2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

iyidir nolsun balım öle bi üzüldük işte ama dediğim gibi daha iyiyiz amin canım Allah razı olsun bilmiyorum kürtaj eskisi kadar zor deilmiş anesteziyle yapıyolar

deniz hayırlı olsun canım inşallah sağ salim alırsın kucağına...

ben ikinci çocuğu eymen askere gidince yapacağım diyorumda gülüyorlar ama canımdan bezdirdi... 20 sene sonra ancak unuturum bana yaşattıklarınıohaoldumsmile

sen nasılsın bu arada ne zamandır gözükmüyosun yanlışmı hatırlıyorum yada denk gelemedik oğluşun nasıl

ben ikinci çocuğu eymen askere gidince yapacağım diyorumda gülüyorlar ama canımdan bezdirdi... 20 sene sonra ancak unuturum bana yaşattıklarınıohaoldumsmile

ay neler söylüyosun böle neler yaşattı bu çocuk sana

iyidir nolsun balım öle bi üzüldük işte ama dediğim gibi daha iyiyiz amin canım Allah razı olsun bilmiyorum kürtaj eskisi kadar zor deilmiş anesteziyle yapıyolar

bende anesteziyle oldumama o durum gerçekten çok farklı ya da ben erken yaşta yaşadığım içinde çok etkilenmiş olabilirim...nedense sezeryan olduğumda kendimi o kadar kötü hissetmemiştim

20 yaşında oldum..birde ben iki kere düşük yaptım yani bebeklerin kalbi durdu ikisindede kürtaj oldum bilmiyorum işte aklıma geldikçe ağlardım ya da düşük yaptığım için bu kadar çok üzüldüm bilmiyorum yani ama eymen doğduktan sonra o ağlamalarım geçti artık

Son düzenleme:
anladım canım geçmiş olsun Allah tekrar yaşatmasın yengemin düşük deil bebeğin kalp atışı durmuş

nie kız çocuk napabilir bu kadar kötü

kötüdeğil canım yaramazlıkları beni çok yordu

benim oğlan çok hareketli bir an göz önünden ayıramıyorsun...akşam üzeri yemek hazırlıyorum dışarıda bu ben tabakları getiriyourm bir baktım benim oğlan sandalyeyi dayamış korkuluğun üzerinden atmış bacağını diğer tarafa geçecek düşün yani 1 dk bile olmadı ben mutfağa gideli..allahtan apartmanda değiliz..sonra yemek yedirmek ayrı dert henüz 10 kilo...hiç birşeyden memnun değil sürekli mız mız sürekli paçamda beni bırakmaz...misafirliğe gitmeye korkuyorum düşün yani...koltuğun üzerine çıkıp başlıyor atlamaya kaç defa bir tarafı kırıldı sandım..yani benim oğlan düz duvara tırmanan cinslerden biraz o yüzden ona zor bakıyorum ikinciyi düşünemiyorum..

Son düzenleme:
eymen çığlık çığlığa bir uyandı bir tarafı ağrıyor sandım ama değilde sonra babasını kovdu yataktan o gidince biraz sustu mutfağa götürdü beni şimdi bir soda açtım şişesiyle oynuyor...rüya filanmı gördü acaba hala içini çekiyor.

inanna ile görüşen varmı merak ettim..geçenlerde rüyamda gördüm allah hayıra çıkarsın inşallah pek güzel bir rüya değildi.

eymenin bir kaç resmini ekliyim dedim uyumuşken ama beceremedim neyse başka zaman artık...

canım teşekkür ederim saol

Merhaba kızlar, Nasılsınız_?
Denizcim, hayırlı olsun, hamileymişsin.İstiyordun zaten, çok sevindim.İnşallah allah gönlüne göre verir.
yaaa küsücem size akşam bekledim bekledim kimse yok ben çıktım herkes burda ağlarım ama :KK43:(( ühühühüüü :))))

denizcim tebrikler hayırlı olsun demek istiyodun Allah sağlıklı kucağında göstersin hem isteyip hem şüphelenip bi hafta bekledin he ay ben hayatta dayanamam

saol inaysa darısı başınıza bizde hala emziği bırakamadık neyseki gündüz ne ağzında ne aklında sadece uykuda istiyo

ay kızlar hergün hergün şişirdim bu çiş muhabbdetinden ama... dün 5.gündü ve gayet iyiydik sanırım geceyide ara vermeden bırakıcaz çünkü dün gece hiç işememiş bezi kuruydu sabah kalktığına wcye yaptı gece çişini yalnız şeye kararsızım kimi saat kur kaldır kimide kendi haline bırak bikaç yapar sonra alışır beyin o komutu veiryo dio yani ya gece kendi uyanır yada biz büyükler gibi sabah kalkınca yapar dio nası olmalıki acep
Bence uyandırma hayatım, o bir şekilde kendisi ayarlamaya başlar, uyanır.Egenin altını bağladığım halde bu gece sabaha karşı 4,5 gibi uyanmuış, anne çiş dedi.Bezine yap oğlum dedim, yattı uyudu tekrar:)))Sanırım çocuk söyleyecek ama ben tembellik ediyorum:)))))

kızlaaaar az önce bi haber aldım canım sıkıldı yengem abimin eşi hamileydi ya bebeğin kalbi durmuş 9 haftalık falan yarın kürtaj olucak :KK43:((((
Çok üzüldüm canım, inşallah çabucak atlatır bu durumu.Allah tüm isteyeni evlat sahibi etsin.

slmlar
teşekkürler meral amiiin ayağı içerde olsun (bizde böle denir ) yani Allah tekrar versin kimseye aratmasın

bencede çocuk hazır sen üşenmişin :)
dün gece bağlamadım 3 kere çarşaf değiştik bi kere kendi seslendi götürdüm yaptı aslında birini daha yapmazdı sahur vakti ben sivri avlarken uyandı anneee kaka dedi fakat wc dolu olunca götüremedim şırrr yatağa işedi meralcim dediğin gibi gece ben kaldırmıycam kendi uyanır gece içinde gündüz gibi 1 hafta süre verdim
özetle;
1de yaptığını ben farkettim değiştim
3te kendi yaptığını farkedip yatağa oturup seslendi
4te gözümün önünde yaptı zaten
5te hissedip sesleni wcye yaptı

sabah kakasını wcye yaptı bu saate kadarda bi kere çişini kaçırdı ama olur o kadar tam alışması bi iki ayı bulur

Maşallah öğrenmiş defne Bir aya çok rahatlarsın.
Yalnız bizde sorun klozete ya da lazımlığa oturmaması.Helede kakasını yaparken çok sorun yaşıyoruz.Kakası geldiğinde bahçeye çıkartıyorum:))))Hiç olmazsa orada oynarken , bahçeye yapması çok sorun olmuyor, yıkayınca geçiyor.Ama klozet olayını da çözswm çok iyi olacak.

X