2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bocukcum ben koyu kumralım orjinal :))) kendi saç rengim diede vazgeçemiyorum bakalım

bende baksam banada yollarmısın marsg

bu arada bugün çıkamadım dün yorulmuşum defne uyuyunca bende yanında uyuyakalmışım şimdi de zor geliyo zaten akşam dişçiye gidicem yarın ve cuma ananemde olucam o zaman defneyi onlara satar çıkarım gönlümce dolaşırım

yollarım nazo 125 doları bulursak kargo parasıda olmaz gorduğunuz fiyat olur

uyyyy anacım indirimli hali buysa maşallah çok güzel şeyler varmış ama nakit oldumu benim için yüklü oluyo yinede teşekkürler

işte şekerim ben klasik olarak pahaısını beğendiğim için:)))))))
dur gaza getiriyon beni bi daha bakim :)))

Son düzenleme:
tekrar inceledim gerçekten uygun şeyler varmış ben yanlış euro üzerinden hesaplamışım :)))) ama yaaa böle netten nasıl alıyosunuz ben elime almadan kumaşa dokunmadan şöle bi incelemeden alamam yaaa

tekrar inceledim gerçekten uygun şeyler varmış ben yanlış euro üzerinden hesaplamışım :)))) ama yaaa böle netten nasıl alıyosunuz ben elime almadan kumaşa dokunmadan şöle bi incelemeden alamam yaaa

o da başka bir beceri :)))

güzelim hepsi çok kaliteli ben artık neyin ne olduğuna alıştım...

uzun zamandır alıyorum...

hepsinin renkleri önündeki baskılar kumaş vs çok kaliteli

takip ediyorum indirime girince alıyorum ...

kargo bedavaya geliyor 15 tl den pahalı birşeyde almıyorum...

sadece bu siparişte bot aldım bir tane o da çok şirin dayanamadım :))) pahalıya aldım bu kez

Gymboree.com - Baby Clothes, Baby Girl Clothes, Infant Clothing and Baby Girl Clothing at Gymboree

şimdi onu diycektim heralde insan alışıyo bi süre sonra ne kalitede bişey gelceğine

kizlar cok moralim bozuk ya. Esimle gittik alisveris merkezine dedim makyaj malzemesi
alayim birkac tane neyse aldim kasayada posetlerken o sirada defneye biri seslendi
bende baktim kim diye meger ogretmeniymis neyse bizim kizla cilvelesti ve gitti bizde poseti
aldik gittik. bir hevesle bende malzemlere bakiyordum bir baktim eyeliner yok
ara tara yok kafayi yicem ustelikte farin yanlis rengini vermisler ben mavi tonlari istemistim.
neyse esim tekrar markete gtti tabi eyeliner yalan olmus. bulamamis fari degistirip geldi.
hevesim kursagimda kaldi resmen ya. birde guvenli ulke diyoruz hicte degilmis.
bu hirsizlik degil mi? sen baskasinin seyini nasil alir atarsin torbaya ya.
versene kasiyere . ben niye bu kadar dikkatsizim bilmiyorum ki .
hep boyle yapiyorum zaten birseyleri hep unutuyorum yada eksik yapiyorum
niye tam biri degilim. alt tarafi bir rimel ama ben kendimi cok sucluyorum genel halim bu cunku
dalgin ve dikkatsiz offf offff. biktim kendimden.

:))) yeşim allah başka dert vermesin güzelim derdin bu kadar olsun :))

millet nelerle uğraşıyor hastalık ölüm vs sen rimele takmışsın

offf bizim eskiler nerde ya çok ayıp valla ya insan bir girer iki muhabbet eder...

bencede yeşim yaaa sen kendine sıkıntı arıycak bahane arıyosun genelde dikkatsizsen dikkatsizsin ne var bunda alalal seninde yapın bu demekki

ay ne biliyim ya o kadar ozene bozene al sonrada kullanama
uzuldum valla.
evet yapim bu ya napayim . degistiremiyorum cok dikkatli oluyim diyorum ama olmuyor
haklisin derya cana gelicene mala gelsin ya.
bu siteye bende bakayim arada. heryere teslimat yapiyorlar mi?
ben burdan siparis falan yollasam gelir mi?

bilmiyorum yeşim gönderdikleri ülkeler yazıyordur..

25 dolar olan hızlı gönderimi seçin arkadaşalar sipariş verirseniz
20 dolar olan 1 ayda geliyor bilginize...

yaaaa evet insan heveslendiği şey olmayınca kendini kötü hissediyo ama çok takmaya gerek yok

slm kızlar deryaaaaaaa geldim bak:)))
aaaaaaaaaaaaah ah kızım olmadı ki alıyım süslü ciciler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…