2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

talya inş seninde ayrıntıların güzel çıkar sağlıklı olsunlarda kız erkek ne fark eder. ha fındıkı olmuş hada fıstığı :))))

günaydın kızlar

almina göksu geçmiş olsun canım, tuzdan uzak dur hem gebelik içinde iyi tuzdan uzak durmak

montesori canım beterin beteri var üzme kendini doktor ne diyorsa onu yap , illa karından iğne olmak zorunda değilsin için fena olacaksa kolundan bacağından yap canım, bence doktoru dinle günde kaç kez dediyse o kadar yap iğneni bence , çok geçmiş olsun

Talya sende kesin öğrenememişsin ama yakında gideceksin nasılsa o zaman kesinleşir hayırlısı olsun bakalım

günaydın hanımlar

monteseri canım üzülme nolur bebişini de üzme doktorun dediğini yap. eğer kilo almazsan bebeğin belki beslenemez öyle düşün. nasıl iltihap bebeğe çok zararlı antibiyotik kullanın diyorlar. bunu da öyle düşün lütfen. allahın izniyle ikinizede hiç birşeycik olmaz güzelim.

alisha
cım gözün aydın allah gönlüne göre verdi seninde ne güzel ismi de çok güzel naz bende istedim ama eşim hala inatlaşıyor. prensesine şöyle güzel bir o da yap :)) ben sepet alıyorum şıkır şıkır yatıcak kızım :))

ezracım bizimkiler isimsiz kaldı. eşim dün yine bilgisayar başında isim arıyordu ben artık vazgeçtim sen bak dedim :)) deren diyodu dünde anlamı öyle güzel değil bende almina diyorum garip isim diyo :)) gene kaldık ortada ... kezban su ya devam :))

fatocum kramp bende de çok vardı her akşam giriyordu şimdi magnezyum disporal kullanmaya başladım 4 gün oldu 4 gündür çok rahatım hiç kram girmiyor. miniğimin kulakları çınlasın o çok demişti kramplara magnezyum, kalsiyum diye :)) benim doktor tek magnezyum verdi bence sende sor doktoruna boşuna çekme krampları...

talyacım yinemi sonuç yok. kız olursa asıl sen naz koymalısın :)) ayrıntılıda çıkar kesin. çünkü uzun süre bakılıyor kesin döner bir şekilde

Günaydın kızlar herkeseeee,
montesori, üzüldüm canım bende insülin alacağına, ama dr.unun dediği doğru, beslenmen yetersiz olursa hem senin için hem de bebeğin için daha kötü güzelim.

talya, sen de öğrenemedin, ama dr.un hiç olmazsa belki kız olabilir demişkaydirigubbakcemile3 kançiçeğime dr. hiç bir şekilde ipucuda vermiyor.:roflol:

esra, marsg sizin kızlara valla isim yok beğenemiyeceksiniz doğuncaya kadar anlaşılan.Ama doğunca dikkat edin, baba adayları gidip direk kendi istedikleri isimleri yazdırmasınlarkaydirigubbakcemile

alisha kızının olacağı kesinleşti güzelim, naz ismide çok güzel, senin ki öyle çok nazlanmadı ama, olsun:CüvCüv:

Benimde arada gece kramp giriyor, ama her akşam değil.Açıkçası ilaç almak istemiyorum artık.Bol bol kalsiyum alacağım şekilde süt,yoğurt,peynir yiyorum.Her günde megadyn alıyorum zaten.
Dr olayını hala kesinleştiremedim zaten, sinir oluyorum.Ama hala bir karar veremedim, ne yapsam diye.

günaydın kızlar sagolun hersey için yaa moral oldunuz bana...bu seker o kadar farklı bişey ki dün 5 kasık pilav yedim degerlerim normaldi...ama sürekli degişkenlik gösteriyo,artık her yemekten sonra ölçüp ona göre yapıcam ignemi...
smrisk ben ayrıntılıya ayın 19 una gircem çok heyecanlıyım az önce rüyamda ayrıntılıya girmişim basımda 5,6 tane doktor aynı okuluda sözlü olur gibi onlar masalarında oturuyo ben tahtaya cıkıp karnımı acıyorum karnım üzerinde konusuyorlar hani ultrason diyorum işimize karısma biz böyle bakıyoruz gözümüzle diyorlarkafamçokkarıştı ayyy cıkınca moralim bozuluyo ucuz etin yahnisi olmaz zaten niye geldiysem buraya diyorum komik bir rüyaydı...lülülülülülü
fato biliyosundur belki kaç gece cıglık atarak uyandım kramplarımdan doktor ilacımı degiştirdi solgarın ca.mg.zinc diye bir hapını verdi onu kullandıgımdan beri harika uyuyorum hiç kramp sorunum kalmadı...
kızlar TOBOTİ ne zamandır yok verdi bize kırmızı biber tariflerini kayıplara karıstıkaydirigubbakcemile3

