2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bi arkadaşın kızı 2buçuk yaşında onu nerdeyse 4yaş sınıfına vermiş kreş, gelişimi öndeymiş.nasıl oluyo ben anlamıorum çocuk 4yaşındayken ana okuluna mı gidicek ya da senelerce aynı şeyleri mi yapıcak..

geçmiş olsun canım,işallah bi an evvel ii oluropuyorumnanaktan

ay naz hanımcım sıkılmış mızemuszemuskokoş yerim seniopuyorumnanaktan
harbiden nie öle bişi yapmışlar,çok saçmabilmiyorumkismile

ii akşamlarzemuszemus
nassınız işallah,ben 1 saat ütü yaptım,bedenim sarsıldısempatiksalakcinni

kızlar ya nil bugün bez istemedi ben de takmadım,12.30dan 7 e kadar hiç çiş yapmadı soona 2 kere altına yaptı 3.cüyü lazımlığa yaptı,gece de bağlamadım bakalım ne olacak,artık bağlamayacağım bahane olsun di mi??ne yapmalı şimdik?

tşk tatlım

1 saat ütümü? bizim evde en çok yapılan iş ütüdür birgün yoksa ikinci gün kesin en az 2 saatlik ütü vardır

hayırlı olsun demeli :)

Dr yarım saatte bir cise tut sabırlı ol demişti :))

Belki çok Zeki cocuk herseyi alıyor takip etmek lazım her cocuk bir değil ezgiyede 3 yas cocuğu gibi diyor öğretmenleri bende evde 9 aylık gibi simarip dürüyor diyorujm :)) dün tüm gün evdeydim ve ağladı şımardı durdu hiçbir oyucak falan kesmiyor krestende gelmek istemedi öğretmenine yapisip ağladı
sonra uyku odasına kaçtı yatıyor yatağa orda uyuycakmis ozeniyormu artık napiyor bırakırım belki böyle krize girerse yine

ya kızlar ahşap oyuncaklar diye nette aratın. çok güzel oyuncaklar var. biz burda bulup alıyoruz. netteki fiyatlar çok yüksek. tornavidası olan (oda ahşaptan) bi tanker var. her parçası tek tek sökülüp yapılıyo nette fiyat 70 ben burdan 15 e aldım çağan bayılıyo öyle şeyler yapmaya daha tam tankeri çıkaramadı ama az kaldı becerecek sabırla uğraşıyo sıpam. bunun gibi birçok oyuncak var. ahşap olduğu içinde sağşlıklı olduğunu düşünüyorum.
gülsücüm çok sevindim. kızlar okudum ama nöbettren çıktım ve deli gibi yorgunum deli gibi uykum var hemen yatıp uyuycam hasta bebişlere geçmiş olsun byeeee

selam kızlaar geçmişe bakamıycam umarım iyisiniz biz bugün keremle sivasa gidiyoruz akrabamızın arabasıyla eşim gelmiyor gelemyor ev arayacağğız bize şans dileyin 4 de çıkcaz yola yanıma kereme yolda yemesi için ne alabilirim 6 saaat sürecek bir yolculuk offfffffff

merhabalar:)
başakçım ii yolculuklar..yemek işini molada halledersin gibi gelio ama çubuk falan ne seviosa al,azcık oyuncak bi de meyve ve su...
naz'a geçmiş olsun dememişim ben yahu(
ezgi çok hoş ya haklı çocuk evde ne yapsın:)))
nil biraz altına biraz lazımlığa yapıo ama takmayacağım bez bare bööle öğrensin,gece de yapmamış,tutusun öğrensin.en büyük korkum tam konuşunca(alt komşum)inat edip yapmammmmm dio,hahahha...işallah öğrenir..

merhaba duygu,ne güzel çişe başlamışsınız inş alışırda kurtulur bezden
bende istiyorum ama ecenin pek niyeti yok,bakalım vakti gelince olur heralde
ayakkabıyı göremedim siteye üye olmak gerekiyo,resmi varmı?

hallettim duygu saol canım:)
durusu tchibo manyakları var her hafta temasını iple çeken bende bi ara takılmıştım
bu haftaki tema süper ondandır keşke o botlardan almadan gelmeseymişsin çünkü akşşama kalmaz
birde termal içlik var kış için pantolan altlarına kızlar ve erkekler için ondan da almak isterdim ama malesef bu tema çok kötü b zaman denk geldi avm gidimem bu ara.kızlar biz bi saate gidiyoruz öptüm sizi umarım güzel haberlerle dönerim

merhaba ben 2010 ocak annesiyim sizlerin deneyimi olduğunu düşündüğüm bir şey sormak istiyorum Oğluma kışlık mont alacağım ama nasıl bir şey alsam bilemedim 9 aylık bebek için astronot tipi olanlarmı uygundur yoksa klasik kapşonlu bir montmu alsam deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.Özel olarak mesaj yazabilirseniz çok sık gelip bakamıyorum çünkü.

slmlar kızlar nasılsınız netim yoktu bi önceki hafta biliyoısunuz temizlikle boğuştum geçen haftad defneye kışlık alışveriş yaptım orası senin burası benim gezdim ama içime sinen şeyler aldım bikaç bişey daha var tamamdır arada yine görürsem alırım ama böle hususi çıkmama gerek kalmadı

umarım herkesler iyidir
bizimkide iyden iyiye 2 yaş sendromlarını yaşıyo bizede yaşatıyo bide evde tek sıkılıyo oyuncaklardan da sıkıldı farklı ne alsamki kızlar ben zaten defneye az ve öz oyuncak alıyorum genelde gelişimine katkıda bulunucak eğitici oyuncaklar alıyorum şimdi nası bişey alsamki

Patates kafa puzel ve oyun hamuru setleri en çok oynadıkları ezginin

kurabiye kalıpları aldık ayili falan oyun hanurlariyla şekil yapıyoruz hosuna gidiyor

ezgi iki gündür kresten eve gelmek istemiyor uzaticam sanırım Kres saatini evde bunalımda çünkü çok sıkılıyor

selam kızlar..canım çok sıkıldı bakıcım aradı işi bıraktı salak zaten evim hanımı gibi davranıyodu ama kızım yüzünden hep içime attım kardeşim bakıyo şimdilik aradım geldi ama nasıl bulucam bilmem işe girip alışana kadar iyiler sonra yerleşince vay haline :))

bende bu çizmeyi beğendim Tchibo.com.tr || Her hafta yeni bir dünya ama denemeden alamam,bugün alışveriş merkezine gittim sanki indirim vamış gibi çok kalabalıktı tchibo bakamadan döndük.

ben de çok beğendim ama numarası da yok ki(

bende oyun hamuru aldım ama kalıp almam lazım bide masa :)) lazım

ben bot polaristen aldım pembe cırtlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…