2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

iyi akşamlar serpil,bizimki hareketli ama titizlikte o da çağandan geri kalmıyor.Eli kirlensin hemen silinsin diye bir yere dokundurmuyor.Yere düşse, ya da deniz kenarında elleri kum olsa çıldırıyor.
Kalemlerini yerine düzgünce yerleştiriyor.Bence hiç korkma, demek ki titiz olacak.

slm kızlar ege nin okulu hayırlı olsun bana takmalı cıkarmalı oyuncak lazım beynim yogun anlamadım birlink verin bende alıyım yok kumas mıs yok cok parcalıymıs plastikten sipariş veriyim ben evdeki tüm kumandalar iptal pillerini söküp takıyı yay kısımlar bozuldu hepsinin hiç işim yokmus gibi kumanda görevi de bana kaldı iyi mi:)))))))))))

kızlar bu arada inceleyemiyorum erkek annelerine söyleyim özellikle böyle takmalı cıkarmalı cekiç filan kullanabilecegi bir kac oyuncak önerebilir misiniz bana cok acil

Ezgide öyle illa elini üzerini sildirir ama koltuk tepesinde gezer
yeni oyunu babası yere yatıyor o koltuktan üzerine atlıyor böyle bir cadı iste

kızlar selam nasılsınız

fifoş çekiç tornavida seti falan var onlardan alsana

derya sizin patates kafada güzelmiş ben bir süre oyuncak almamaya karar verdim hepsini kaldırdım zaten şu an ortada sadece 5 farklı türden oyuncak var onlarla ilgilensin biraz yoksa hiçbiriyle ilgilenmiyor

sagol derya bende alıyım 40 parcalıdan parcaları cok mu ufak
emel ikea da vardı cekiçlilerden keske alsaydım
metin de bizi at yapıp üstümüzde geziyo :)yeni oyunu bu birde anne baba demiyo sürekli filiz gökhan deyip duruyo beni sinir ettiğinde bak filizim filan diyokaydirigubbakcemileaklı sıra samimiyeti ilerletiyo
tam yatcaktım kaan uyandı ne zaman uyur allah bilir

slm kizlar sizlee güzel olan bi haber vermek istedim.teyzeleri oglum arttik biyerden tutup ayaga kalkiyor yürümeyye calisiyor.ama düsüyor,olsun bunada sükür cok bekledik kizlarya.artik umudumuz cok esimde bende cok iyiyiz onu öyle gördükya daha iyi olcagini biliyoruz.yani belki su olur ilerde 3.sinifa gitcegine 3.sinifa gider bunada ragziyim.RABBIM neyi nasil yapcagini bilir deyip sükrediyorum.

3.sinifa yerine 2.sinif yazcaktim.herkesi öptümmmmm kizlar.

günaydın kızlar

gülsücüm çok sevindim inşallah dahada iyi olcak

bak filiziiiiim çocuğa çekiç seti al kızdırma metini :)))) ilahi fifoş metin sana çekmiş sanırım senin gibi esprili

çok sevindim canım,bak hep beraber emek verip işallah en güzel sonuçları alacaksınız.:))

merhaba kızlar :)
gülsü gözünaydın,çok sevindim inşallah daha iyi olacak,yeterki inancını kaybetme
kızlar oyuncak mevzusu geçmiş merak ettim şu patates kafayı :)
gerçi bizim bütün oyuncaklar sandıkta ,arada bi süpriz yapıyorum pek seviniyo,uzun zaman görmeyince tabiii...legolarıyla oynuyo genelde
bi de bizim kız hala çok zor uykuya dalıyo,beni uyutuyor hep :)

hayatım çokk sevindim çok daha ii olacak göreceksin çok sıkıntı çektiniz ama karşılığınıda alıcağına eminimm.

slmmm kızlarr kaanım ii deil bugün sanırım üşüttü devamlı kusuyo oğluşumm bi sıkıntı vermiyo bize ama sıkıntısı kendine yavruşumunn.ayy bi ileşse bebeğimm çok üzülüyorum böle olunca yaa kolay kolay hastalanmaz benim bebeklerim neden böle oldu anlamadımm

gülsü çok sevindim, bu çok büyük bir gelişme maşallah, Allah yardımcınız olsun inşallah atlatır çabucak.

