2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar hepinize günaydın, ayyy ne güzel yağız hala uyuyo bende keyif yapıyorum tv karşısında kahvemi almışım ama bugün çoookkk işim var pazar günü doğum günümüz var evi temizlemem gerekli heralde akşama kadar deli gibi çalışırım :)))yağız uyuyo ama akşam anamı ağlattı gece 00.30 yattı valla heralde saat başıda nöbete tuttu beni şimdi uyur tabi bende sersem sersem dolaşayım ortada

günaydın kızlar

etraf hastalık dolu bizde dün gittik kontrole ilaçlar bitmişti ama hala halsizdi burnu akıyor ve tıkalıydı neyseki iyileşmiş sadece geniz akıntısı varmış oda zaten bugün çok azaldı içim rahatladı iyiki gitmişiz kontrole, kan tahlillerimizde yapıldı onlarda iyi çıktı çok şükür

Meral teyze oldu demek Allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah

günaydın canım ooohhh iyi olmuş evet ya erken tedbirde herzaman fayda var. bukadarlık geçmiş olsun.

meralcim sizinde gözünüz aydın allah anlı babalı büyütsün . sağlıklı, hayırlı evlat olsun inşallah.

Defne ve onata gecmis olsun

meralcim gözün Aydin geldi demek bebis ya ne tatlidir şimdi o
dün hastanede gelmişlerdi minicik 2 bebek onlarin anneleri ezgiye bakıyor biz bebeklere
nasıl büyük geliyordurr ezgi onlara büyüdü bizim veletler ya

Bizde ezgiyle aynı zamanı geçiriyoruz 5,5 ta alıyorum beraber yemek yapıyoruz
kitap puzel hamur lego ve bebeklerle oynuyoruz
babası geliyor altalta ustuste bogusuyorlar :))

Son düzenleme:
kızlar hepinize günaydın, ayyy ne güzel yağız hala uyuyo bende keyif yapıyorum tv karşısında kahvemi almışım ama bugün çoookkk işim var pazar günü doğum günümüz var evi temizlemem gerekli heralde akşama kadar deli gibi çalışırım :)))yağız uyuyo ama akşam anamı ağlattı gece 00.30 yattı valla heralde saat başıda nöbete tuttu beni şimdi uyur tabi bende sersem sersem dolaşayım ortada

ayyy kolay gelsin..şimdiden ii senelerrrr:KK16:çok yorma kendini nası olsa akşama daha beter olacak:KK1:
bu nöbetler adamı allak bullak edio harbiden,geçmiş olsun..

merhabaaaa,
nasılsınısss??
nil gitti hem de servisi beklerken uyudu...1 saat salla uyumayan çocuk,çat dedi uyudu:KK53::KK53:

slm kızlar umarım iyisinizdir....
meraaaaaaal gözünüzaydın bebişin fotosunu bekleriz artık
derya fotolar cok hos
defneye ezgiye nile kocaman gecmiş olsun unuttugum varsa kusura bakmayın
emel onatın dişleri nerde cekilcek
yan sınıftaki ögretmen arkadasımın tayini diyarbakır kulpa cıktı annesi ve bebegiyle gidicek eşi istanbulda kalcak veeeeeeeeeeee ögretmen gelene kadar sınıfına ben bakıcam yani 43 cocuk kafayı yemezsem iyidir haftaya....
boncuk dogum gününüz şimdiden kutlu olsun birde adını unuttum neydi
serpil tatili cok istiyorum ama bakalım artık
kaanı sütten kestim reflüsü vardı sıvı besinleri tutamıyodu emdiğini kusuyodu emmiyo bir haftadır kusmuyoda geceleri babası bakıyo kaana tüm gece deliksiz uyku cekiyoruz metin le:KK3:

slmlar kızlar hepinize teşekkürler geçmiş olsun dilekleriniz için
meralcim gözünüzaydın Allah analı babalı büyütsün adı ne oldu bebişin

filizcim Allah yardımcın olsun tam ikinci bebeğe karar vermiştim senin yazından sonra ikileme düştüm

