2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

çok yaramaz teyzesi babası evde olunca rahatlıyorum biraz ama yoksa hep bende hep ilgi istiyo babamız nöbetçi olunca yanıyorum

nazo sağol denerim bende
zaten bu aralar akşam yemeğinde sırf salata yiyoruz
kocişi rejime soktum
116 dan 99 a düştü
bende salata yiyorum ama sonrasında da ne bulursam onu yiyorum. neyse işte
yani salata mönümü geliştirmeye başladım bu arada bi sos uydurdum
süper oluyo
normal yaptığım bi salatanın içine bi avuçta makarna haşlayıp atıyorum.
bir kapta bir limonun suyu bir diş sarmısak iki çay kaşığı kadar hardal (ki hardalı hiç sevmezdim) hardalın iki katı kadar yoğğurt yağ tuz

tamamen içgüdüsel çıktı orataya ama süper oldu. deneyin derim..

bizde yarından itibaren başlıyacağız diyete ailecek hemde :)
benim kocada koca göbek oldu 110 vardır herhalde ama hiç diyet yapma taraftarı değil
kızımda dışarda yemekten kilo almaya başladı
bende zaten var kilo göbek ,deneyelim bakalım yapabilecezmi diyetimizi, bugün bol bol yedik içtik

sos tarifi için sağol sarımsak oldumu herşey zaten güzel oluyor

slm kzlar ...aylin nbr ne güzel cıkmıslar fotoda gülcan ı da göremedim gitti

iyidir filiz sen nasılsın çocuklar nasıl iyileştilermi..
sağol evdeki herkes çıkmış gerçi resimde :)
gülcan evdeyken çağıracağım seni birdahaki sefere :)

cocuklR İYilesti....uyuyolar sessizlik ne güzelmiş önceleri sevmezdim...anneni gördüm sadece fotoda asure yaptınız mı bakiiiiiiim:))
ewt gülcan varken gelcem size birde semin:))

linay çok güzel bir oğlun var allah bağışlasın annesinden almış güzelliğini rabbim ömrünü hayırlı etsin

sağol bilalim allah hepimizin yavrusunu bağışlasın
ama kucağında tutan ben değilim ablası :)

kızlar iyi geceler bende gidip yatayım artık yarın iş var..
herkese güzel bir hafta dilerim..

sağol bilalim allah hepimizin yavrusunu bağışlasın
ama kucağında tutan ben değilim ablası :)

kızlar iyi geceler bende gidip yatayım artık yarın iş var..
herkese güzel bir hafta dilerim..

inanmıyorum ya o kadar büyük kzıznız mı var olsun kızınızda çok güzel anne güzelki evlatlar güzel

günaydın kızlar
ay hiç keyfim yok öfff işyapasım yok ama ne zama böle savsaklasam işimi ertesi güne bıraksam daha kötü oluyo ya biri geliyo yada hiçten yapamıyorum dahada birikiyo bi kuvvet yapıcam artık

günaydın kızlar

Aylincim foto çok güzel maşallah ikisinede

benimde hiç keyfim yok bugün

keyifmi bende hiç yok. sabah çağanı kucağıma alırken bide sırtımın ağrımayan noktasını da incittim. böylelikleağrımayan yerim kalmadı. götürdüm bakıcısına bıraktım bende temizliğe başladım. hafta sonu parti var malum. hastalıktan haftasonu temizliğimide yapamamıştım hiç yapacak halim yok aslında ama yata otura yapıyorum işte. yoksa hiç başedemem nazonunda dediği gib..

geçmiş olsun serpilcim zor ya hasta hsta iş yapmak, birde sen eşine nasıl rejim uyguladın da adam 17 kg verdi banada anlat kız bizimkide 98 kg, 10-15 kilo vermesi lazım

kızlar günaydın herkese dün doğum günümüz oldu ama çok yoruldum başımın ağrısından sabaha kadar uyuyamadım bugün 2 yaş kontrolümüz var ama hiç halim yok nasıl yapacaz bakalım. güzel geçti doğum günü ama yağız hep anne anne peşimde biran kalabalık görünce bunaldı alışık olmadığı için çocuk çok olunca oyuncaklarını paylaşmak bilemedi benim benim demekten yoruldu .inanırmısınız o kadar etkilenmişki sabah oyuncaklarını gösterip anniiiiiii benim diyo.
serpilcim sanada geçmiş olsun tatlım.

