2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

sağolun kızlar iyi dilekleriniz için,kançiçeğim öğrenememiş çok üzüldüm,ama sağlıklıymış çok sevindim.Açıkçası korkuttu beni ya benimkide göstermezse:1shok:

Merhaba kızlar,

Talya inşallah bebeğin cinsiyetini öğrenebilirsin, nasıl merakta olduğunu tahmin edebiliyorum, eminim ona göre hazırlık yapacaksın..

Hepinize huzurlu bir gün diliyorum,

günaydın arkadaslar nasılsınız...umarım güzel bir gün olur ne güzel yagdı dün yagmur dimi kısa sürdü ama ...bugunde hava sıcak gibi...talya umarım cinsiyetini ögrenirsin bebişin , hayırlı haberlerle gelirsin inş. evde yapıcak iş bulamayıca kendimi uykuya verdim normalde 7-8 arası kalkan ben şimdi 10:30 dan asagı kalkmıyorum vakit gecmiyo çünkü...bende tahlillerimi göstercem saat 2 de cok heyecanlıyım doktor tahlil sonuclarına göre insüline baslatıcak...

günaydın montesori inşallah tahlillerin iyi çıkar gerek kalmaz insüline, bence sen 3 gündür çok yoruldun o yüzden geç kalkıyorsundur, dediğin de doğru tabi evde vakit geçmiyor bende yün alıyımda oğluma battaniye öreyim diyorum en azından bir kaç gün oyalar beni

Montesoru inş tahlil sonucun güzel çikarda insülin kullanmassin . Kendine dikkat et, ben allahdan evde duran biri değilim sanirim cildiririm. Cmt pazar evde olduğumd akafayi siyiriyorum, neyse doğumdan sonra kisimla otururum evde :)) bu arada annecim dün bebişime biberon, emzik,, dalin şampuan, sabun, pudra, bebe yaği çorap faşlan almiş bana hiç bişey birakmadilar almam için, 3 tane torunu var bukadar hevesli olcaği akliam gelmiyordu, ama sağolsunlar, onalri mutlu görmek beni dahada cok mutlu ediyor, allah ailelerimizi başimizdan eksik etmesin..

montesori talya vanillax hayırlı haberlerle gelin inş

hepiniz iisinizdir inşş ben her gün bu saatte kalkyıorum çok uyuyuorum her gün yatarken bugün erken kalkçam uyumucam diyrm ama olmuoooo napçam ben yaa ama yarın uyumucam görün bak :)))

Son düzenleme:
Günaydın arkadaşlar,
talya inşallah sağlıklı görürsün bebeğini, cinsiyetini de inşallah öğrenirsin.
Kançiçeğim, bebeğin sağlıklıymış ya güzelim önemli olan o.Cinsiyetini bir ara öğrenirsin.Ama gerçekten çok inatçı bir oğlak bebişi olacak bu.
montesori seninde tahlillerin iyidir inşallah güzelim.Evde olmayınca gerçekten zaman geçmiyor, eşimde bana artık ofise gelme, arada müşteri olursa, sana ihtiyacımız olursa gelirsin diyor ama , evde oturmayı şu anda gözüm yemiyor.Saat 11 gibi gelip, akşam 6 gibi gidiyorum eve.
vanillax seninde güzel haberlerini bekliyoruz.

Barçlıcım bu günlerinin tadını çıkart güzelim:)))))))
Bizim evde okullar açılınca sabah kahvaltı faslı olunca, mecburen artık erken kalkıyorum.

Waterfull sana bir şey sorucam, bebek alta doğru iyice baskı yapıyor bazen sanki ayağa kalkınca düşecekmiş birden yada tuvaletimi yaparken çıkacakmış gibi , normal mi bu sende de oluyor mu ?

waterfull valla cnm aynen bende öle düşünüyorum diyorum bi daha uyuyamıcam zaten en iisi yatayım biraz daha en ii günlerim bunlar bebiş gelince çok uykusuz kalacağım

Waterfull sana bir şey sorucam, bebek alta doğru iyice baskı yapıyor bazen sanki ayağa kalkınca düşecekmiş birden yada tuvaletimi yaparken çıkacakmış gibi , normal mi bu sende de oluyor mu ?

ekinsu bende de oluyor bazen o zaman bir de içe içe vuruyor sanki içimde bişeyler sızlıyor idrarımı yapacak gibi oluyorum uzanınca düzeliyor

Canım, bende şu anda olmadı daha, ama son aylara girince olmaya başlıyor sanırım.Benim alta doğru değil, karnıma vurduğunda aşırı bir gerilme ve acı oluyor.
Sanırım kendini yoruyorsun hayatım, ayakta fazla kalmamaya çalış, öyle durumlarda heranın dediği gibi uzan bir yarım saat.Aynı zamanda bunu bir de dr.unla görüş, allah korusun bundan sonra, bu tür durumlarda önlemlerimizi almamız lazım.Geçmiş olsun.

slmlar, 5buçukta bebişimi görücem kızlar hem çok mutluyum hem de üzgün yani bugünden sonra 1 ay daha var bebişi görmeme, ben de suyumu değiştrdim şimdi ısmarladım ama fiyat çok farklı ya eskisi kristal 4buçuktu bu nestle 7buçuk ama güzel olsun da önemli diil, güzel çıkarsa sölerim

alishacım çok az kaldı bebişinle buluşmana yerinde olmayı inan çok isterdim bende çok özledim kuşumu hadi bakalım hayırlısı habersiz bırakma bizi

slm kızlar,
herkes iyi maşallah,talya,alisha hayırlı haberler beklıoruz sizden,
montesoride geldımı dr dan acaba,naptı
bugun az kaynatmışsınız,hayırdır?

slm cnm hoşgeldin

montesori gelmedi herhalde gelse mutlaka haber verirdi

valla bugün site sorunludu ondan herhalde az kaynattık

sen nasılsın ii misin bende pazardan geldim şimdi yemek yapmak ta zor geliooo herşey zor gelio bana valla sen nasıl çalışıyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…