2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aaa çok tebrik ederim güzelim istiyordun zaten hadi allah sağlıkla kucağını almya nasip etsin

Sedaaa sen görünüyorsun burada, çocukları uyuttun sanırım:)))))

hayatım ben seni görmedim yaa tam kapatmadan girmişin sanırım bende sıkıntıdan girdim çocuklar uyurken biri olsada iki muhabbet etseydik dedim nette takıldım 2 ye kadar sonrada yattım

arkadaşlar az önce test yaptırdım sonuç pozitif....:S

tbrrr ederimmmmm canımmmm Allah gönlüne göre versinn bundan sonrasınıdaa hayırlı bi evlat olsun inşallah sağlıkla al kucağınaa.

önce teşekkür ederim hepinize...
Nisan sonu mayıs başı gibi erken davranmazsa.. şahap 10 gün önce gelmişti....

selamlar ay üç gündür yazıcam diyorum okuyorum yazamadan çıkıyorum nasılsınız arkadaşlar biz pek iyi değiliz babamız iyileşti şimdide çağanın burnu akıyor hapsuruk var hemen peditus başladım acaba bu burnu için deniz suyundan da kullanasammı gece biraz rahatsız oldu uyurken nefes almada bu yaz hastalıktan kurtulamadık gitti ay sıcaklarda isilikti hava serinledi nezleydi ne zormuş annelik gerçi şikayetçi değilim ömrüm feda olsun ona ama üzülüyorum o acı çekiyor diye
buarada denizde hamileymiş hayırlı olsun canım allah sağlıcakla kucağaına aldırsın
ah be filizicim bize anlatmıcada kime anlatcan canım hiç birimizi sıkmıyosun valla yazamayınca sizler ben daha çok merak edip sıkılıyorum o yüzden sakın girmicem falan deme buarada metişle senin durumuu en iyi ben anlarıom zira çağanda aynı metin bir farkı yok ya göresneiz hertarafı yara bere çürük içinde vurmak kırmak hersye var oğlumda yemek desen hep aynı zar zor r,ica minnet yediriyoz gerçi bunlarada sükür diyorum rabim dermansız dert vermesin canım sanada allah kolaylık versin bak gene şükret eşin evde yardımcın var ya onlarda olmasaydı ,iki çocuğada sen baksaydın o yüzden bunaltma kendini rabbim dağına göre kar verirmiş demekki sen kaldırabilecek güçtesin bunları ay sevdadan sonra ikinci güzin ablada ben hissettim kendimi
buarada nazoyada bravo valla çiş olayını çözdü ay bizde emzik bıraktırcaktık bu hafta sözde bir arkadaşım emziğin ucunu delmiş bıraktırmış ama bizimki hasta oldu zaten mızmız o yüzden gene kaldı
başka ne vardıya unuttum işte yine öptüm hepinizi

yaaa küsücem size akşam bekledim bekledim kimse yok ben çıktım herkes burda ağlarım ama (( ühühühüüü :))))

denizcim tebrikler hayırlı olsun demek istiyodun Allah sağlıklı kucağında göstersin hem isteyip hem şüphelenip bi hafta bekledin he ay ben hayatta dayanamam

saol inaysa darısı başınıza bizde hala emziği bırakamadık neyseki gündüz ne ağzında ne aklında sadece uykuda istiyo

ay kızlar hergün hergün şişirdim bu çiş muhabbdetinden ama... dün 5.gündü ve gayet iyiydik sanırım geceyide ara vermeden bırakıcaz çünkü dün gece hiç işememiş bezi kuruydu sabah kalktığına wcye yaptı gece çişini yalnız şeye kararsızım kimi saat kur kaldır kimide kendi haline bırak bikaç yapar sonra alışır beyin o komutu veiryo dio yani ya gece kendi uyanır yada biz büyükler gibi sabah kalkınca yapar dio nası olmalıki acep

kızlar teşekkür ederim....
valla bekledim 1 hafta napıcaktım beklemeyip...
salı günü doktorumuza gidicez artık..

önce teşekkür ederim hepinize...
Nisan sonu mayıs başı gibi erken davranmazsa.. şahap 10 gün önce gelmişti....

nisan mayıs olması süper ben bir daha doğursan nisan başı doğurmak isterim ocakta doğurduk aylarca kapı dışarı çıkamadık çocuk üşüycek diye...
nisan olsa en azında havalar bebeğe göre alırsın çıkarsın güzel zamanda geliyor şansıyla bahtıyla gelsin güzelim

valla ben beklemez hemen testi yapardım :)))
ay yok valla ben yine kışa gelsin istiyorum nasılsa üç ay çıkamıyoruz eltimin mayıstı ay çok zorlandı giydirse bi türlü soysa bi türlü

kaanda nisanda doğdu hep çıktık valla dışarı hiç sorun yaşamadık ama gerçi biz durudada çıkmıştık dışarı tabi arabayla kapalı alanlaraa ama deryanın dediği gibi nisan süperr inşallah usluda bi bebek olurda rahat edersin.

ay acaba kızmı erkekmi iki erkek bir kız var ikinci bebeklerde bakalım
seninki ne olcak tabii öncelikle sağlıklı olsundaa

kızlaaaar az önce bi haber aldım canım sıkıldı yengem abimin eşi hamileydi ya bebeğin kalbi durmuş 9 haftalık falan yarın kürtaj olucak ((((

saol denizcim Allah beterinden saklasın ne diyim çok üzüldük ama buda Allahtan olan bişey bide hep diolar ya böle bebekler dünyaya gelse biile problemli olurmuş yani Allahda doğada ondan dünyaya gelmesini engellermiş

canım haklısın gerçekten öyle o yüzden çok ta üzülmeyin. tamam elnizde diil ama metanetli olun...
rabbim tekrarını nasip etsin inş..

amin canım inşallah saol iyiyiz zaten bizde o da çok küçük olduğu için pek bişey anlamamıştık daha zaten
bide bişey itiraf edim sizde de oldumu bilmem (bebeğini kaybeden biri için) hamileliğini ilk duyduğumda havalara uçtum çok sevindim ama sonradan buraya geldiğinde de telde konuştuğumuzda da bana hiç hamile gibi gelmedi yalan gibi geldi yani bilmiyorum belki Allah tarafından fazla kaptırmak kendimizi böle bişeye hazırlıklı olalaım die ki keza oda öyleydi üç ayı atlatırsam rahatlarım ama her an bişey olcak gibi hissediyorum falan diodu diorum ya belki Allah tarafından yani çünkü ben hamile arkadaşlarımı gördümmü ne biliyim gözündeki ışıktan bel kalınlığından v.sden sen hamilesin derdim ama yengeme diemedim onu

iyi geceler nazo ben varım:))) nasılsın

bu arada yengen için üzüldüm hayırlısı hakkında ama kürtaj gerçekten zor allah sabır versin sizlerde bu kötü gününde destekçisi olun en azından allah bu mübarek günlerde sabrını verir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…