2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

alisha geçmiş olsun batuhan da geçen gece üşümüş o da grip oldu :teselli:

Hoşgeldin duygucum , özlettin kendini güzelim.Sık sık bekleriz artık buraya:)))

Ayşegül,özlem geçmiş olsun sizlerede.Bu aralar geceler soğuk olmaya başladı.Dikkatli olmak lazım.
Sokağa çıkmak olayı bizde de var.Addaaaaa diye tutturunca, hiç bişey yapamıyoruz.Ayakkabılarını getirip elimizden tutuyor, kapıya doğru götürüyor.Çıkabileceksek çıkıyoruz, çıkamayacaksak, bir şekilde oyalamaya giriyoruz.En azından bahçeye gönderiyorum, bahçede bisikletine filan binerek oyalanıyor.Ama kışın ne yapacağız bilmiyorum artık.
2 yaşında su çiçeği var bizim bir de.Dr. la konuştum, 2 yaşından sonra yapılırsa tek doz olur demişti, o yüzden 2 yaşını bekliyorum.

selam kızlar

ayşegülcüm geçmiş olsun

duygucum hoşgeldin fotolarımızı bekliyorum :)

biz 2 yaşında pnomokok yaptırııcaz 1.5 yaşında olmadı gereken pekiştirme dozunu yapmadı bizim dr daha etkilisi var 4. dozu onu yapıcaz dedi, mart ayında hepatit A ve şubat ayındada suçiçeğini olduk biz

slm kızlar umarım iyisinizdir özledim szler işe basladım ben yorgun yogun ama mutluyum kaanım 3 aylık oldu bebek reflüsü var emiyo ve kusuyo sütüm ziyan anlıcagınız AR mama kullanıyoruz onu da korarak veriyorum sütümü bıraksın istemiyorum aysegül naz ı anlatmıs aynı metin saniye durmuyo yaramaz hersey kırıyo uykuya direniyo hiçbir yere gitmiyoruz meti in yemek sorunu vardı hatırlarsanız onu astık sayılır prakten spraktin ve junor kullandık metin ilk defa mma anne acım dedi cok mutluolduk ilaçlar sayesinde birkilodan fazla aldı ilaçlar bir haftalık kullanım içindi iki hafta kullandık bıraktk iştahı ezcık azaldı ama eskiye nazaran iyi sizde bu ilaçları doktorunuza sorun özellikle inci cagan için düşünebilir neyse cok öptüm ben hepinizi ...heee bu arada metin beni degil ama babasını delirtmeyi basardı eşim psikolojik tedavi görüyo ilaçlara da basladı anik atak oldu gece cıglık atarak uyanıyo yine ne yaptı diye ben şimdilik iyiyim :)) ara ara giricem özlüyorum çünkü sizleri iyi bakın kendinize
marsg cicileriniz güzelmiş kız annesi olma süperdir umarım:))

merhabaa..
evet ya ben emel ve aylin ve onat'la istanbul'da,esra,eşi ve berrak'la da izmir'de buluştuk..çook mutlu olduk:))çok da güsel ağırladı arkadaşlarım sağolsun,mcukksss.foto eklemeye çalışacağım şimdik ama izmir fotoları cep telde

Filizcim bende seni merak ediyordum işe başladın demek 2 çocukla zor valla Allah kolaylık versin

amin canım ama allah kolaylıgını veriyo yaaa ben bile sasırıyorum kendime sen nasılsın onat nasıl

kuzi ne haber?
montesori ay valla ben 1 taneyle baş edemiyorum sana şaşıyorum!
ayşegül duru da atıyo lokantaya gidiyoruz yiyyo sonra tabak bardak yetişene kadar yerde tatile gittik burnumuzdan geldi gözyaşı yok bas bas bağırıyo yerden yere vuruyo kendini evde biblo vazo hep kırıldı tahta bibloları bile vuruyo eyvahedigeldismile

bu arada metin i ara ara okula götürüyorum gecen bana ögretmenim dedi :))

çok güldüm ya yerim onu ben, işe başlaman iyi olmuş, biraz kafan dağılır bari montecim, çalışmak fiziksel olarak yorsa da, zihinsel olarak rahatlatan bişey, sürekli evde aynı şeyleri yapmak, uğraşmak, düşünmek bunaltıyo insanı

aaa iyilik canım ya, hayret rastlaştık sonunda, göbek büyütüyorum işte napiyim. 34 haftalık oldu,
ay bu zillilerin hepsimi böyle, bizimki de rezil ediyo gittiğimiz yerde bizi, bir elinden ben bir elinden babası tutuyo, onun ayaklar havada tepine tepine, çığlık çığlığa geziyoruz. pek bişey kırmadı şimdiye kadar ama herşeyi istiyo.

amin canım ama allah kolaylıgını veriyo yaaa ben bile sasırıyorum kendime sen nasılsın onat nasıl
saol canım iyiyiz bizde günlerimiz aynı bildiğin gibi geçiyor işte
bu arada metin i ara ara okula götürüyorum gecen bana ögretmenim dedi :))
ay bende çok güldüm valla okuyunca öğretmenim ha :)))))

bu arada deprem olmuş ben hiç duymadım

iyi akşamlar nasılsınız

filiz benim oğlanda aynı iştahsız ve zayıf..10 kilo civarı..bu şurupların üçünüde aynı zamandamı kullandınız_? ben biraz araştırdım ama prakten alerji için kullanılan bir ilaçmış birde enine büyütür ama boy uzamasını durduruyor yazmışlar. açıkçası aklım karıştı...zaten bizim doktor iyi normal gelişimi diyor...2 yaşına girecek hala 10 kilo anlamış değilim.sanırım birazda yapısı öyle olacak..

siz süt olarak çocuk sütümü kullanıyosunuz yoksa normal paket sütlerindemi...ben şimdi nestle nin çocuk sütüne başladım.

Filizcim arada gir haber ver kendinden böyle merak eciyoruz esinede gecmis olsun hamile kalıp göbek büyüten biz doğuran biz gece gündüz emziren biz depresyona giren onlar nasıl is :)) Kadinlar çok dayanıklı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…