2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

buda erkek annlerine yaz modası
:))
RL=http://www.yukleresim.com/viewer.php?file=59670541782860565512.jpg]
[/URL]

Son düzenleme:
deryacım nerden buluyorsun bu yeni sezon modellerini bu arada ezginin d günü resimlerini göremiyoruz düzeltme yaptığın icin olabilir sanırım eklermisin tekrar fikir olsun bizlerede

deryacım nerden buluyorsun bu yeni sezon modellerini bu arada ezginin d günü resimlerini göremiyoruz düzeltme yaptığın icin olabilir sanırım eklermisin tekrar fikir olsun bizlerede

facebook tan canım yeni sezonları koyuyorlar...

gözüküyor evt cok şirin olmuş ayakkabılar gymboredaki ayakkabılar mı rugan olanlardan mı

deryacım geçmiş olsun yağızdada bugün bi öksürük var ama bi yarına 2,3 gün bekliyorum çok şiddetli değil pazartesi 2 yaş kontrolümüz var zaten gidecek .

canım sevindim biraz atlattığına nilin, daha iyi olur bir iki güne kadar tekrar geçmiş olsun duygucum.

arkadaşlar ben çocuklarınızla nasıl vakit geçirdiğinizi merak ediyorum. neler oynuyosunuz oyunlarına katılıyomusunuz nelere nasıl yönlendiriyorsunuz. ben bu aralar pek yetemediğimi düşünüyorum. akşam gel yemek hazırla ye iç topla derken kayu başlıyo bu sefer o oturuyo onu izliyo saat oluyo 8 iki saat sonrada yatıyo zaten. resim yapıyoruz oyun hamuru oynuyoruz lego yapıypruz puzzle yapıyoruz o çıkartmalı kitaplarla oynuyoruz ama bana yeterli gelmiyo. ve üzülüyorum bana yardımcı olur musunuz..

slmlar hanımlar ay özledim sizleri yaaa defnenin hafif öksürüğü vardı ya p.tesi annem geldi aşure yapcaktık ogün biraz vardı ama gece uyuyamadı öksürük yoktu ama boğazı kızarmış acıyo acıyo diyip durdu bende ilerlemeden gidelim dedim salı gittik çok ilerlememiş iyi yapmışsın dedi rahatlaması için hemen hava verdi balgamı söküyo ama yutuyo yuta yuta midesini bulanıyo en sonunda kusup rahatladı ilaç verdi şimdi daha iyi öksürü şurubu arttırdı biraz öksürüğü şükürki hiç ateşimiz olmadı defne iki yaşında ve ilk defa böyle hasta oluyo bizim aileye ayağa kalktı :))) ananemiz hala bizde dedmiz geldi kal sen kal çocuk hasta diyo babcım bişey yok hepi topu öksürük üst solunum yolu enfeksiyonu olmuş birinden kapmıştır dedi ama çok salgınmış büyük teyzemiz geldi dayımız geldi telefonlar :)))

merhabaaa:))
defneye de çok geçmiş olsun,herkesin gözbebeği tabi..yağız'a da ..ama canım p.tesi geç olabilir arada çoğalırsa götür anmesin ciğerine
derya ezgi aynı sen ya,dünkü fotolarda ikinizin bi resmi vardı bu kadar aynı olur yani:)))
meralden haber var mı??

aaa aradım merlali..herkese selamı var veee bebek doğmuş,sağlığı da gayet iimiş:))

aaa aradım merali..herkese selamı var veee bebek doğmuş,sağlığı da gayet iimiş:))

Son düzenleme:
günaydın kızlar

etraf hastalık dolu bizde dün gittik kontrole ilaçlar bitmişti ama hala halsizdi burnu akıyor ve tıkalıydı neyseki iyileşmiş sadece geniz akıntısı varmış oda zaten bugün çok azaldı içim rahatladı iyiki gitmişiz kontrole, kan tahlillerimizde yapıldı onlarda iyi çıktı çok şükür

Meral teyze oldu demek Allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…