2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın
dün gece kuzum yatağına yapmadı sabah kalkıp anne die seslendi ve wcye yaptı az önce altına kaçırdı ama olur artık o kadar daha yeniyiz :))) sanırım geceyede alışacak gece 11de tuvalete yaptığında annecim gece çişimizi yatağa deil yine tuvalete yapıyoruz gece çişin gelip uyanınca anne die seslen ben seni getircem tamammı dedim tamam dedi ama kalkmadı

merhaba kızlar

Canım kısmet bakalım rabbim sağ salim versin gerisi sorun diil...
hayırlı olsun denizcim sağ salim bebişini kucağına alman dileğiyle
kızlaaaar az önce bi haber aldım canım sıkıldı yengem abimin eşi hamileydi ya bebeğin kalbi durmuş 9 haftalık falan yarın kürtaj olucak ((((
geçmiş olsun canım zor anne için

inanna ile cuma günü görüştüm iyiydi hemde yüzyüze, aylin ben o buluştuk istanbulda, çok tatlı çok sevdim hele Nile hayran kaldım çıtırcık bir kız

ya şu görüşmeleri ben dönüncede yapalım nolur yaaaa

selamlar dün gece çağan gece 2 le 5 arası ayaktaydı ay noluyor kuzuma yaa dişlermi böle yapıyor bir kaç gecedir uyumamak için upraşıyor zaten birde gece uyanmaya başladı ebbekken bile böle yapmazdı ay başım ağrıyor yat kalk yapmatan

emel naber canım aşağıda sen grünüyosun onat napıyor uyudumu duygylada buluşmussunuz valla seni frumda herkesle görüşebilen anne seçiyorum aktif anne seni

emel naber canım aşağıda sen grünüyosun onat napıyor uyudumu duygylada buluşmussunuz valla seni frumda herkesle görüşebilen anne seçiyorum aktif anne seni
iyiyim incicim saol onatda iyileşti pc açık kalmış ben yoktum aslında aylinde vardı kız buluşmamızda
ya şu görüşmeleri ben dönüncede yapalım nolur yaaaa
nazocum bu buluşma gibi değildi yani çok plansızdı duygu anadolu yakasına geçiyorum dedi apar topar bizde ayarladık işlerimizi tanışabilmek için 1 saat falan buluştuk o kadar duygu dönecekti çünkü bir dahaki planlı buluşmada haberleşiriz canım

merhaba kızlarrr

uzun zaman oldu..sizlere bir iyi birde kötü haberim var..önce kötü bebeğimi kaybettim bende..13 ağustosta kürtaj oldum kısmet değilmiş demek ne çok ağlamıştım ilk öğrendiğimde ama annelik duygusu düştümü içine insanın gerçekten çok zor bir hadise..nazobülo yengene geçmişmiş olsun,balım sana da tekrar dan geçmiş olsu canım..

iyi haber emel ve gamze bilir kara kuvvetleri komutanlığına başvuru yapmıştım mülakata .çağırmışlardı belli oldu kazandım kızlar...acil çıkmam gerekti kusura bakmayaınnn öptümmm

herkese merhabalar
uzun bir aradan sonra yine sizinleyim 2 aydır evimde değildim memeleketteydim internet yoktu bulsam da vaktim olmuyordu
neyseki evime ve sizlere kavuştum o kadar özlemişim ki evimi ne kadar rahat ettirmeye çalışşalar da insanın evi gibisi yok
biraz geçmişe baktım
denize hayırlı olsun dedim başakcım sana da geçmiş olsun çok üzüldüm
sorunlarımızzz hiç değişmiyor yemek yemek yemek
ben de ceyline koşturmaktan hiç bakamadım orda gittiği kiloyla döndü kuzum
nasıl tatil anlamadım öyle bir koşturmaca oluyor ki orada sabah bir yerdeyim öğleden sonra başka yerde gece başka yerde uyuyorum
ceylinin vitamini bir yerde kalıyor keçi sütü başka yerde neyse dün evimizde güzelce yedirdim
bir de haberim var size konyadan ev aldık bu sene gidemedik ama seneye tayinimiz çıkarsa kendi evimize yerleşecez şimdilik kiraya verdik arabamızı da dün sattık ev borcu kalmıştı küçük bir araba alacaz şimdilik bunların hepsini de son 1 haftada yetiştirdik
bizden bu kadar kızlar

slm kızlar Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin denizcim
başakçım geçmiş olsun bozma moralini hayırlısı buymuş demek ki işin de hayırlı olur inşallah
aşkolsun kızlar duygu gelmiş buluşuosunuz arasaydınız ya beni de(
dün kaynanamları yemeğe aldım 12kişiydik hala bacaklarımı hissetmiorum o nasıl bi koşoşturmaydı ölee...Çok iftar daveti alanlara Allah yardım etsin

ben varımmm sedacım. nasılsın?
kızlar teşekkür ederim...bu arada başakçım sana geçmiş olsun...
iftarda dün bizimde görümcemler vardı 10 kişi onlardı 5 de eşittir :15 kişiydik öldük yorgunluktan...
iftar kalabalık olunca güzel evet ama bir okadar da yorucu..

