İçime dert oldu

Bu gerekçe değil ki. Aksine büyük yatakta daha rahat edermişsiniz, eşiniz yanınıza gelseymiş.

Ya esasen mesele kim kime gitmiş değil. Kadınlara her koşulda erkeklerin gönlünü razı etmek gibi bir misyon yüklenmesi beni çok rahatsız ediyor. Bu konuda da konu sahibinin eşi ebeveyn kaybı gibi büyük bir olay yaşamış, kabul ediyorum. Ama konu sahibi iki ay kayınvalidesinde kalarak üzerine düşeni fazlasıyla yapmış. Artık evine geçmek hakkı. Sanmıyorum ki eşinin ebeveyni vefat ettiğinde erkekler düzenlerini bozup aylarca kayınvalidenin yanında kalsın. Toplum da bunu erkeklerden beklemezken kadınlardan beklerse orada adaletsizlik var demektir. Ki adaletsizliğe hiç gelemem.
O iki ay olacak sana 1 yıl 2 yıl 3 yıl 10 yıl. Yerini yapıyorlar şimdiden.

Ablacım benim kadar yorgunluğu bilen başka insan yoktur 🤣🤣 ben 8 aylık hamile halimle 40 derece havalelik ateşle ( o esnada kocam da ateşi vardı ) kaynanamın evinde kocam hangi koltukta yatıyorsa oraya koşuyordum sarılıyordum 🤣 hastalık yorgunluk falan takmam yani o nerdeyse ben ordayım sülük gibi hahsjdjkd siz çok salıyorsunuz valla olmaz öyle bir gün ayrı yatsam kalp krizi geçiririm ben
Şu kadınlar ne zaman kendi kıymetlerini bilecek diye hep düşünürdüm? Şimdi iyice hüsrana uğradım.

eve bıraktı valizi kapıya koydu gitti
Ne kadar kötü olursanız olun niye annesinin evine gidip kaldı siz eve geldiğiniz halde? Birde 'bizim evde de var makina' demis. Sanki arkadaşsınızda o hala ailesiyle yaşıyor sizi o eve davet ediyor gibi. Benimseyememiş sizi.

Ayrıca niye annesiyle yaşayacaksınız ki. İlk aylar zaten yanindaymışsınız e yeter artık.
Eşiniz annesinden ayrılmamış birey olamamış birisi. Bununla bir ömür geçmez.

X