2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ekinsucum bebeğimin göbeği 15 günlükken düştü buna rağmen şu an 21 günlük olmamıza rağmen hala göbeğinden sarımsı bi sıvı geliyor ayrıca göbeği çok şiş erkek pipisi gibi dışarıya doğru çıkık karnı çok sert ve çok fazla ağlıyor mosmor oluyor çocuk dr baktı göbek fıtığı bu dedi geçmezse müdahale ederiz dedi ama umarım gerek kalmaz ve geçer
nur_erdem Allah analı babalı büyütsün Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin bebeğine
daha sonra eve çıkınca yazarsın nasıl bi doğum olduğunu haber verdiğin için teşekkürler
şekerbaby

kontolümüz vardı bugün, bebek iyice aşağıya inmiş dedi doktor, ama bebek daha 2700, 3200 gibi doğar dedi normal zamanında gelirse o da 27 ocak dedi, daha çook var yani, sezeryan istersem de yine haftaya karar verebilirmişiz bizden bu kadar kızlar..ha bi de bol bol süt içmeliymişim normal doğumda kasılmaların şiddetini azaltıomuş

kızlar merhaba,
ela arkadaşımız aradı bugün,çarşamba günü dr a kontrole gittiğinde,sıvısında azalma olduğu görülmüş,iddrar yolu enfeksıyonuda olduğundan dr bebeği takip etmek istemiş,henuz 36 haftalık olduğundan,hemen yatış vermiş elaya,ewe gidip eşyalarını bile almaya müsade etmemeiş,anlıyacağınız çarşambadan berı hastanede yatıomuş,şu an için bir problem yokmuş,bize haber wermek istemış merak etmeyelim die,

Merhaba Ocak Anneleri;
Bu bölümü çok seviyor ve çok güzel paylaşımlarda bulunuyorsunuz çok güzel ancak mesaj sayınız normalinin üstüne olduğundan dolayı yönetim olarak şöyle bir karar alındı..
Mesajları silmek temizlemek yerine yeni bir ''Ocak Anneleri''başlığı açmanız ve buradaki paylaşımda bulunduğunuz arkadaşlarınızıda o sayfaya yönlendirerek paylaşımları yeni açacağınız konudan devam etmenizi doğru bulduk..
Amacımız burada hem sayfanızı hafifletmek,hemde sizlerin mesajlarım neden silindi, yada neden mesajlarımda düşme oldu, gibi bir kaos yaratmamak içindir..
Bu konyu anlayışla karşılamanızı rica ediyor,keyifli paylaşımlar diliyorum..
(Bu arada yeni konu açılır açılmaz banada bilgi verilir ise bu konuyu kapatarak yeni linki buraya ekleyerek konuyu arşivleyeceğim.Sevgiler!..)

Evet yeni linkimiz belirlendi buradan devam ediyoruz: http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-anneleri/244474-2009-ocak-anneleri-burdan-devam-ediyorrrr.html

Son düzenleme:
WATERFULLLLLLLLLLLLLL Tebrik ediyor ve helal olsun diyorum..Benim kız pıtır pıtır oynuyor.Bazen çıkıvericek diye korkuyorum...Bol miktarda gaz sancım var..Hepinizi öpüyorum

X