iiyim canım koşturmaca uğraşmaca siz nasılsınıs bakalım hamilelik nasıl bulantı falan varmı

ya bana fikir verin kızlar ya ben kaan için sünnet günü aldım ama biden fikir vercek kimse yokmu yani sünnet ettiren nasıl oluyo bilmiyorum valla yanii bez bağlama pansuman ilacı kremi varmı kaç günde iyleşir vs bilen varsa bilgilerini paylaşsın lütfen yaa

Sedacım valla bulantılarım benim şahapta hiç yoktu bunda var biraz birde ben istifra edemiyorum hepsen sersem oluyo insan.
Ama sünnet hakkında bir bilgim yok inanki bak bizde daha yaptırmayı üşünmüyoruz bakalım kardeşi ne olucak ona göre karar vericez:)

merhaba herkese

başak çok üzüldüm ya çok şaşırdım ama hayırlısı böyleymiş...

filiz metini sünnet ettirmişti o daha iyi bilir sevdacım.... bizde 2 yaşına girmeden yaptıralım dedik daha doğrusu eşim dedi doktora sorduk yaptırsanız daha iyi olur dedi ama şimdi eymenin tam hareketli dönemi dur demektende anlamıyor canın acıdığınıda bilmez o yüzden ben pek taraftar değilim...

chef hoşgeldin evinizde hayırlı olsun..

çok sevindim iyi olmasına belki o yüzden görmüşüm rüyayı...buluşma fotolorı yokmu bilmiyorumkismile

merhaba hanimlar
baya okudum ama aklimda tam birsey kalmadi. herkes vitamin yada balik yagi kullaniyor
sanirim ben hic birsey kullanmiyorum, acaba kullanmalimiyim?? demir damlasi getirdim yanimda ama onada bir turlu baslayamadim. hep birseyler cikti. simdide Defne hasta oldu
1 haftadir surekli hastane doktor gozumuzu acamiyoruz bu sabah yine dedim bir kontrole gotureyim ama gecmemis kulagindaki enfeksiyon sinir oldum , yeni ilaclar verdi doktor.
cuma gidicez tekrar kontrole . atesler icinde yandi gunlerce. hic uyku uyumadi.benide uyutmadi
dislerde geliyor halimiz duman . aylardir ayni kiloda 10.5 Tartida baska rakam
daha gormedim evde hic birsey yemiyor Allahtan yuvada yiyormus. oda ne kadar yeter bilmiyorum. ay cok dertliyim yazdim yine ya. Yemeyen bebeklere bol istah diliyorum Allahtan. kucukluk resimlerine baktim da ne kadar tombikmis simdi iskelet gibi geziyor ya (

Basakcim gecmis olsun canim ya. Dusugun ayagi icerde derler bizde .
cok yakin zamanda tekrar kalma durumun cok yuksek korunmazsan tabi. isinde hayirli ugurlu olsun
canim cook sevindim bu kriz ortaminda. Allah agiz tadiyla calismak nasip etsin

Ahucum yeni eviniz hayirli ugurlu olsun canim. Bursa ya bende gitmeyi cok istiyorum
cok guzel diyorlar.

meralcim gercekten tembellik etmissin he, bizim kizida klozete koyuyorum guya ikiniyor
hicbirsey yaptigi yok tabi "ittiii" diyor bide velet.. ne bitti ???

Filizcim Allah yardimcin olsun canim seni cok iyi anlayorum. Umarim metin duzelir kisa surede.

Denizcim tekrardan hayirli olsun canim.
ben henuz cesaret edmiyorum Defne bu gunlerde hasta ve oldukca mizmiz iligimi kemigimi kuruttu bir haftada ya. ne uyuyor ne yiyor zombi gibi dolaniyorum birde orucla.
bu sekil davrandikcada 2. bebek dahada erteleniyor babamiz hiic istemez zaten.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…