2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

İyi geceler kızlar
İyiki bir gün girmedim ya, almış başınızı gitmişiniz yine:roflol: bugün annemdeydim, sai pazarına ittik beraber, ay neler var neler, utanmasam alacağım bir bavul eşya dedimki delimisin kızım önce şu çoçuğu bir doğur sonra yazlık elbise alırsın. :roflol: Önce kışlıkları al. Çoçuk doğunca çıplak kalmasın.:roflol:bir dahaki yaz neler alırım ben kızıma artık:dance:

iyi geceler hande, önce doğunca giyeceklerini hazırla da :))

montesori sen ne testleri yaptırdın yine?

Günaydın kızlar, bu sabah moralim çok bozuldu hafif kanamam olmuş neden olur bilen var mı? İçinizde böyle kanaması olan var mı ? doktorumu aradım ders veriyomuş ulaşamadım ... Lütfen bişeyler söyleyin ne yapacağımı bilemiyorum

günaydın hanımlar.

şheeda bi kaç arakadaşa oldu ama neden olduğunu onlarda tam bilmiyorlar, doktorları istirahat yapın demiş sende şimdilik uzan biyere bi iş yapma sonra doktoruna ulaşmaya çalış, inş ciddi bişey yokdur. ha bi arkadaşada doktoru kılcal damarlarından kaynaklanabilir demiş benim bildiğim bu kadar inş yardımcı olabilmişimdir.

günaydın hanımlar.

şheeda bi kaç arakadaşa oldu ama neden olduğunu onlarda tam bilmiyorlar, doktorları istirahat yapın demiş sende şimdilik uzan biyere bi iş yapma sonra doktoruna ulaşmaya çalış, inş ciddi bişey yokdur. ha bi arkadaşada doktoru kılcal damarlarından kaynaklanabilir demiş benim bildiğim bu kadar inş yardımcı olabilmişimdir.

çok teşekkürler, ilk 3 ay görülmesi normalmiş ama internetten baktığıma göre son 3 ay görünmesi pek hayra alamet değilmiş. dediğin gibi uzanıp dinlenmek en iyiysi galiba

Günaydın kızlar, Montesori kadıköye gittim, annem çok yakın oturuyor pazara, şahane şeyler var, ama dediğim gibi daha kışlıklar çok çıkmamış. İşte o yüzdendirki linaycım almadım, :roflol:önce doğunca giyeceklerini al dedim, aranızda hastane çıkışını alan varmı? Nerelerden aldınız, bana fikir verin. Ay hangisini alacağım şaşırdım kaldım valla:uhm:

kızlar günaydınnnnnnnnnnn:dance::dance::dance:

bugün çok neşeliyim,3 gündür benim bebiş hareket etmiyordu.hareketlensin diye yediğim çikolatanın haddi hesabı yok , ufaktan panik yapmaya başlamıştım ama dün gece annesini üzmedi benim aşkım bi hareketlendi sormayın maşallah dedim sonrada söylendim bizimkine bi dağa üzme anneni bu kadar diye.:mymeka:

Günaydın kızlar, Montesori kadıköye gittim, annem çok yakın oturuyor pazara, şahane şeyler var, ama dediğim gibi daha kışlıklar çok çıkmamış. İşte o yüzdendirki linaycım almadım, :roflol:önce doğunca giyeceklerini al dedim, aranızda hastane çıkışını alan varmı? Nerelerden aldınız, bana fikir verin. Ay hangisini alacağım şaşırdım kaldım valla:uhm:

günaydın handecim...
istanbulda oturanlar çok şanslısınız uygun fiyatlara çok güzel ve kaliteli şeyler alıyorsunuz,kıskanıyorum valla sizi.lülülülülülübursa da tekstil şehri aslında ama istanbul kadar ucuz değil.hastane çıkışı için ben chicco'ya baktım geçenlerde ,ama çok pahalı geldi almadım.Kayınvalidem de demezmi hastane çıkışlarını halası ile ben alıcam chicco dan diye anlıyacağın yırttım bu işten.kaydirigubbakcemile5

kızlar günaydın

sheeda geçmiş olsun canım, kötü bir şey yoktur umarım smriskin dediği gibi doktoruna ulaşana dek bencede yat dinlen zorlama kendini

günaydın handecim...
istanbulda oturanlar çok şanslısınız uygun fiyatlara çok güzel ve kaliteli şeyler alıyorsunuz,kıskanıyorum valla sizi.lülülülülülübursa da tekstil şehri aslında ama istanbul kadar ucuz değil.hastane çıkışı için ben chicco'ya baktım geçenlerde ,ama çok pahalı geldi almadım.Kayınvalidem de demezmi hastane çıkışlarını halası ile ben alıcam chicco dan diye anlıyacağın yırttım bu işten.kaydirigubbakcemile5

talya üzülme canım, çokda fark yok merak etme toplamda yol parası kadar kar elde edersin zaten gelsen bile, bende bursaya gelicem annem dikecek yastığını pikesini beşik örtüsünü zıbınını falan kalan ufak tefek şeyleri de oradan alıcam, çarşıda bir sürü mağaza var zaten bir kerede hallederim

talya üzülme canım, çokda fark yok merak etme toplamda yol parası kadar kar elde edersin zaten gelsen bile, bende bursaya gelicem annem dikecek yastığını pikesini beşik örtüsünü zıbınını falan kalan ufak tefek şeyleri de oradan alıcam, çarşıda bir sürü mağaza var zaten bir kerede hallederim

sadece alışveriş için gidilmez dediğin gibi,yoksa astarı yüzünü geçer.ben bayramda hem ziyaret hem ticaret yapmayı düşünüyorum bu sebepten.hihoyyyt
annene ve sana allah kolaylık versin,ne zevk alırsınız şimdi oğluşun için alışveriş yapmaktan bişiler dikmekten,kimbilir ne süslü şeyler yaparsınız.ben kızımda yaptığım şeylerin çoğunu bu doğumumda kullanıcam ama yeni ve bu bebişime özel şeyler yapmayı bende istiyorum.......

Günaydın kızlar, bu sabah moralim çok bozuldu hafif kanamam olmuş neden olur bilen var mı? İçinizde böyle kanaması olan var mı ? doktorumu aradım ders veriyomuş ulaşamadım ... Lütfen bişeyler söyleyin ne yapacağımı bilemiyorum

sheeda geçmiş olsun canım.arkadaşların da dediği gibi bencede en iyisi uzanmak ve istirahat etmek.:nazar:

günaydın hanımlar
shedaa geçmiş olsun bencede ya doktorunla görüşene kadar dinlen yada beklemeden bi hastaneye git

X