2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım geçmiş olsun ayyyy bu çocukların hastalıkları öldürecek bizi nerden kapayolar okadarda kolluyoz bizdede en ufak yelde hapşırık sonra devamı geliyo zaten

dugucum duymadım ama şimdi baktım cevapsız aramalarda yoksun yanlışlıkla başkasınımı aradın kız :))
bu arada saol canım burnumuz tıkalı uyurken zorlanıyoruz onun dışında iyi sayılırız

deryaaaaaaaa üye oldum ama bana kargo 40 dolarla 50 dolar çıkıyor nasıl oluyor öyle

Verdim ben siparişimi duygucum
emel 125 doları geçince kargo yükseliyor azalt aldıklarını :))

merhaba:)))
sabah 6 ya aldı bizim kız kendini 2 günde,saati bozuldu,5 kardeşler saatçi de kapalıydı sabah sabah:)))

ay çok güselmiş harbi de erkek reyonunda ne işi var bu elbisenin???ama canım veremem o kadar para bu bozuk saate:))şaka şaka var öle bi elbisemiz hemide önonden fiyonklu:))
bu arada
vipdükkan.com | Özel Alışveriş Klubü | Private Shopping | Marka Kampanyaları

günaydın kızlar
Verdim ben siparişimi duygucum
emel 125 doları geçince kargo yükseliyor azalt aldıklarını :))
:))))))))) abartmışmıyız yani ilginç genelde bizim burada ne kadar çok eşya o kadar az kargo :))

bizimkide 6.30 a aldı kendini evlendirelim bunları Nil 6 da kalkar çayı koyar sofrayı hazırlar Onat yarım saat sonra kalkar beraber kahvaltılarnı ederler bizde rahat rahat uyuruz :))))))

yuzde 30 indirim devam ediyor

alışveriş yapacaklara indirim numarası veriyim :)) haber verin birşey almadan önce

Günaydınlar herkeseee, 2 gündür giremedim, ne kalabalıkmış burası, oku oku bitmedi :))))Uzun zamandan sonra böyle olması hoşuma da gitti açıkçası..

bakın benim kedime :)) kulağında tokasıda var

güzelim ben sana çok güzel bir isim buldum eliflede uyumlu EZGİ :)))) koy
Derya ezgi çok tatlı olmuş maşallah.Genç kız olmuş zilli:)))

Biz arabamızın birini kardeşime götürdük, doğum yapacağı için, bastonu vardı, onuda annem pazarda unutmuş kayboldu.Ama zaten egehan üzereinde pek oturmuyordu.5 dk oturduktan sonra fırlayıp arabayı kendi sürmeye çalışıyordu.Kucağa hiç alıştırmadık.Bütün marmaris çarşısını, içmeleri dolaşırız kucağa gelmek istemez.Sürekli koşturmaya çalışıyor.Sadece yola geldiğimizde ya da yoldan karşıya geçeceğimizde elini, ver araba gelir diye söylüyordum, artık öyle bir durumda kendisi ayaba ayaba diye gelir elimi tutar.Karşıya geçeriz.Ondan sonra yine bırakır elimizi koşmaya başlar.

Canım dün giremeyince kaçırdım:)))Neyse sağlık olsun.Bir daha ki sefere inşallah:))))

Canım zatture teşhisi kondu kanda yüksek çıkan deger insanmış yarın çıkacak hastaneden bosa korkuttular
Çok sevindim canım yaaa, boşuna panikletti dr. ama kötü birşey çıkmamış şükür.

Geçmiş olsun emelcim sizede.Çabucak atlatsın inşallah onat hastalığını.Bizde ilk kreşe gideceğimiz gün hastalanmıştık.

naber meralcim çok şükür çıkmadı kötü birşey

oğlan nasıl napıyor kreşte

devam ediyormuş ya indiirm istedikleriniz toplayalım isterseniz bakalım bir ne tutuyor kargoyu kurtaırsak getirtelim...ç

Son düzenleme:
Kreş olayımız çok iyi, alıştı iyice:)))
Sabah bırakırken beni öpüyor, babaya el sallıyor, koştura koştura giriyor.Annem aralığın ortasına doğru bursaya kardeşimin yanına gidecek , o zaman tüm güne çevireceğim. Öğretmeni tüm gün rahat kalabilir, çok uyumlu dedi.Bu ayın başından itibaren , ingilizce ve müzik branşında öğretmenlerde gelmeye başladı.Çok iyi olacak sanırım.
Ezgi ne yapıyor_? O tam olarak alışmıştır kreşe:)))Abla olmuş maşalllah.

Derya 2 yaş uygun mu_?Ben hep 3 yaş seçiyordum ne olur ne olmaz diye.Bizim oğlan 25 numara ayakkabı giyiyor. Buradan aldıklarım çoğunlukla 2,5 3 yaş grubunda oluyor benim.92 cm boy var maşallah.Kilo olarakta senin kızla aynılar sanırım.14-14,5 kilo civarı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…