2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

nazlı maçka da bir sirk başlıyormuş

bugs bunny ve arkadaşları diye

küçükçiftlik park

bu beşiktaş stadının oralarmı biliyormusun sen gitmiştin bir kere sirke

evet canım medranoya götürmüştüm stadın çaprazı gibi aynı yolda sağda eskiden g-mall vardı onun yanı şişli evlendirme falan var

verin bütün çocuları götüreyim :))

ezgi gazetede gördü hafta sonu anne bap diye bana getirdi gazeteyi

dedim götüreyimmi seni götür dedii :))

biletix satıyormuş biletleri herzamanki gibi kazık...

0-2 yaş ücretsizmiş 28 ocakta başlıyor şimdi ezgiye 20 günle 50 milyonmu vericem yani...

VALLA SORMA DERYA 2 yaşa girdiler herşey parayla
en çok ta bana dokunuyo 2-3 ayda bi şehir dışına çıkıyorduk da şimdi bide çağana al uçak bileti. anacım o da az değil ya git gel en az 300 tutuyo.. adam hesabına alıyorlar artık

aysegül naber canım

pazar günü gelemiycez sanırım eşim skoy veriyor ...

çok uzak falan dedi üzerine varmadım

cumartesi sorarım yine :))

ayşegüüüüüll seni arıyorum ne zamandır. senin bi arpa şehriyesalata tarifin vardı. herkesinkini ele geçirdim seninki yokkkç bi yazsan da bende rahatlasam forumda...

20 günle 50 liramı vercem derken ???

ilk sıra alma sende zaten anfi tarzı yani düz sıra değil yalnız tek sıkıntı koltuklar dar kışın mont çanta bide çocuk çok zor oluyo sen buna kazık diyosun dısney ıce mı ne onun biletlerine bkatınmı 80mi neydi

en arkada 35
oturma düzenini bilmediğim için önü tercih ediyorum...

oradan alamıyormuyuz bilet...

bizim kızların kimliklerine mi bakıyorlar içeri alırken :)))

disneye baktım onada götürücem inşallah

valla bizim kimliğe falan bakmadılar biz arkadaşla götürdük eşi netten almıştı ama sonra oda girdi yani ordan alabiliyosun

normalde almana gerek yok ama rahat edim dersen al yani biz arkadaşla yarıdan sonra yukarılara geçtik boştu oralar yayım yayım yayıldık çünkü dediğim gibi sende mont onda mont çanta falan üst üste oluyosun

selam kızlar
benm arpa şehriyemde deryanın tel şehriyelisinin arpalısı aynı tarif kavur önce hafif kıtır kalsın az suyla pişir tavuk taze soğan yeşillik kat
deryacım gelseydiniz ya özledik sizi bizim kız da tiyatroya bayılıyo 2 tane çocuk tiyatrosuna götürdük çıtını çıkarmadan izliyo arada deliriyo bitmesin istiyo bitince de kucaklarına atlıyo adamların:)biz de disneye gitmeyi planlıoruz dgününü bi atlatalım..bi de naz mesela tiyatrodan sonra daha çok şey ifade etmeye başladı duygularını falan anlatıyo herkesi oturtturuyo kendi ayakta bişeyler anlatıyo kalabalık görünce yavrum bi de anlaşılsa tam ne dedii
biz okula ara verdik kızlar çok hastalanıyodu naz çok şükür düzeldi okullar tam mikrop yuvası valla seneye napıcaz bilmiorum
ben de kilo aldım nazla evde habire tıkınıoruz havalar düzelse de yürüsek biraz

valla aysegulcum bende istiyorum ama bakalım uzak olunca pek canı istemedi beyimin :)))

ya şu tiyatroları yazın banada ezgii götürmek istiyorum...

bulamıyorum ama nerde var hangi saatte...

biz keşke üç koltuk alsaydık dedik bi koltuğa mont ve çantaları yığardık dedikkızlarda kucağımızda olurdu diye düşündük

ayşegül çocuk tiyatrosuna nereye götürüyosun ben çok araştırdım ama bulamadım yani buldum da yaş sınırı belli değil

ay derya bak cızbızla bızbızı sakın kaçırmayın biz burda kozzyde gittik ama bu ay sanırım bahçeşirde miydi neydi.çok güzel bi oyundu en önde oturun mutlaka göz teması kuruyolar.arı kılığındalar, bi ara burda bizim dışımızda başka böcükler de varmış diyip nazı gösterdiler koptuk

bayılır cocuklar

gecen yılki kadına mı yaptırıyorsun güzel yapmışlardı onuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…