2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

çağanın doğum günü kutlu olsun, aslı'nın doğum günü de yarın ama biz arkadaşlarla dışarıda zaten buluşacaktık orada bir pasta kesiverdik. Haftaya cumartesi de komşularla kutlayacağız, yarın birkaçının işi olduğundan haftaya erteledik. Kuzuşumun pek hoşuna gitti mumları üflemek ama uykusuzluğa da dayanamadı. O nedenle erken kalktık. Hepinize iyi bir tatil günü geçirmenizi diliyorum, iyi geceler

aslıyla aynı gün doğmuşlar. bizde bir gün erken kutladık. yarında tiyatroya götürcez oğluşumu. arkadaşlar dağıldı sağolsunlar ortalığı da toparladılar bana çok az iş kaldı. gayet güzel bir gündü. çağan şımardı utandı şaşırdı napıcağını bilemedi. mumları güzelce üfledi cayuyu parmaklaya parmaklaya yedi. magnet yaptırmıştım herkese dağıttı anlayacağınız güzel bir gündü. oyyyy iyiki doğurmuşummm
aslınında doğum gününü kutlar öperimmmm

Son düzenleme:
kızlar yarın durunun doğum günü ben şu mama falan yiyen bebekten almak stiyorum ama kaç oyuncakçı gezdimde bulamadım siz nerden buldunuz yada isterken nediye istediniz okadar bebek yok ama onu bulamıyorum

iyi akşamlarrrr durunun ve çağanın doğum günü kutlu olsun
bu haftasonuda geçti :) dün babanemizde mevlüt vardı bütün gün aşağıdaydık bugünde defneyi müzikli tiyatro oyununa götürdüm beğendi evde babasına nasıl dans ettiklerini gösteriyo hiç sorun çıkarmadı dikkatle izledi sadece sona doğru uykusu gelmeye bbaşladı biraz uzundu oyun

İyi aksamlar
Aysegul ne guzel resimler :) sende cok guzeldin masallah manken gibisin :KK66:
Bizim kiz bugun hem uykusuz hem ac mafoldu az once uyudu

mrb haticecim merci cnm çok yoruldu bizimki de uyuttu annem şimdi ben de ekliyim dedim babam bilgiyarını unutmuş kırklareline gitti bakarsın yarın bizi bırakıp gider annem bidaaha fırsat bulamayabilirim ece çok tatlıydı bugün ya nasıl zıpladı oynadı bi de gidip eşime kendini sevdirmiş:))

sizler karşıdasınız galiba yanımıyosam aslında çok istiyorum ama hiç denk gelemiyorum haberimde olmuyo

ve günün huysuz ve tatlı küçük adamı onat
ve tabiki ocak kraliçeleri..ne zamandır gözükmüoduk ii oldu:)

Uploaded with ImageShack.us

Ece cok sosyal masallah :) anneye cekmemis :)
Bizim kiz babalari cok seviyor zaten biliyosun kizla erkeklere daaa bi cilve yapiyor :)
Bize beklerim bi gun ayarlayalim ,gerci babannemiz gelecek ama olsun
Nazo biz anadolu yakasindayiz bi gun ayarlayalim sende katil bize :KK66:

X