2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba emel evet uyuyor,napiim aslında uykum var ama öle bi bakiim dedim. dur ariim onat uyumuyorsa ?

uzun zamandır yazmıyorum pc açmıyoruz malum .cepten okuyorum ama yazmak zor geliyo. aklım kalıyo yada emelden alıyorum haberlerinizi :) şöyle son sayfaları okudumda yemek mevzusu geçmiş.sizinkiler ne güzel yiyor kahvaltı bizim kız hala yiyemiyor daha doğrusu çiğneyip yutmak zor geliyor.biz sabahları hala bulamaç yiyoruz daha doğrusu yemeğe çalışıyoruz.aslında sıkıldı ama başka türlü ne yediğini anlıyamıyorum.bizimde tek sorunumuz yemek o kadar yoruldum ve bıktımki hiç yemek saati gelsin istemiyorum.hatta adak bile adadım düşünün nasıl yorduğunu.

ya herkes birbirini tanıyo görüşüyo ne güzel yaaa ben bi türlü vakıf olamadım ben döndüğümde toplanalım bi yerde nolur

işte beni hiç tatmin etmeyen bir yemek yeme şekli daha :))) aynı ezgi... bu yediklerinin 5 katını yiyordu 10 aylıkken nazar değdi çocuğuma valla...

boyunu ölçmek ne mümkün bizim cadının durmuyor ki sabit uyurken falan yarım yamalak ölçüyoruz 86 civarı... uzun boylu kilolu ama hala anne sütünden aldıklarıyla idare ediyor işte...
şuan berbat bir beslenme şekli var ... abur cubur vermiyorum ama istediklerimide yemiyor maglesef...

bu balık yagını hiç duymadım çok araştırmıştım oysaki... iğrenç ezgininki carlson onlarda ben koklayamıyorum bile çocuk nasıl içsin... siiznkide öyle kötümü kokuyor...

birde diş için neden birşey kullanıyorsunuz güzelim...

ben hiçbirşey kullanmıyorum

hatice nasılsın güzel kızın ne yapıyor kocaman olmuştur...

siz ne yaptınız tuvalet işini bir ara tutuyordun sen sanki lazımlığa yanlışmı hatırlıyorum...

selam kızlar nasılsınız....
ya bişiy söylicem biliyomusunuz benim günüm geçiyo 1 haftadır...:S
napıcamışaşırdım...

valla bizimki limon aromalı gene kokusu var ama diğerleri kadar ağar deil diş içinde diş çürümelerine karşı diş doktorumuzada sordum hiç sakıncası yok istersen 10 yaşına kadar kullanabilirsin dedi

anam deniz ne diyon bence napıcanı şaşırma hemen bi test yap

yeni evide yadırgamış olabilir canım tam sapıtma dönemleri 1 yaş sonrası bizimkide öleydi taşındığımızda salonun kapısa gelip kapıdan bize bakıyodu ama dışına çıkamıyodu çok komikti ordan ağlıyodu ama zamanla alıştı neyseki yeme içmesini etkilemedi.vitamin bizede iştah yapmıyoda en azından yemediği anlarda eksiklerini karşılar birazda olsa.
ezgi kreşe başlamıştı derya orda yerdi aslında arkadaşlarıyla etkilemedimi yemesini.

olsun canım ya duruda öle hala bulamaç aman diyorum artık yesinde aç olmasında sağlığı yerinde olsunda eninde sonunda onlarada alışır.

:))))))))))))))))

selam kızlar nasılsınız....
ya bişiy söylicem biliyomusunuz benim günüm geçiyo 1 haftadır...:S
napıcamışaşırdım...

gözün aydın canım :))) test yapabilirsin mesela ...

hoşgeldin canım

düzelir inşallah canım ya sıcaklardanda olabilir çocuklara iştahsızlık ve uykusuzluk yapıyo bu havalar.