bizde hafta sonu ikinci partimizi yaptık. çok kalabalıktık ama gzel geçti..

ezgidede başladı...

benim babam

benim kakam

benim annem

bu sabah annecim bak dedi ay bir hoşuma gitti :))

babasına da babam diye sesleniyor zaten çok yalaka bizim kızımız ya...

son bomba kelimeside

meyve suyu : beybe dusu :))

geçmiş olsun serpilcim zor ya hasta hsta iş yapmak, birde sen eşine nasıl rejim uyguladın da adam 17 kg verdi banada anlat kız bizimkide 98 kg, 10-15 kilo vermesi lazım

valla canım biraz kendide niyetlendi o zaman daha kolay oluyo. eve haftasonu hariç ekmek girmiyo. biliyosunuz çağan bizim evde yemek yemediği için ekmek yemek derdim yok..

sonra güzndüzleri napıyo bilmiyorum ama normal yiyorum diyo akşamları sadece salata yapıyorum. mevsim de ne varsa.
değişik olsun diye içine bi avuç pirinç veya biraz makarna da attığım oluyo. bazan mısırla ton balıkla süslüyorum. aaa birde peynir. aslında çok da besleyici yani insanı güçsüz bıırakmaz. et yok hamurişi yok tamam işte. sadece hafta sonu bir gün et yapıyorum oda lazım ya..

kociş 17 kilo verdide ben 3 kilo ancak verebildim. onunda 1 kilosunu ilaçlar iki günde geri aldırdı. kortizon kullanmaya başladım yüksek dozda. aydede yüz yapıyo yüzümde büyümeye başladı tuzsuz yemek gerekiyo ama bende onu yapamıyorum tuzsuz yiyincede tansiyonum çok düşüyo offffff

derya yirim ben seni esgini. anam nasıl kıskanıyorum konuşan bebeleri. bizimki sırf işaret.
geçen gün arkadaştayım. tv de arka sokaklar varmış. ben farkında değilim. biri birini vurmuş oda ölmüş. çağan bağırıyo anneeee annnee iki elini birleştirip tabanca yapmış uzatmış tak diyo ben anlamıyorum bidaha yapıp abi dedi attı kendini yere ben yine anlamıyorum niye böyle yapıyo bu dedim arkadaş söyledi dizide adam adamı vurdu da onu anlatıyo diye. bakıcımızın alt komşusu olur arkadaş hergün çağanlalar benden iyi anlıyo valla..

bigünde hep beraber oturuyolarmış. bi komşuları varmış çağan cayusunu çaldırıp duruyomuş. kadın oğlum az kapat başım ağrıdı tv de bişey varmış işte bi izliyim kapatta demiş. çağan cayuyu kapatmış hiçbişey demeden. sonra reklam arası girmiş. çağan gitmiş kadına tv yi göstermiş bitti cayuyu göstermiş açıyım mı tabi ortamda millet kopmuş.. amann dedim oğluma nazar değcek diyolar biz okuyoruz hep onu..
neyse bu kadar mola yeter az daha iş yapimm

merhabalar, aylincim akşam girmişsin göremedim seni:)))Geçmiş olsun egeye.Hepsinde aynı şey var.Kış gelince hastalıklar bitmiyor.Gülcanla çok tatlı çıkmış resimleri.Öpüyorum ikisinide.
Neyse artık:)
Dün akşam bizimde doğum günümüz vardı, kalabalıktık ama açıkçası hem bebek hem kardeşim hemde ege olunca sadece pastayla geçirdik.Birde pastaneden alınan kuru pasta:))Bu da böyle olsun artık.Bebek görmeye gelenlerin 2 çocuğu vardı tam yaşgünü oldu ege için.Hiç çocuk yok burada, sıkılıyordu iyice.Tanemin büyük teyzeleri ve babaannesi de egeye bol bol araba hediye almışlar.Çok mutluydu.Arabalarla yattı zaten gece uykusuna da.
menim bizde de moda oldu, herşey menim ya da egenin:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…