Kızlar merhaba, nasılsınız_?
Aslında ilk önce şöyle bir geçmişe baktım, çoğu bebiş hasta.Hepsi atlatırlar inşallah.Egehanda hastaydı, dr.a götürdüm.Ciğerlerine iner diye korkmuştum ama allaha şükür inmemiş.Sadece boğazlar ve ulaklarda iltihaplanma varmış.Antibiyotik , öksürük şurubu filan verdi kullanıyoruz.Şimdi yemesi filanda düzeldi maşallah.
Tebrik eden tüm arkadaşlar içinde sağolun, teşekkür ederiz.Evet bebişimiz doğdu salı günü.Sezeryan oldu, bugün dr. kontrolüne gittik.Maşallah iyiler şimdilik.
[a href=http://urlal.com/dqqf]
a]

yok olmuyor :)))Neyse sonra deneyeyim bari..Şimdilik hoşçakalın kızlar, facebooka ekledim.Oradan görebilirsiniz.

Son düzenleme:
günaydınnn

arkadaşlar geçen sene çağanın doğum gününde arpa şehriye salatası yapmıştım. tarifi burdan aldım alısha ( ayşegül) ün yazdığı bi tarfiti. bi yere not etmemişim. iki gündür o tarifi arıyorum bulamıyorum. ayşegülün eski mesajlarına baktım ama yeteri kadar geçmişi göremedim. ya bakabilen biri olursa veya tarifi bilen varsa bana yollar mı..

günaydın kızlar . ay dün çok yoruldum valla ama sonunda akladım bidee yağızlada bi çaba ona yemek yedirmek yaaaa zorla yemek yiyoduk ya bu hafta gene tam berbet zaten kilo bile verdi belli bakalım p.tesi 2,yaş kontrolünde ne diyecek doktor.annemi çağırdım yağıza baksın çarşıya çıkacam oğluşuma doğum günü için bişeyler bakayım hem bende biraz açılırım valla çok sıkıldım havalar kötü dışarı çıkmıyoz hasta olmasın diye iyicene bunaldım artık.
meralcim sizede geçmiş olsun
duygucum haklısın valla gene batacak ama işte, buarada nil nasıl oldu umarım daha iyisinizdir. iyi dileklerin için teşekkür ederim canım.

iyi günler herkese
hasta beebişlere geçmiş olsun herkes hasta valla biz de yeni atlattık
meralcim bebişinizi gördüm çok tatlı maşallah
biz de kızımla oturuyoruz babamız bursaya öğrencilerini ve benim öğrencilerimi matematik olimpiyatlarına götürdü
ben de yiyecek ne isteyim diye düşünüyorum size garip gelir ama burda birşey olmadığı için çok önemli bişey yani
hamburger,kfctavuk,lahmacun,döner,çiğ köfte hangisini istee:KK20:im bilemedim
yazık banaaaa

merhabaaa..
nassınız işallah,işler güçler bitmiş hadi geçmiş olsun..
canım ben ciğ köfte,1 lahmacun 1 de kfc menüyü afiyetle yerim:)))
biz de burda etli ekmeğe talibiz:KK43:(

nil ii iğneler bitti şuruba geçtik 7 gün ,bugün evde haftasonları kabusum:))maşallah iidi şimdiye kadar bı hafta:))
mcuukksss:)

duygucum bak etliekmek de istedi canım ama bursada yok konyanın etliekmeğini istedi
neyse 15 tatili bekleyim
ben de 2 lahmacun ,çiğköfte birde kazandiibi istedim 2saate gelir valla
sabahtan beri 1 kurabiyeyle duruyom biraz da ondan bu gözümün dönmüşlüğü

Hasta çocuk kalmasın artık Rabbim, sağlık sıhhat ver onlara
meralcim gözünüz aydın, Allah analı babalı büyütsün.
Bugün kızımın saçlarını kestirdim, güzel oldu, toka taktırmıyor ve son zamanlarda taratmıyordu... Ama saçları kesilirken içim gitti....Lüle lüle bebişim, erkek çocuğu moduna girdi!!!

slmlar nasılzıbız ben biraz sıkkınım kötü rüya gördüm içim sıkıldı hiç tadım yok

bu arada frkettimde hiçbiriniz benim facede ekli değilsiniz

X