2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

saol derya..
ben bu patates kafaların plastiğini görüp aldım ama açmadım çünkü çok küçük parçalar var.2 yaş yazıodu ama uygun diil ama bu kumaş ii gözüküo..parça sayısı az,keyifli..

kızımın en sevdiği oyuncak diyebilirim üc aydır falan kullanıyoruz hiç sıkılmıyor tabi ara ara saklıyorum bıkmasın diye plastiği bu arada kızımın fazla agzına alma huyu olmadığı için ben verdim severekde oynuyor

evet ya hiç de küçük parça yokmuş ben de açayım bare,kusura bakma deryacım yanıltmış oldum seni:KK43:
ama inan ben de açmadım bi kaç oyuncağı uygun alıp kaldırmıştım onu da öle sanmışım..

kızlar şu kreşleriniz de doktor,pedegog falan var mı?neye bakıp verdiniz,kaçta gidiolar,geliolar??bişiler deyin lütfen ben nilin bu 2 yaş sendromuyla başa çıkamıorum:KK43:

Merhaba duygucum, hepimiz aynı sorunu yaşıyoruz:)))
Bizim kreşte, dr. yok.Pedagog ve ana okulu kreş öğretmeni var.Çok fazla öğrenci de olmadığı için dr olmasını önemsemedim açıkçası.Yaz dönemi için dr. önemli olacak.
Bizim yaş grubumuzda egehanla birlikte 4 çocuk 2 kız 2 erkek, 3-4 yaş grubunda da 3 kız çocuğu var:))))
Erkekler azınlıkta anlayacağın:)))))
Ben iyi olacağını umuyorum.Çok sorunlu değil egehan ama aşırı hareketli.O yüzden onu biraz oyalasın , ona bişeyler versin önemli olan o şimdilik.

Duygucum sabah 8,30 da götürdük, 12,30 da aldık. Haftada 5 gün olacak.

Son düzenleme:
güzelim bize yakın 2 tane vardı ben birine gittim teras katı ayırmışlar sadece küçüklere bahce yok oradan vazgeçtim.

2. gittiğim yer 12 yıldır açıkmış kocaman bahçesi var. çok temizdi... yemek bölümüde öyle yemek yapılan yerde güzeldi. yemeklerinide yedim bu arada güzeldi...

müdür ve öğretmen çok tatlı ezgi bayılıyor...

çok ilgililer.
ezgiler 13 kişi şuan yazın 9 kişiydiler

9,5 ta gidiyor 12,30 da alıyoruz 5 gün

Son düzenleme:
saol meralcim,ben de vereyim ya,en azından oynasın di mi??
nil uyandı bakamadım ,kaçıorum akşam gelirim işallah:)

Deya sabah kahvaltısını kaçta yapıyorlar güzelim.Bizimkiler 9 da yaptıkları için 8,30 da götürdüm ben.

ben ezgiyi evde doyuruyorum canım ama 9,5 a kadar sürüyor kahvaltıları... ezgi yapmazsa ona ayrı da yediriyorlar...aç aç gönderemiyorum bir garip geliyor :)))

bu huyumu bırakmam lazım çünkü orada daha çok yiyor...

Son düzenleme:
egehan daha normal kahvaltıyı tam olarak yapmıyor. O yüzden ben mecburen karışım hazırlıyorum, hiç olmazsa doğru düzgün yesin diye.Bunu söyledim görmeye gitiiğimde.
Diğer arkadaşları ile birlikte yiyebilir, mama yiyen çocuklar bile normal kahvaltı ve yemeğe geçiş yaptılar burada dedi sahibi.Ama yine de siz hazırladığınız karışımdan getirin, ya da yemeğe bakan arkadaşa söyleyin o hazırlasın demişti.Ben de bu sabah bebe bisküvisi ve ceviz karıştırdım, içine de süt, ıhlamur vb. koyup verebilirsiniz kahvaltıyı doğru düzgün yapmazsa dedim.Ama oğuzhan sormadığı için bilmiyorum yedi mi yemedi mi_?
Yarın öğreneceğim artık.

bence hiçbirşey verme güzelim orada yesin artık başlasın...

ezgi sucuklu yumurta ilk orada yedi... gerçi evde hala yemiyor :)))

hiç karışma sen baka baka neler yiyorlar... tüm sebze yemeklerini yiyor orada evde yemiyor...

alışsın bırak

İnşallah kahvaltı olayını çözeriz:)))Herhalde 10 yaşına gelecek hala ben karışım hazırlıyor olacağm:))))

çözersin kreşte herşeyi yiyorlar inanmıycaksın benim gibi söylediklerine kamera veriyorum kaç oldu :)))

bir güzel yiyor velet evde nohut görse yumurta görse balkondan atlıycak nerdeyse :)))))))

ay iki gündür şu siteye giriyorum tam yazmaya başlıyorum, internette bi sorun var yarıda kalıyo sinir oldum.

neyse düzelmiş heralde, bu arada okuduklarımında çoğunu unuttum,
Calemity bizimkilerin anne olayı gerçekten ilginçmiş, şaşırdım valla, bende bizim ki türünün son örneği sanıyodum :))
Deniz kilosu bence de obez olacak kadar abartılı değil, takma kafanı,
iyi dilekler içinde sağolun arkadaşlar, nihayet izindeyim ama bu seferde evde bir sürü işim var, halılar yıkamaya gönderilecek ,koltuklar yıkatılacak, ev temizliği falan filan ama hiçbir şey yapmak gelmiyo içimden.

biz çağana genelde ahşap oyuncaklar alıyoruz. tabi arada plastikleride var. annem falan almış. patates adamı var. söküp takıyor ahşap pazılları var onlarıda ezberlemiş tak tak yapıyor. kitap okuyor güyya parmağını yalayıp sayfa çeviriyor böyle koşayım atlayıp zıplıyım yapmıyor. oturup uslu uslu oyun kurup oynuyor. bazan anormal geliyor bana. bu zamanda koşması hoplaması lazım değilmi hep dikkatli temkinli. haa bide kendi soyunup giyiniyo. henüz üstü denemedi ama pantolonunu çıkarıp tekrr giyiyo. böyle işlerle uğraşıyo benimki. bide yemek falan yerken eline bişey bulaşırsa o el silinene kadar havada tutuyo ve sinirleniyo ben böyle titizlenmesinden rahatsız oluyorum sizce normal mi...

X