2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Hoşgeldin inanna, seninde tatilin iyi geçmiş anlaşılan.Allaha şükür şimdilik herhangi birşey yok, bu haftalarda sadece şeker olayı ile boğuşuyoruz.Az çıktı çok çıktı olayı.
İyi yapmışın, farklı bir gözle de bakılması çok önemli.
Su bende çok içerim, seni okudum tekrar diktim şişeyi kafama, allah korusun yaaa, cidden su her zaman için önemli.
Bebişin için aldığınız oda takımı da hayırlı olsun, üle oynaya büyüsün içinde.

Selam hanımlar.Nasılsınız bakalım.Benim de bel ağrılarım dayanılmaz artık.Biraz yorulsam sanki belime bir bıçak saplanıyo adım bile atamıyorum.Kemiklerim çok zayıf benimsenağlamaBi yandan da varislerim çoğaldı.Artık varis çorabı giyiyorum.Yoksa akşama doğru ayakta durcak halim kalmıyosenağlamaAy ne çok şikayet ettim.Allah başka dert vermesin Allahtan çalışmıyorum evdeyim.

İanna hoşgeldin.Hayırlı olsun kızın.Ben de bugün başka bir doktora gidicektim.Ama sabah uyanamadığım için gidemedimkaydirigubbakcemile3Yarın sabah inşallah kalkarım.Durusu sen de oşgeldin aramıza.Sağlıkla kavuş bebeğine inşallah.

kızlar bakın bu 25 haftalık doğan bir bebeğin görüntüsüymüş..
bizlerde yaklaşık 25. haftalardayız ve bizim içimizdeki miniklerde bu kadar olmuş :ecrin_bebek: senağlama

bizlerde yaklaşık 25. haftalardayız ve bizim içimizdeki miniklerde bu kadar olmuş :ecrin_bebek: senağlama

aman allahim bu ne sirin bebek ay bunu görünce sok oldum bizim yavrularda böyledir sanirim.gerci benimki 23hafta 2günlük oldu.kizlar size bisey sorcam bebis kiyafetlerini hangi boy aliyorsunuz .ben 5tane 56numara aldim yani 1aylik grubuna olcak sekilde bitane 62 ve 86,74 aldim sizler neye göre ve kadar aliyorsunuz.

ay ben onu yerim ya şimdi böle görünce daha ii anladım o minik tekmecikler nasıl bu kadar güçlü oluyo, kocaman olmuşlar ya Allah 40 haftalık doğduunda görmeyi nasip etsin hepimize

ahh canım yaa çok minicik..inşallah yaşayabilir..allah yardımcıları olsun..
çok zor çokkkk,allahım kimseye göstermesin böyle bişeyi..

gülsü,yeni doğdu zaman giyeceklerini çok fazla alma hemen büyüdükleri için
elinde kalırlar,3-6 ay arası almaya çalış,kış bebeği olacağı için uzun kollu bady
alabilirsin..5-6 aylık olunca zaten bahar yaz gelecek ona göre ozaman da alırsın..

Hamilelikte Elma Yiyin

Bilimsel araştırmalara göre hamilelik döneminde anne adayının haftada 4'ten fazla elma yemesi, bebeği alerjik hastalıklara karşı koruyor.

Yine hamilelik sırasında bol balık yenmesi, çocukları egzamaya karşı güçlendiriyor.

HOLLANDALI ve İskoç bilim insanlarının yaptığı araştırmaya göre elma ve balık, anne karnındaki doğmamış bebekleri alerjik hastalıklara karşı koruyor. Bu bulgunun ışığında, anne adaylarına bol bol elma ve balık tüketmeleri salık veriliyor.

En az 4 elma yiyin

San Francisco'da konuyla ilgili olarak düzenlenen yıllık toplantıda sunulan araştırmaya göre, annelerin hamilelikleri sırasında tükettikleri yiyeceklerden, çocukların astıma yakalanmasında koruyucu etkiye sahip tek gıdanın elma olduğu tespit edildi. Anneleri haftada 4 taneden fazla elma yiyen çocukların astıma yakalanma riskinin, haftada hiç ya da bir elma yiyen annelerin çocuklarından yüzde 53 daha az olduğu gözlendi.

bende günde bir tane yemeye çalışıyorum,
bunu bilmiyordum ama ben elma yiyen annenin bebeği güzel olur :) diye duymuştum kızlar..

slm kızlar,
sitede sorun war sanırım anca girip okuyabıldımm,
barçlı ewet canım çiğdem öğretmenin bebeği bahsettiğim,allah yardımcısı olsun benim gözüm korku walla,o daha öncede bir bebeğini kaybetmiş,dr mu istedi tekrardan 100 lik şeker testini

slm arkadaşlar göztepe medikal parka giden varmı,bu ay sonu gitmeyi düşünüyorum dr mehtap yazıcıoğluna gitmeyi düşünüyorum.mehtap hanıma giden varmı acaba içinizde?ben hala kendime dr bulamadımdaÇok üzgünüm çoook

slm esracım

valla bende korktum açıkçası ve çok üzüldüm ne haldedir kimbilir allah şifa versin inş düzelir...

evet cnm dr istedi yüksek çıkmış dedi bakalım onda belli olacak yarın açıkçası sinirlerim bozuldu yaa neden böle şeylerle uğraşıyoruz anlamıyorum keşke herşey sorunsuz olsa da bizlerde üzülmesek içim içimi yiyio şimdi işte

Bayanlar ACİLLL YARDIMMM istiyorum ayrıntılı ultrasona girmek istiyorum tavsiye edebileceğiniz biyer varmı ben istanbul bahçelievlerde oturuyorum doktorum çapa dedi ama çapadan randevu almak ölüm zaten hafta sonna kadar sürem var acil cevap yazarsanız sevinirim bide fiyatlar nedir?

İyi akşamlar.Ben de yarın giricem ayrıntılıya inşallah.İzmirde olsan yardımcı olurdum sana.Ama istanbulda birçok yerde girebilirsin herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…