benim kızım hiç oyuncakla oynamıyo, her aldığım oyuncağa ilk 5 dakika bi bakıyo, sonra atıyo bir kenara, kırmıyo bile :) Legoları alıp geliyorum hadi beraber yapalım diye, yüzüne bile bakmıyo, tek sevdiği şey kitap, resimli kitaplar alıyorum, o resimleri yüzlerce kez anlattırıyo, inşallah ilerde de böyle olur, bana çekerse biraz zor ama :)

bunun dışında işi gücü benim peşimde gezmek, buzdolabı, çekmece, ortalık karıştırmak. Birde uyanık babası kirlileri banyoya atmayı öğretti, çoraplarını falan attırıyo çocuğa, iyi güzel yapıyo ama şimdi de bütün bulduğu çöpleri de banyoya atıyo, bir giriyorum banyoya, yerde mandalina kabukları falan :)

naz da inanılmaz titiz elleri konusunda hele bi saç dolaşsın parmağına kıyametti koparıyo benziyo heralde çocuklarımız benmkine de bişey giydiremiorum kendi giymk istiyo ama yardım kabul etmedii için sürekli üstü alta altı üste geçiriyo deli benmkisırnaşık şey

Ezgide öyle illa elini üzerini sildirir ama koltuk tepesinde gezer
yeni oyunu babası yere yatıyor o koltuktan üzerine atlıyor böyle bir cadı iste
aman cnm çok dikkat edin aynı şeyi naz da yapıodu L koltuum var ya otrma odasında orda zıplamayı huy edinmisti haftasonu bir sıçradı dengesini kaybetti kalorifere çarptı dudağını dişi yardı acayip kan aktı dün baktm sapsarı olmuş iç dudağı dr a gtürdüm valla ödüm koptu iltihaplandı die.bişey olmamış iyileşirken sararırmış öle..
ben de dedim ya size dr oyuncakları min indirin dedi artık bişey almıycam dedim kendime ama dayanamadım gene bugün bitane yazı tahtası bi suluboya 3tane de balık aldım naza:kedi:almadan duramıyorum ya hastalık oldu benmki banyoda suluboya yaptık ortalık batmasın diye o bayıldı ama bana fenalık geldi balıkları çok sevdi ama dokunamadığı için en sonunda kafa atmaya başladı oraya buraya en çok yazı tahtası işe yaradı baya oynuyo siliyo hem kalemi boyamıyo başka yeri
sınıf mı 13kişi cnm hepsi aynı yaş grubu mu, nazlar 3kişi ama sıkılınca almanca bale istedikleri derse sokuyolarmış büyüklerle
geçen hafta naz çok hırçındı bu hafta geç götürüorum 2gündür 10gibi gitmeden kahvaltısını da yaptırıorum sanki böle daha ii oldu ya sanki çocuu yataktan sokağa çıkarıodum 9larda şimdi iyice açılıyo kendi ne zaman okul derse o zaman gidiyoruz öğlen yemeğinde de hep tabakları atmış geçen hafta bu hafta kalmasın dedim ama şimdi de kendi yemek istiomuş heralde bizim saatler fazla geldi naza 9-1 di şimdi 10-12buçuk yaptım

En küçük ezgi 2,5 yasa kadar ezgilerin sınıf 13 kisi oldular

3 kisimi orayı okumamısim 3 kişilik sinifmi olur :)) canları sıkılır tabi

yok ya hiç sıkılmıyodu yazın çok güzel bahçesi ama içeri girince şimdi sıkıldı bence durmadan bi aktivite yaptırması lazım öğretmenin serbest bırakmamalı söledim müdüre de bence naz ondan sıkıldı 6kişilerdi cnm ama şimdi ayrıldı sınıflar nazın şuanki arkadaşlarıyla arası 1-2ay 2buçuk yaş bi üst sınıf bana da mantıklı geliyo o kadar farkediyo ki 9ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…