2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

bende sana onu diyecektim bak kalbimiz birmiş mutlaka gel pazara geldiğinde beklerim cnm tmm mı evim çok kolay yerde zaten bulursun hemen yada ben seni almaya gelirim

evet cnm menemen pazarına gittim valla herşey tazecik herşey aldım...yarıştıralım valla ne güzel olur:))))

canim ya saol,eksik olma...a.s.
valla yine dr dan elim bos geldim...
cok inattci benimki cooooooookkk...
oglak bebekleri inattci olurmus ama benimki daha da inattci...kaydirigubbakcemile

canim ya kolestrol icin de cok dikkat et aman,yagsiz fett olan seyler ye...bir de yogurt ye cunku yogurt kolestrolu dengeliyormus...

tesekkuler canim....evet hala gostermedi...
bu gidisle de ancak dogunca ogrenicem heralde...
dr goremedi canim,cunku kordon bacaklarinin arasina girmisti bizimki de bacaklarini acmadi malesef....ama erkek olsa simdiye belli olurdu,kiyidan kenardan bence kiz olucak....
senin hamislik nasil gidiyor,seninki erkek galiba?

kançiçeğim hiç belli olmaz kız deme hemen, benimkide öyle yapmıştı kordonu almıştı bacaklarının arasına göstermedi bir türlü hep kız dediler naz yapıyor dediler ama bak erkek çıktı
bence sen 1 hafta 10 gün sonra falan başka bir doktora git öğren bekleme 1 ay daha yazık sanada belki gittiğin doktoru sevmiyordur ondan göstermiyordur

ben geldim kızlaaar:) bebişimi gördüm şov yaptı miniş kızımız bizim prensesimiz olucak kesinleşti çok güldürdü bizi namaz kılıyo gibi durdu sonra elini uzattı para ister gibi en son bacaklarını bi açtı bi açtı sormayın dr artık pembeleri alabilirsiniz dedi

alishacım gözün aydın ee artık isminide sölersin bize kesinleşince sölücem demişsin ya ondan dedim bekliyoruz valla

çok sevindim cnm yaramaz olcak galiba senin prensesin

kimseyi dinlemicem herkes bişi sölüyo bizim iki ailede de, ben naz koyucam kızımın ismini cnm inşallah

evet bencede kötü sadece naz güzel kibar sade bi isim

evet cnm adaş olurlar :)))

ne güzel adaş olucaklar:)bizimki ya mira ya naz olsun dedi, bence naz çok güzel ama sadece naz sudenaz elifnaz falan kötü

alishacım gözün aydın artık rahatsın emin oldunuz, allah sağlıkla büyümesini nasip etsin inşallah, çeyizine başla bakalım artık naz hanımın

alishacım gözün aydın artık rahatsın emin oldunuz, allah sağlıkla büyümesini nasip etsin inşallah, çeyizine başla bakalım artık naz hanımın
ay başlamazmıyım cnm ya hemen bu haftasonu başlıcam ilk mobilyalarına bi karar verelim de o iş çok hamallık, en azından duvarlara karar verelim yapılsın snra şişko olucam iice zor olur, cicilere de başlıcam herkes almış heralde hastane çıkışını ona bakıyım sonra uzun kollu badi hiç almadım daha çok eksiğimiz var

ben hiç başlamadım bile almaya ama başlıcam artık

bebek odası konusunda kararsızım işte bi alayım diyorum bi almayım diyorum bilmiyrm valla

merhabalar bayanlar bayadır giremiyorum bende tek kollu evde bi oraya bi buraya iftara hazırlık derken akşam ölü gibi düşüyorum bendede rahimde ağrılarım oluyo bazen oturduğum yerden kalkamıyorum dr.haraketsizliktendir dedi kolum ilk kırıldığında hiç haraket edememiştim olabilir dün gecede bacağıma kramp girdi felaket bişey sizdede oluyomu? bayanlar kız ismi arıyosunuz heralde geçenlerde duydum bende YÜSRA anlamıda kolaylık demekmiş talak suresindede geçiyomuş bilmem beğenirmisinizkaydirigubbakcemile5

fatocum yorma kendini o kadar dikkat et kendine dinlene dinlene yap işini

bana da bazen oluyo kramp ama benim bel ağrım çok kötü yatttığım zaman kalkamıyorum oda yorulduğum zaman aşırı ağrı oluo

nihayet its a girl yapabildim ya darısı kançiçeğimin başına:) hadi ben kızı yatırıyım ii geceler herkesee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…