günaydın herkese
kızlar kesinlikle kalsiyumu eksik etmeyin ben bikaç gündür almayı unutuyodum gece çığlık çığlığa uyandım :))) yazık kocişmde doğuruyom sandı nası korktu aman diyim ben süt yoğrut falan çok tükettiğim halde ikaç gün ilacı almadım böyle oldu

valla kızlar bu çocuk hem nazlı hem inatçı olacak.:ecrin_bebek: bende artık düşünmüyor değilim kız olursa naz koyucam ismini.

nazocum slm. bana magnezyum verdi.

bende çok süt, yoğurt peynir tüketiyorum ama yeterli gelmiyor demek. her akşam girmeye başlayınca dayanamadım bende artık aradık doktoru sorduk. kalsiyummu alıyım dedim duyuyorum ya sizden :)) yok magzenyum al dedi. şimdi süper hiç sorun yok. bende bırakıyım diyordum bırakmıyım o zaman. çünkü ne kadar kullanıcam diye sormayı unutmuşum. ama karşı komşum yeni doğum yaptı tüm hamileliğinde kullanmış ilk günden itibaren. :)) birde bu demiri ne kadar daha kullanıcaz

montesori çokk geçmiş olsun, sakın moralini bozma hemen hemen hepimiz ufak veya büyük bizi tedirgin eden bi sorunla karşılaşıyoruz, olacak bunlar

almina-GÖKSU doktorun dediklerinden çıkmazsan eminim bi sorun yaşamadan bebeğini kucağına alırsın.

ben de kramplarım için calciyum sandoz alıyorum , ama bişey dikkatimi çekti ne zaman tuzu azaltsam o gece kramp giriyor. Tuzu tamamen kesmeyin ...

kızlar benim doktorum ferrumu uzun süre kullanma dedi ama kansızlık var bende deyince kullanma onu elevit kullanman daha iyi dedi gecen arkadasımın ablası doktor onunla konustum olur mu öyle sey kullan ferrumu ne zararı olcak elevitle birlikte kullan gitsin dedi ayy kafam karıstı elevit ve ferrumu aynı anda kullanan var mı...bende tam 4 ilaç kullanıyorum elevit,ferrum,balıkyagı,kramp ilacı ...

öncelşkle geçmiş olsun montesori

bende alıyorum hepsini bak sayayım
gyno ferro-demir hapı
efadaily-balık yağı
osteocare-kalsiyum
magnesyum300-magnezyum
elevit-vitamin

ben demirle, kramp için magneyum alıyorum sadece şuan.

elevit almıyorum kansızlık yok bende

bana eleviti hem vitamin olarak hemde folik asiti kestik çünkü hem elevitte hem demirde var onun için verdi

merhaba kıslarrr,
ben yoktum 2 gün okuyamadım fırsat buldukça okuycam rahatsız olanlara Allah şifalar versin

ben elevitt i kestim kes dedi doktor demir ferrum fort kullanıyorum onun içinde zaten folik ait var gerek yok elevite dedi. birde kramplarım için benexol B12 diye birşey günde 2 defa alıyorum balık yapı kullana bilirmiyim diye sordum kullan dedi ama bana ilaç ismi vermedi bende korktum almaya almadım

kızlar bişey sorsam ayıp olurmu bilmiyorum, bu ilaçlardanmı neden benim büyük abdesttimin rengi çok koyu ablam da ilaçlardan olabilceğini söyledi. doktoruma gidince sorucam gerci ama sizdede böyle bi değişiklik varmı

yaaa işte marsg napalım bebiş için arada unutuyorum doktor sorun değil zaten hepsi vitamin antibiyotik deil sorun olmaz ido

smrisk benimde öyle demir hapı alıyosan o yapıyo endişelenme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…