2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar

inci yeni bloğun hayırlı olsun bende onata açtım ama hala tek çizik atamadım:)

selam kaçaklar

amerikadan sipariş ettiklerim geldi...sizde faydalanın bundan muhakkak inceleyin bu siteyi... ayşegüll sende bak fiyatlara inanamıyacaksın ...

gymboree nin sitesi 25 dolar kargo ücretiyle 125 dolara kadar olan siparişlerinizi 2 günde gönderiyor...

ezgiye bayram ve doğum günü için bu takımı getirttim...

Son düzenleme:
süpermiş derya bunlar:)))Güle güle , sağlıcakla giysin ezgi hanım bunları:)))
Bende baktım ama erkek çocuk için öyle çok değişik şeyler yoktu, ama gerçektende indirime girmiş olanlarda fiyatlar inanılmaz

evet yaaaa:)))Şimdi bende bu hayalimi kardeşimin kızında gerçekleştireceğim:)))))
Benim kız kocaman olduğundan ona bişey alma şansım zaten yok:)

derya sen mevlüt kıyafetini nereden almıştın, nasıl bir şeydi

değişik değişik kıyafetler almıştın:))))Bana biraz kopya versene:)))

slm kızlar nasılsınız
meralcim nasılsın ege nasıl
ay bende gezmeden geldim bebeklerimle yoruldum kışlıklarını aldım çocukların birsürü ciciler aldım bebeleriime ama en çokta kızıma çünkü oğluma abladanda kalan var ortak renk ve modellerden olmayanlarını aldım ona.
deryacım ezginin takım harikaa bayıldım valla ezgiyede çok yaakışcak eminimm güle güle sağlıkla mutlulukla giysin inşallah.

sağol sevdacım iyiyim , egede iyi maşallah.
Güzel güzel sağlıcakla giysinler inşallah bebişler cicilerini.
Sen nasılsın, bebişler nasıl_?

derya sen mevlüt kıyafetini nereden almıştın, nasıl bir şeydi

değişik değişik kıyafetler almıştın:))))Bana biraz kopya versene:)))

Ben bir tane diktirmistim gelinlik kumaşından :)) bir tanede krem rengi vardı ama nerdendi hatırlamıyorum andy wawa olabilir galleriada ykm de çok güzel seyler oluyor bebek katında istanbula gelirsen
Gymboree yeni Doğan kiyafetlerinede bak çok güzel seyler var

baktım canım.çok güzel şeyler var kızlar için.ama eğendiklerimin çoğunun istediğim bedeni kalmaış

merhabaaaa:))
nasılsınız kızlar??
biz iiyiz,tatil yaptık geldik,sonunda nete de kavuştum...
nil aynı valla sabah paykaaa die uyanıo,akşam payk payk die yatıo,hahahhahha...
neys şimdik kimse yok yarın görüşürüss:)

hoşgeldin cnm olumunekankayizsmile

demek bi benim oğlan değil sokak park delisi hepsi aynı. gece bile sokakta kalcak nerdeyse sempatiksalakcinni

slmlaar
deryacım iyiyiz dicem de pek diiliz naz rüzgarda kaldı 2gün önce nezle oldu uykusuz geceler başladı.. antibiyotik verme 2gün iileşmesse verirsin dedi dr bi iki hafif şurup damla falan veriorum şimdilik ama acayip huysuz okulla ilgili hiç sorunumuz yok tek sorun bugün mesela 6da uyandı ayakkabılarını ayağına geçirip kapıyı açıp okul okul diye apartmanı inletiyo:)))hiç ısırma falan da kalmadı amaaa bu sefer de kedi köpek hırpalıyo çocuk kedileri kuyruğundan tutup döndürüyo elinden alamıoruz cani gibi kahkaha atıyo hayvancağızların canını acıtıyo komşularla papaz ediyo beni( bi de çok atma huyu var sabahdan beri bi sürü şey kırdı dün kayınvaldemlerde kırdı döktü önüne geçemioruz bugün ceza versim ilk defa odasında 3dk ağlattım ama içim gitti en iisi bi pedagoğa gitmek sanırım..kitap falan işe yaramıyo.buarada okula başlayan çocuğa hemen hepatit a aşısı yapılmalıymış ben haftaya yaptırıcam haberin olsun
naz iyileşir umarım haftaya kadar ctesi bende toplanıcaz beklerim..

elbisen montun çok şeker ya bayıldım peki kapıda ödeme varmıymış acaba

Gecmis olsun canım odada aglatmayi veya kapatmayı 3 yasından önce anlamiyorlarmis
ezgide bir ara sinirlenip atıyordu herseyi sonra başladık bebeği attın ağlıyor kaldıralım öpelim ağlamasın dedik köfteyi bile öptük bir keresinde :))) ama sonuçta şimdi yere birsey düşse alıp hemen öpüyor yerine kouyor hep idareli sabırlı olcaksin
kapıda ödeme bilmiyorum kredi kartiyla alıyorum ikinci siparislerim geliyor yolda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…