2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Maşallah devrime, inşallah bir an önce bütün hareketleri geçte olsa normale döner.Çok sevindim adınıza canım.

Geçmiş olsun canım , egehanda hasta 3 gündür. İnşallah bir an önce iyileşirler.

Hadi hayırlısı canım.Güz<el haberler verirsin inşallah.

Kreşe başlattık, bir gün gitti başkada gidemedi çocuğum.Ama ikici gün sabah uyandı, ateşi var baba atta, ayaba atta deyip durdu.Sanırım kreşe gitmek istedi.3 gündür hasta diye göndermedim.Bugün biraz daha iyi umarım ptesi den itibaren tekrar gönderebilirim.

Kolay gelsin canım, işin zor yaaa...

merhaba herkese

derya senin söylediğin gibi yaptık ama benim oğlanın ilgisini çekmedi..en çok arabaları seviyor resimini görse yolda görse didit didit demeye başlıyor şimdi kumla oynamayı çok seviyor..
Bizimkide araba hastası, gece uykusunda bile ayaba ayaba sayıklıyor.Yolda her gördüğü arabanın tekerleklerini, amblemlerini seviyor:)))))

derya tam aradığım bot ben de istiorum nası alıomuşuz..olmazsa 2 tane alalım..bi de 5 numara kaç oluo?

:))) napcan iki taneyi güzelim

ben amerikadan arkadaşa getirticem 23ünde gidiyor

ama normal gap magazasında vardır belki bilmiyorum

ben 8 numara alıyorum 24 e denk geliyor ezgiye oluyor

Son düzenleme:
derya süpermiş botlar ya oğluşuma göre olanı yokmu ki

duygu biz geçen sene 600 e almıştık koltuğu modelide bu olması lazım biz alırken tek model vardı king plus demişlerdi ama şekil bu Britax Römer Evolva 9-36 Oto Koltuğu

Son düzenleme:
merhabalar
derya çizme çok güzelmiş,bende kürklü bot bakıyordum tam isabet oldu,ilk fırsatta bakarım gap'e
meral geçmiş olsun,umarım çabucak atlatır
duygu römer biraz pahalı ama çok rahat bi koltuk.ece bi dafa oturdu onatın koltuğuna zor kaldırdım :)

:))) napcan iki taneyi güzelim

ben amerikadan arkadaşa getirticem 23ünde gidiyor

ama normal gap magazasında vardır belki bilmiyorum

ben 8 numara alıyorum 24 e denk geliyor ezgiye oluyor
hahah canım netten beraber sipariş verelim die dedim fiyat kotası varsa:)

saol canım))
kızın rahatı sevio anasızemuszemus

meralcim çok geçmiş olsun umarım ege de p.tesi başlar okulunaopuyorumnanaktan

Merhaba kızlar, geçmiş olsun dileklerinize de teşekkürler.

2 gündür ateşimiz yok allaha şükür.Dr. gerek yok antibiyotiğe sadece boğazlarda kızarıklık var, ama daha sonra keşke önceden verseydik demeyelim dediği için antibiyotik verdik.Hemen atlattı şükür.Sadece arada öksürük yapıyor,İnşallah oda geçer 2 güne.Ptesi başalarız sanırım okulumuza:)))

merhabaaa:)
çok sevindim canım hastalığı atlattığınıza:))
bugün hava sıcak gezdik geldik,uyuduk..bayaa da olmuş..
sizler de iisiniz işallah..
derya arkadaşın bize de getirir mi acep??

merhabaaa:)
çok sevindim canım hastalığı atlattığınıza:))
bugün hava sıcak gezdik geldik,uyuduk..bayaa da olmuş..
sizler de iisiniz işallah..
derya arkadaşın bize de getirir mi acep??

güzelim hostes o çok şey alamıyor kotası var belli ama internet üzerinden alabilirsin kayıt ol gap evine kadar gönderiyorlar

merhaba
bugün pek kimsecikler uğramamış,
emelciim bu hafta denk gelemedik bi türlü :) umarım bir daha buluştuğumuzda onatı yolmaz gene yoksa seanslara ara vermek zorunda kalacağız

bu aralar bizim kız çok yolmaya başladı ,sinirlenince bizide yoluyo en çok ta babasını yüzü tırnak izi oldu,bi de çok atma huyu var herşeyi atıp duruyo,,sizlerde durum nasıl ?

slm kızlar
yolma huyu durudada var ama çocuk napsın evde sıkılıyo bütün gün
aslında bendede var bu ara önüme geleni yoluyom anası böleyse kızı nasıl olsun :)))

güzelim hostes o çok şey alamıyor kotası var belli ama internet üzerinden alabilirsin kayıt ol gap evine kadar gönderiyorlar
anladım canım o botu göndermiolarmış yoksa alacaktım.burda gap yok tabi bakamıorum türkiyede var mı die,görürsen haber verirsin:))

atma yani attiii....biz sadece atarak yaşıoruz ama cammış,içi doluymuş,plastikmiş ayırt etmioruz

merhabalar bu arada..bizim çiş işi iileşmeye başladı ama dışarda yapmıo,tutuo işallah ilerde sorun olaz bi de aynanın karşısı ,masa üstü gibi değişik fantaziler yapıo:))çişini ya da kakasını yapıo soona alıp klozete atıo,sifonu çekioruz,soona lazımlığını yıkıo,hahhahaha çok temiz çocuk çoookk...nası geçsem klozet adoptörüne bilen yazsın lütfen

merhabalar uzun zamandır uğrayamadım umarım herkes iyidri
meralcim geçmiş olsun hasta olmuş kuzu sana ulaşmak için açtım burayıda bloğumdan salata kurutucusu kazandın bana adresini mail adresime yollarmısın

iyi geceler

egehanada çok geçmiş olsun..hava çok değişken eymende yeni atlattı gribi bende hemen antibiyotik başladım hafif yollu atlattık..

biz çiş işini rafa kaldırdık arada aklına gelince söylüyor ama kaka olayını halledemedik bir türlü...

gündüz uykusuna yatıyormu sizin çocuklar_?eymen gündüz uyuyunca gece 11-12 lere kadar uyumuyor sanırım gece uykusu daha iyiymiş çocuklar için..bugünn gündüz uykusu gelince dışarıya çıkardım uyutmadım akşamda 8.30 da uyudu inşallah gece uyanmaz.

benimki gündüz iki defa uyuyo, bir sabah 10:30 gibi, birde akşam 16:00-17:00 gibi, uyumazsa gece canıma okuyo, uykusunu atlayınca hem çok huysuz oluyo, hem çok zor uyuyo, hemde gece çok fazla uyanıyo, öyle iyice yorayımda iyi uyusun diye bişey yok bizde malesef daha beter oluyo, uyku uykuyu getiriyo sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…