2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba..
Ben su çiçeğini yaptırmıştım ayrıca rapel lazım mıymış?
Ve de pnomokok standart aşı takviminde vardı siz ayrıca tekrar mı yaptırıyosunuzz?
ve de son olarak hepatin A zamanı geldi mi? Be 24 ay sonrası biliyodum..
Öpüyorum sizi cvp bekliyorum

Ben ağustos gibi yaptıracaktım, o zaman bana şimdi yaparsak bir doz daha yapılması lazım , 24 ayından sonra yapılırsa tek doz olur demişlerdi. Sen bir sor istersen yine de.

Pnömokokta, yeni çıkmış sanırım.Kulak iltihaplanmasını filan önlüyormuş.Derya o yüzden yenilenmesi iyi olur demişti.
Hep A içinde kreşe gidecek olanların yaptırması iyi olur filan demişti derya.O nedenle yaptıralım diye düşündük.

İnşallah sorularını cevaplamışımdır canım:))))

merhaba hanımlar aşı olayına girmişsiniz :))

su çiçeğini 18 aylık yaptıralım demişti dr bize öyle yaptırdık tekrarını söylemedi...

hepatit a 24 aylık yapılacaktı kreşe başladığı için yaptırdık tekrarı 6 ay sonra olacakmış....

arkadaşlar merhaba..
çok uzun zaman oldu, özlemişim burdaki muhabbeti..
inşallah herkes iyidir

günaydın kızlar

biz su çiçeğinide hepatit A aşısınıda 12-18 ay arası yaptırdık dr öyle önerdi bizdede, her dr farklı zamanda uyguluyor nedense

demet , gamze hoşgeldiniz özletmeyin bu kadar çok açmayın arayı

meralcim atlamışım canım çok geçmiş olsun egeye

merhabalar:))
deryacım teşekkürler çok tatlıymış gerçekten bot,bugün bi haber bekliorum bakalım ona göre alalım artık gene geldi yağmur
demetçim herşey yolunda işallah canımmm:))
herkes ii di mi??

selam kızlar...
umarım tüm anneler ve melekleri iyidir!ben izn aldım bakıcı için görüşmelerim devam ediyo ay valla kendisi bakan ve aileden birileri çocuğuna bakan varsa çok şanslı ay ne tipler var deliricemsempatiksalakcinni

Allah kolaylık versin zor iş valla

merhabalarrrr:))
güneşli hava çok iiyim:))
valla canım bakıcı bulmak gerçekten çook zor ama valla bizim iş de o kadar kolay diill:))
güneşli hava sizin de olsun..

slmlar kızlar kısa bi aradan sonra yine geldik :))) ben biliyodum başıma bunların gelceğini çınarcıktayken ne jadar aktiftim yaaa özlüyorum sizleri ama fırsat olmuyo anca iş güç defne bide o uyanıkken açmak istemiyorum çok ilgileniyo falan
nasılsın umarım herkesler iyidir
biz iyiyiz yok bi sıkıntı çok çenemiz düştü cırcır konuşuyo hep bişeyler anlatıyo ve sürekli soruyo dün dışardayken bişeyler deniyorum o ara satıcı kızada banada on tane şey sordu bu arada beni ne telefonda nede karşılıklı konuşturmuyo kimseyle hep sesleniyo kıl tüy ne varsa soruyo

mrb ben de 2009 ocak annesiyim aranıza yeni katıldım keşke daha önceden görseydim bu siteyi sizlerle daha çok şeyler paylaşmak isterdim benide aranıza kabul edermisiniz?

merhaba herkese nasılsınız

sende hoşgeldin aramıza boncuk...

nazo maşallah kızına..benim oğlan sadece aynı kelimede günlerce takılı kalıyor...geçen hafta didit didit diye deli etmişti beni bu hafta hani şu çizgi film varya caillou kayyu kayyu diye geziniyor onu izlemek istiyor sürekli açmazsak ağlıyor kumandayı kaçırıyor ya da tv nin düğmelerine basıyor...bu ara tam tv hastası olduk....b

hoşgeldin boncuk anlat bakalım kaç yaşındasın bebeğinin adı ne kaç kilo doğdu nesin necisin :))) anlat işte yaaa :)))

yok balım yaa bizimkinin tvyle alakası yok arada uykusu geldiğinde bakıyo bende trt çocuğu açıyorum uyuya kalıyo karşısında saçlarını kestirdim hani bi dizi var öyle bir geçer zamanki küçük çocuk var osman ona benzedi osman diorum bana osman deme yaa dio tabiii bu kadar düzgün çıkmıuyo ama ben anlıyorum

Merhaba kızlar, nasılsınız_?
Maşallah defneye, epeyce konuşmaya başlamış desene:))))Cırcır böceği:))
Boncuk hoşgeldin sende.Fazilet bizimkide bir ara öyleydi, takılıp kalıyordu 1 hafta boyunca aynı şeye.2-3 haftadır değişik kelimeler kullanmaya bşladı.Evet ve hayırı çok güzel söylüyor.Hem kafa hareket ediyor hem kelimeyi söylüyor.Çok tatlı oluyorlar böyle.

hoşgeldin boncuk

maşallah Defne 'ye bayağı çözmüş konuşmayı.
bizimki cümle kuramıyo ama baya kelime tekrarlamaya başladı bir iki haftadır. hatta önce işin muzurluğundan başladı, uzun zamandır ohaaaa, eyvaaah ençok kullandığı kelimelerdi, şimdi kızdığı zaman her şeyin sonuna bi yaaaa ekliyo, bana kızıyo anne yaaaaaa diyo, birisi gidince peşinden ditti yaaaa dittiiii diye bağırıyo, şaşırınca OY diyo, offf pufff falan bi tripler yapıyo, daha konuşmadan böyle konuşunca napıcaz bilmiyorum yani :) birçok ismi söylüyo,

bu arada anneanne'yi çok güzel söylüyo ama babanneyi söyleyemiyo, büyütende babanne olunca baya bi bozuluyo :) onada nene dedirtiyoruz artık napalım

merhaba filiz, babaanneye nene dedirttiğiniz zamanda bozulur bence:)))Benim anneannem bile bizim çocuklar (torununun çocuğu oluyor) nene dediğinde bozuluyor.O yüzden büyük anneanne dedirtiyoruz onlara:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…