ya herkes birbirini tanıyo görüşüyo ne güzel yaaa ben bi türlü vakıf olamadım ben döndüğümde toplanalım bi yerde nolur

ah ahh bende görüşmeyi ne çok isterdim valla hem sizde o geride kalmış minik bebekli günlerinize geri dönerdiniz kısa bir süre için bilie olsa kaanımlaa :) belki kışa bende katılırım bigün size kısmet olursaa

duyucum

diş için zymafluor vitamin minadex balıkyağı seven seas kullanıyoruz balık yağını muzlu sütüne karıştırıp veriyorum koku çok çok az oluyo itirazı yok 14 aylıktan beri sorunssuz veriyorum balıkyağının fiyatı 25-30 civarı istersen dene canım.

ah ahh bende görüşmeyi ne çok isterdim valla hem sizde o geride kalmış minik bebekli günlerinize geri dönerdiniz kısa bir süre için bilie olsa kaanımlaa :) belki kışa bende katılırım bigün size kısmet olursaa

duyucum

diş için zymafluor vitamin minadex balıkyağı seven seas kullanıyoruz balık yağını muzlu sütüne karıştırıp veriyorum koku çok çok az oluyo itirazı yok 14 aylıktan beri sorunssuz veriyorum balıkyağının fiyatı 25-30 civarı istersen dene canım.[/QUOTE]

ah inşallah tatlım ya inşallah görüşebiliriz evet çok güzel çünkü ben kızımın bebekliğini özledim gerçekten hatta bundan dolayı ikinciyi düşünüyorum (diceksiniz ki her bebek özlediğinde doğurucanmı yani) deil tabiki ama işte .... ay ne biliyim belki kenime bahaneler buluyorum nedense bu ara içimde ikinci bi çocuk aşkıyla yanıyorum hatta geçende günüm geçtiğinde belli etmesemde çok sevindim inş. vardır die dua ettim bunuda sizlere itiraf ediyorum

ah inşallah tatlım ya inşallah görüşebiliriz evet çok güzel çünkü ben kızımın bebekliğini özledim gerçekten hatta bundan dolayı ikinciyi düşünüyorum (diceksiniz ki her bebek özlediğinde doğurucanmı yani) deil tabiki ama işte .... ay ne biliyim belki kenime bahaneler buluyorum nedense bu ara içimde ikinci bi çocuk aşkıyla yanıyorum hatta geçende günüm geçtiğinde belli etmesemde çok sevindim inş. vardır die dua ettim bunuda sizlere itiraf ediyorum[/QUOTE]

ah be canım bahaneye ne gerek var madem istiyosun yap bukadar hevesliyken yapmıycaksında ne zaman yapıcaksın hem bukadar istediğine göre zamanlama uygundur bencee.

bencede öle ama frenliyorum kendimi geçende kızlarada anlattım ben ikincide defne gibi planlı bi bebek olsun istiyorum tabi Allah bilir ama yani .... aynı zamanlra gelsin doğum istiyorum bide yengem hamile abimin eşi doğumu martta ondan sonra kalim diorum çünkü annem hem bana hem ona yorulur hem böle olunca araları 3 yaş olur defnede iyce kendini ifade etmeye başlamış olur ama tabi herşey kader kısmet

[/QUOTE] diş için zymafluor vitamin minadex balıkyağı seven seas kullanıyoruz balık yağını muzlu sütüne karıştırıp veriyorum koku çok çok az oluyo itirazı yok 14 aylıktan beri sorunssuz veriyorum balıkyağının fiyatı 25-30 civarı istersen dene canım.[/QUOTE]

minadex in içinde balık yagı var zaten... seven seas le agır gelmesin doktor mu verdi bunların hepsini bir arada ...

bir de bazı balık yaglarında artı vitamin var onuda kontrol et güzelim yazın içilmeyenler var...

ezgiye aldığım içinde başka vitamin olmayan sadece balık yağı olanı yazında içiyorsun limonlu carlson... dünyada en tadı olan iyi balık yağı seçilmiş :))

hayırlısı olsun canım Allah gönlüne göre versin

amin canım
abidec'te yazın verilebiliyo ve o da limonlu
küçücük mercimek büyüklüğünde var yok hap şeklinde yani dişi varsa kıtr kıtır yiyo yoksa bi çay kaşığında suyla eritiyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…