok güzel bi oyundu en önde oturun mutlaka göz teması kuruyolar.arı kılığındalar, bi ara burda bizim dışımızda başka böcükler de varmış diyip nazı gösterdiler koptuk:KK9:

tamam bakıyım nerden alcaz biletlerini .. yazın bana gittiklerinizi tamamı ?

ona yaptırcam cnm çok para istedi ama 220 vericez bu senee son seneye yaptırmam palyaçoyu 100e buldum uygun dimi
cnm biz bi kozzy de bi de ataşehirde bi yere gittik ama ataşehirdeki salon rezalet kozzyninki kocaman çok güzeldi

biz hürriyetin ekine bakıoruz hepsi oluyo ctesi pazar sinema eklerinde ordan arıoruz 2sinde de ayırttık yerinden aldık biletleri asıl karşıda çok güzel var beşiktaşta vardı bi tane bi de maslak timde.nazı çözdük artık büyüleniyo çocuğun ilgi alanı müzikal tiyatrolar:)tv ye asla bakmıyo

ona yaptırcam cnm çok para istedi ama 220 vericez bu senee son seneye yaptırmam palyaçoyu 100e buldum uygun dimi
cnm biz bi kozzy de bi de ataşehirde bi yere gittik ama ataşehirdeki salon rezalet kozzyninki kocaman çok güzeldi

ben palyaço ve pinyata 50 ye ayarladım..

ama palyaçoya yaşını söyle canım... oyunlarını yapamyor bizimkiler küçük...

palyaço oyun abileri var onlar daha uygun bu yaşa demişti bana...

pinyatada çok keyifli oluyor içinden bir sürü şeker çikolata anahtarlık çıkıyor deli oluyor veletler

biz hürriyetin ekine bakıoruz hepsi oluyo ctesi pazar sinema eklerinde ordan arıoruz 2sinde de ayırttık yerinden aldık biletleri asıl karşıda çok güzel var beşiktaşta vardı bi tane bi de maslak timde.nazı çözdük artık büyüleniyo çocuğun ilgi alanı müzikal tiyatrolar:)tv ye asla bakmıyo

buldum bahceşehirde varmış ama saat birde tam uyku saati bizimkinin...

yaş söledik cnm 2-4dedik ona uygun yüz boyama balon bi de müzikli oyunlarım var dedi prenses abla tavsiye etti onu istedik pinyata ne ki sen çok uyguna bulmuşsun ya bizim burda hep 150 dediler sadece palyaçoya

pinyata hani sopayla vuruyorlar parcalıyorlar

içinden şekerler oyuncaklar dökülüyor...

bak internetten

micky le yaptır...
içili doluya 50 tl verdim ben

nisan organizasyon dan

hadi ben kaçtım ezgiyi erken alıcam bugun işim azdı...

bak ayşegul gir arada birsürü şey öğrendik yine birbrimizden :))

evet yaptırabilirim ii oldu baktıım ya biraz süsleme hazırlamam lazım yarın annem gelse de bi alışverişe çıkabilsem çocuklara bişeyler bakmak istiorum süpriz.ay çok güzel bi cd hazırladım içinde arı vızlar küçük ayşeler arkadaşım eşekler..keşke naz ben olsaydım o benm annem:KK17:hiç üzmezdim onu hep uyurdum:KK1:

buarada sık giremiorum bütün arkadaşların yavrularının dgünlerini kutluorum nice sağlıklı mutlu yaşlara inşallah

hürriyetten bakıyorlarmış nazo..
bizim burda da var tiyatro ama tam birde başlıyo. çağanda o saatte uyuyo. acaba uyutmayıp götürsem değer mi ki..

bence değer serpil zaten dikkatini çekmezse orda kucağında uyur :))) ben sirke götürdüğümde 13.30daydı bizimkininde uyku vaktiydi ama uyumadı ilgisini çekti dikkatle izledi sen nereye bgittinb diyen herkese anlattı at baaar pisi pisi baaar :))) karga baar :))) gibi ordan çıktık arabaya bindik bizimki iptal

offf belim ağrıdı be kaç saatir mutfaktayım hepi topu bi fırında makarna bide muzlu kup yaptım basit gibi ama uğraşmalı işte tencere yemeği yapsam daha kolay bide nolduysa sakarlığım üstümdeydi döktüm saçtım herşeyi üstüm başım battı :))

günaydınlar öfff hava nası kapalı yaaa

serpilcim puding paketinin arkasından bulmuştum sonbahar tatlısı diye
bi tavada bi çay bardağı şekeri eritiyosun karamelize hale gelmiş şekere küp küp doğranmış muzu ekleyip şöle bi çeviriyosun diğer taraftada muzlu pudingi pişiriyosun ama biraz kalın ters çevirebilmek için bide doldurcağın kaseleri ıslatıyosun önce muzlardan sonrada pudingten koyuyosun dolapta soğut ters çevir servis yap hem görüntü şık hemde tadı güzel bende üstünü ve etrafınıda hindistan cevziyle süsledim ama fındıkta yakışır

günaydın kızlar evet nazocum hava çok kasvetli dışarı çıkayım diyordum ama havaya güvenemiyorum biz çıkarız yağmur yağar:)))))

X