2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

yeşim üzüldüm adına allah baska dert vermesin tabii derya nın dedigi gibi de bende fitil olurum böyle seylere

naber filizcim ya nerelerdesiniz valla dolup taşardı buralar herkes kayıp artık

flo dan aldım ben polaris satıyo ya orasıda valla benim aldığım 23 ama 22si bile vardı

neden ki çok zormu çıkıyo kızıl akıyo hemen diyorlar ama tabi bilemem ilk defa yaptıracam çünkü

canım hayırlı yolculuklar iyi tatiller valla keyfini çıkarmanı umarım bol bol oku hiç bişey olmaz merak etme.zaten biz annelerin bütün dertleri aynı valla :)

Lida hayırlı yolculuklar, beklerim hastaneye :))

Derya kayınvalidenin durumu ne oldu ?

Nazo o botlar ağır değilmi, öyle görünüyo.

Bende üsküdar'a gittiğimde pasajlardaki ayakkabıcılarda öyle güzel kız botları, çizmeleri gördüm ki, harika modeller vardı, hatta birini çok beğendim hemde 45 TL'ydi, ümraniye'deki mağazalarda hem beğendiğim olmadı hemde 70- 80 TL'den bahsediyolar. Ama bot alıp almamakta kararsızım, zaten kar'a suya girmiyo ki, arabadan eve evden arabaya kötü havalarda, ayrıca biz bu kış biyere çıkamıycaz bebekten dolayı, onun yerine normal bir kapalı ayakkabımı alsam bayram için diye düşünüyorum. bu sene gereksizmiş gibi geliyo bot çizme.

Canım zatture teşhisi kondu kanda yüksek çıkan deger insanmış yarın çıkacak hastaneden bosa korkuttular

selam kızlar

geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler boğazımız ve kulaklarımıziltihaplanmış antibiyotiğe başladık bugün bakalım

derya ya şu sitede ne güzel şeler var hepsini alasım geldi ama ben 25 dolarlık kargo göremedim birde kalıpları nasıl acaba 2 yaş desem olurmuki normalde 2 yaş alıyorum herşeyini

Gecmis olsun emelcim
2 yas alıyorum ben ezgi 14,5 kilo iyi oluyor hepsi
önce üye ol alışveriş yap Türkiye kargo çıkıyor 20 dolar ve 25 dolar eksprese diye soruyor 25 dolar olanı seç o 5 günde geliyor digeri 1 ayda :))

derya tüm sayfaları okuyamadım,naptın doldurdun mu 125 doları,benim beğendiğim bi kaç şey vardı

hoşgel canım korkma sakın:))
neden ki çok zormu çıkıyo kızıl akıyo hemen diyorlar ama tabi bilemem ilk defa yaptıracam çünkü
valla ben yıllarca kurtulamadım hala bile siyahın altından kızılı yaşıorum..
bikaç güne bomba olur oğlum işallah,aradım seni ama duymadın..
Polaris

bunun pembesi aynı pembeden kednimede aldım

güle güle giyin canım,ben sormuştum:))

teşekkür ederiz
ohoooo emel ben beğendiklerimi hesaplamadım bile

bu arada kızlar iki gün ananemde olucam c.teside annemde yani anca p.tesi girebilirim heralde bilginize.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…