2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

hoşgeldin esracım, günün güzel geçmiştir inşallah.
evet yaaa kızlar, dr. a gidenler daha gelemedi.
Evet yaaa bugünde dünde gündüz nasıl bir sorun çıkıyor sitede, girmek ayrı dert, cevap yazmak ayrı dert oluyor.O zamanda kimsenin canı yazmak istemiyor sanırım.

slm cnm hoşgeldin

montesori gelmedi herhalde gelse mutlaka haber verirdi

valla bugün site sorunludu ondan herhalde az kaynattık

sen nasılsın ii misin bende pazardan geldim şimdi yemek yapmak ta zor geliooo herşey zor gelio bana valla sen nasıl çalışıyosun

iim canım saol,walla bende ewdeyken diodum nasıl çalışıcam gözümde buyuodu ama başlayınca alıştım,ewde çok hareketsız oluodum yuruyuşte yapamıodum sıcak die,şimdi mecburi bir hareket başladı okuldada aşağı in yukarı çık derken iyi oldu en azından öle 1 ayda 4 kılo almam,bide benim şansıma bu sene 9-3 olduk ya,koyundere nın binası depereme dayanıksızmış yıkılacakmış,oranın 2. kademesı bıze gelecek öğretmenlerıyle birlıkte,o yuzden bız 2 .kademe haftaya sabahçı oluoruz yıne, öğleden sonra koyundere öğlenci olarak dewam etcek bize, ama bizim okılun 1.kademesi yıne 9-3 çalışacak,allah gönlume göre werdı,12.20 de çıkıcam,1.30 gibi ewde olurum ,tüm gün yorucu oluo yoksa,bu hafta hep 4 gibi ewde oldum

hoşgeldin esracım, günün güzel geçmiştir inşallah.
evet yaaa kızlar, dr. a gidenler daha gelemedi.
Evet yaaa bugünde dünde gündüz nasıl bir sorun çıkıyor sitede, girmek ayrı dert, cevap yazmak ayrı dert oluyor.O zamanda kimsenin canı yazmak istemiyor sanırım.

hoşbulduk canım,walla hafif bir yorgunluk dışında güzel geçti o da olsun o kadar,az önce geldim allahtan akşama yemek derdim yok iftara kayınwalıdemlere gidicez,bende bir tatlı yaptım akşama sadece elim boş gitmiim dedim
senin nasıl gidior,ofistesın sanırırm,
bende bazen tam bı bakayım dıorum vaktım warken sıteye açılmıo,sonrada bakmıom artık ,bir çözüm bulsalar bari,

ayy cnm ya allah gönlüne göre verdi valla çok sevindim ii olmuş böle

sen ne zaman izine ayrılacaksın kasımda mı

iim canım saol,walla bende ewdeyken diodum nasıl çalışıcam gözümde buyuodu ama başlayınca alıştım,ewde çok hareketsız oluodum yuruyuşte yapamıodum sıcak die,şimdi mecburi bir hareket başladı okuldada aşağı in yukarı çık derken iyi oldu en azından öle 1 ayda 4 kılo almam,bide benim şansıma bu sene 9-3 olduk ya,koyundere nın binası depereme dayanıksızmış yıkılacakmış,oranın 2. kademesı bıze gelecek öğretmenlerıyle birlıkte,o yuzden bız 2 .kademe haftaya sabahçı oluoruz yıne, öğleden sonra koyundere öğlenci olarak dewam etcek bize, ama bizim okılun 1.kademesi yıne 9-3 çalışacak,allah gönlume göre werdı,12.20 de çıkıcam,1.30 gibi ewde olurum ,tüm gün yorucu oluo yoksa,bu hafta hep 4 gibi ewde oldum

İyi sevindim senin adına esra, gönlüne göre oldu valla.
Evet canım daha ofisteyim, 6 gibi çıkayım diyorum, artık siz sabaha kadar epey kaynatırsınız:)))))))sositososito
Sabahları 1 saat sizlerin yazdıklarını okumakla geçiriyorumnaniknaniknaniknanik

ayy cnm ya allah gönlüne göre verdi valla çok sevindim ii olmuş böle

sen ne zaman izine ayrılacaksın kasımda mı

walla canım gidebildiğim kadar gitmeyı planıorum,aktarmak istıorum doğum öncesini doğumdan sonrasına,ama tabıkı allahtan bir aksilık olmazsa,zaman ne gösterir bilemem

İyi sevindim senin adına esra, gönlüne göre oldu valla.
Evet canım daha ofisteyim, 6 gibi çıkayım diyorum, artık siz sabaha kadar epey kaynatırsınız:)))))))sositososito
Sabahları 1 saat sizlerin yazdıklarını okumakla geçiriyorumnaniknaniknaniknanik

canım walla aynen bende okuldan gelınceye kadar sız kaynatınca benımde 1 saat sürüo okumak,ama bu akşam için rahat olsun kayınwalıdemlere gitcez iftara , yokum bu akşam bendehihoyyyt

esracım bebek odası alacakmısın yoksa sadece beşik mi

yok canım bebek odası düşünmuorum,şu an ewım kücük yerım yok,park yatak almayı düşünürum,istediğin yere götürebılıosun,bebek odasında bırakıp gıdememkı,yanımda olması gerek,sen ne yapacaksın

bende sonradan sevmedim cnm yaa

sen bugun ne güzel menemen pazarına gittin dimi ya,herşey tazecık orda,arada bazen bende okul çıkışı gıdıorum,yazın annemıde götürmüştüm,bı sabahçı olayın yine giderım ben pazara,hatta sonra sana bile uğrayabılırım,müsait olursan,göbişleri yarıştıralım bakalımhihoyyyt

bende sana onu diyecektim bak kalbimiz birmiş mutlaka gel pazara geldiğinde beklerim cnm tmm mı evim çok kolay yerde zaten bulursun hemen yada ben seni almaya gelirim

evet cnm menemen pazarına gittim valla herşey tazecik herşey aldım...yarıştıralım valla ne güzel olur:))))

ben senden 5 gün büyüğüm benim göbeğim senin göbeğini geçer :CüvCüv:kaydirigubbakcemile3lülülülülülü:smiley-cool::roflol:sositososito

ben senden 5 gün büyüğüm benim göbeğim senin göbeğini geçer :CüvCüv:kaydirigubbakcemile3lülülülülülü:smiley-cool::roflol:sositososito

walla belli olmaz güzelim ,son ayda 4 kilo almışım belkıde geçmışımdır seni:çok üzgünüm:

X