2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ekle şekerim. serpil seren diye gir işte ben...
hayırlara çıksın inşallah rüyan.

çok fena ağrılarım var. tedavi başladık yeniden. büyük ihtimalle ömürlük olacak. bir haftadır çok kötü ağrılarım vardı göğüs kafesimde ve belimde dün oturduğum yerden kalkamadım. zaten istirahatliydim dün hst. neye gittik bir sürü röntgen mr çektirdim kane verdinm. perşembeyede sintigrafim var. bakalım değişiklik varmı görcez...

ağrılarla yaşamak çok zor yaa. allah kimseye vermesinnn ne diyimmm...

eee sizler nasılsınız. hafta sonu geldi herkes gezmelerde anlaşılan..

ne çok zaman olduuuu...Çok özledim sizi..Arkadaşlar Bade de hastaydı,şimdi balgamlı öksürüyor, dr a götürmedim..Her gittiğimizde ağlamaktan kusuyor,adamın ödü kopuyor üstüme kuscak diye 2 m geriden boğazına bakmaya çalışıyor.Ihlamur falan veriyorum,balgam çıkıyor ama bilemiyor tükürmesini..
Aylar bu içacıcı mhbbetle girdim
Kızlar bişi sorucam ..Aranızda kavitasyon,radyo frekans,vakum ped vb yle zayıflayan oldu mu?Ben de hala biraz göbek var,düzleştiresim var ama güvenesim yok..Ranevu aldım ama ..ama işte..Nette araştırdım zarar ziyan vermez diyor...Neyse ,fikirlerinize ihtiyacım var,öpüyorummm..
Tüm bebişlere de geçmiş olsun diliyorum:26:

ne ağrısı serpil geçmiş olsun ekledim bu ara kel kafalı bebiş resmi olanmı bi sürü serpil seren çıktı beni eklemek isteyen varsa nazlı bayındır karaköprülü

amin serpilcim, sana da çok geçmiş olsun, umarım şu ağrılar tamamen geçer.
Badeciğe çok geçmiş olsun,

iyi geceler kızlar nasılsınız iyisiniz inşallah :)
bizi sorarsanız iyiyiz çok şükür
eguşum hasta biraz burun akıntısı biraz öksürük ateş yok allahtan,dün doktordaydık hem 2 yaş kontrolü oldu hepatit aşısı yapıldı kan sayımı yapıldı hastane inledi tabii yaramazın feryadından :)

doğumgünü geçen bütün yavrularımın doğum günü kutlu olsun sağlıkla dolu nice yaşlarını görelim inşallah..

slmlar nasılzıbız ben biraz sıkkınım kötü rüya gördüm içim sıkıldı hiç tadım yok

bu arada frkettimde hiçbiriniz benim facede ekli değilsiniz

ne haber nazocum hayrolsun rüyan inşallah
iyiye yor iyi çıksın ,sıkma canını

Serpilcim çok geçmiş olsun iyi çıkar sonuçlar inşallah,allah şifa versin ,yine aynı sorununmu hatırladığım kadarıyla belinde sorun vardı senin..

Geçmiş olsun fıstığa hemen atlatır inşallah..
ben gidiyorum kavitasyona radyofrekans lifting pasif jimnastik,şehir fırsatından almıştım
işe yaradığını söylüyorlarlar ama seninde yapman gerekenler var..Günde 3litre su tüketmelisin
yağlı yemiyeceksin gibi..2 seans gittim karnımın içi yumuşamaya başladı sanki bakalım ne olacak görücez kolestrolun falan yoktur umarım yoksa giremezsin kavitasyona zararlıymış bilgi vermişlerdir gerçi..

saol aylincim daha iyiyim sen nasılsın

sağol bende iyiyim ev halkını uyuttum biraz kafa dinliyim dedim :)
site çok değişmiş tek tek cevap yazmak zorunda kaldım hepsini toplu olarak alıyorduk daha önceleri şimdi bulamadım alıntı yapmayı..o yüzden kalabalık yaptım sayfada biraz :)

aman aylincim sen yazda kalabalık olsun
özlüyorum ben seni
epeydir takılmıyordun
ya evet belimde sorun var
bide göğüs kafesim başladı şimdi
zaten astımım da var bide nefes alıp verirken şimdi göğüs kafesim ağrıyo. göğüs kafesi üzerndeki kıkırdak dokular iltihaplanmış. bel kalça eklemlerimde de aynı sorun var. aman öyle işte çürüğe ayrılcam yakında. erkek olsam askere almazlardı. kadın oldum kimse bi yere almamazlık yapmıyo. her işi yapıyoz valla..

amaaan böyle işte
kafa ütülemiyim akşam akşam

bizimkideöğlen çok uyudu anca daha yeni uyumak üzere
amaan olsun doldur boşver evet değişti biraz msjın sağalt köşes,nde çift virgül ve artı işareti var ordan işaret koydunmu alıntı yapmak istediklerini sıralayabiliyosun

aylin
geçen yıl alıshanın yazdığı bi arpa şehriye tarifivardı sen biliyomusun onu
yapmıştım ama bi yere not etmemişim tadı damağımda kaldı bide doğumgününde yapcam bulursam tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…