2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bebekleriniz 2 yaşındadıe herhalde ne zaman yürümeye başladılar beimki 14 aylık ama daha yürümedi

sağol serpilcim bende sizleri özlüyorum ama iş yerinde yasaklandı kk girilmiyor evdende anca böyle fırsat bulursam geliyorum..
çok çok geçmiş olsun üzüldüm umarım en kısa zamanda şifa bulursun..kadınsan bide anneysen sürünsende çürüğe çıkamassın kaderimiz böyle..

arpa şehriye salatasını ben çok yaparım çokta severim
egenin doğumgününde de yapmıştım..
şehriyeleri haşlıyorsun,miktarını gelen misafirine göre ayarlarsın biliyorsun arpa bereketlidir çok olur..
içine kornişon turşu,kırmızı lahana istersende mısır koyabilirsin, ben sadece bunları koyuyorum
limon,nar ekşisi ve yağını koyuyorum şahane oluyor..

benimki 13 aylık yürüdü ama her çocuk farklıdır arkadaşımın kızı 15 aylık yürüdü eğer basıyo ve sıralıyo ve elinden tutunca yürüyosa sorun yok yürür elbet

ayliin çok teşekkür ederim
düşünüyorum düşünüyorum hatırlamıyorum
gezmediğim sit kalmadı valla
bi konişonu hatırlıyorum gerisi yok
neyse ben kaçarım artık
herkese iyi geceler..

benimki defne 2 yaşında

kızlar yanılmıyosam buna dereotuda çok yakışıyo bide kırmzı lahanayı doğruyomusunuz rendemi yapıyosunuz ay kızlar bende de bi meksika salatası tarifi var belki biliyosunuzdur harika oluyo

bilalim güle güle büyüt bebeğini,acele etme yürür her çocuk farklıdır..
benimki yaşında yürüdü..

derya teyzesinin isteği üzerine oğlumun fotosunu eklicektim ama unutmuşum nasıl yapıldığını

nazooo sende şu tarifi yaz da ben öyle gidiyim
ya aylin kusura bakma derdime düştüm
ege paşamada geçmiş olsun

iyi geceler sana da serpil işine yarar umarım..

nazo ince ince doğruyorum ben rende yapmıyorum..dereotunu hiç sevmediğim için pek kullanmam ama olabilir sanırım :)
yazsana tarifini değişik salatalar öğrenelim..

iyigeceler canım benim

e ozaman bilalim az kalmış yürümesene benimkide sağlamcı olduğu için 13 aylık yürüdü yoksa 8 aylık sırladı 10 aylık emekledi 13 aylık yürüdü

nazooo sende şu tarifi yaz da ben öyle gidiyim
ya aylin kusura bakma derdime düştüm
ege paşamada geçmiş olsun

ne kusuru canım sağolasın..
sen çağanın doğum gününe mi yapacaksın salatayı
menünde neler var başka, meraklı ben :)

meksika salatası
bi konserve meksika fasulyesi (heryerde yok büyük marketlerde oluyo kırmızı renkli tatlı fasulye)
bi demet dereotu
bi demet maydanoz
bi demet taze soğan
közlemiş kırmızı biber
kornişon turşu
mısır
zeytinyağ,limon,narekşisi

hepsini minik minik doğruyosun fasulye pişmiş zaten
çok lezzetli ama yıka doğra meşakketli biraz

teşekkür ederim sizde güle güle büyüttün ilk bebeğim ve herşeyi bir anda yapmasını istiyorum herhalde seninkinin adı ne

sarma klasik
ıspanaklı börek
poğaca
ssigara böreği
bon bon
kurabiyekakaolu ve sade vişne reçeli koyucam iki kat arasına değişik olcak
bide ısak kurabiye tarfi buldum onu yapcam
salatalar
meyve salatası
öyle işte
yapıp yapıp dondurucuya atmaya başladım bile
son anda imkanı yok yetiştiremem çünkü
evet nazo
bekliyoruz tarifi

sağol nazocum deneyelim değişik olur,hiç yemedim meksika fasülyesi

teşekkür ederim sizde güle güle büyüttün ilk bebeğim ve herşeyi bir anda yapmasını istiyorum herhalde seninkinin adı ne

Ege Kaan benimkinin adı, zamanı gelince kendini hazır hissedince kendi yapar meraklanma
yürümeye başladımı yandın zaten yaramazsa çocuğun :)

rica ederim afiyet olsun bizçok seviyoruz çok lezeetli istersen bunada haşlanmış arpa şehriye koyabilirsin

oo baya zengin menü kolay gelsin sana şimdiden ,yakın olsan yardım ederdim valla bu halinle nasıl yapıcaksın,Allah kolaylık versin..
bu sene cumartesi pazar 2 gün yaptık doğumgününü çok kalabalık çok güzel çok zevkli ama çok yorucu geçti,allahım nice yaşlarını göstersin inşallah..

Uploaded with ImageShack.us

resim ekledim bakalım becerebildimmi :)

Deryacım bak yakışıklı oğlumla güzel kızım :)
Ezgiye göster bakalım beğencek mi oğlumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…