2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ayy evet cnm ya başımın derdi benim bu hastalık deli oluyorum bıktım artık

benimde çok aşırı akıntım var çok sinir edici bi durum yaaa

barcli gecmiş olsun canım ...
ekin su nbr...
ezra börekler biteli çok oldu ...
ooohhh ne güzel götürün tatlıları ayyy ben de tok evin ac kedisi oldum bişey yiyememek canımı sıkıyo...bugun biryere girdim ekmek alcam aman allahım bir şekerpare koymuslar vitrine nasıl baktıysam tatlıya adam param yok alamıyorum mu sandı ne bir kaç tane sarıyım yersiniz dedi ...ben de yok kalsın dedim de içim gitti...

çok saol cnm

ayy kıyamam ben sana yaa ama napıcaksın güzelim sabretmekten başka çare yok azıcık tadına bakarsın artık

çok saol cnm

ayy kıyamam ben sana yaa ama napıcaksın güzelim sabretmekten başka çare yok azıcık tadına bakarsın artık

birkaç gün tadına baktım ölçüm sonuçlarım iyi çıkmadı artık bakmıcam tadına da:çok üzgünüm:
ekin su bu ninni çok güzel yaa gözlerim doldu zaten 3 gündür sürekli aglıyorum canım sıkkım eşimde taklidimi yapıyo...dün aglarken ,ama napıyım aglamamı durduramıyorum dedim ,cok hosuna gitti sürekli tekrarlıyoÇok üzgünüm çoook

barcli gecmiş olsun canım ...
ekin su nbr...
ezra börekler biteli çok oldu ...
ooohhh ne güzel götürün tatlıları ayyy ben de tok evin ac kedisi oldum bişey yiyememek canımı sıkıyo...bugun biryere girdim ekmek alcam aman allahım bir şekerpare koymuslar vitrine nasıl baktıysam tatlıya adam param yok alamıyorum mu sandı ne bir kaç tane sarıyım yersiniz dedi ...ben de yok kalsın dedim de içim gitti...

ya gerçekten üzüldüm şimdi, b,r daha burda tatlı lafı etmeyelım bari canın çekmesin:eek:

evet aynen bende çok üzüldüm içim hiç rahat değil özür dileriz montesori bu ilk ve son olacak cnm bidaha tatlı lafı yok

askolsun kızlar yaa neden öyle düşünüyosunuz takılıyorum ben yapın tatlı muhabbetinizi...şu bebek bir dogsun .zaten kilo da almadım canım ne isterse yicem o zaman dumbo fil gibi olcam...

Son düzenleme:
aman zaten kus kadar cocuk ne yicek ki tupperware de cok güzel mama tabakları kasıkları oluyo onlardan alırız...evimde de güvenle kullanıyorum zaten...

montesori merhaba iyiyim canım sen nasılsın çok yordun kendini 2 gündür
kızların dediği doğru burada tatlı yemek falan muhabbeti yapmamak lazım hem senin için hemde aslında tüm hamişler için hepimizin canı çeker o an bulamayız falan

montesori merhaba iyiyim canım sen nasılsın çok yordun kendini 2 gündür
kızların dediği doğru burada tatlı yemek falan muhabbeti yapmamak lazım hem senin için hemde aslında tüm hamişler için hepimizin canı çeker o an bulamayız falan

walla yaa cok yoruldum iki gündür...birde iş olayı olmayınca moralim cok bozuk 4 yıl yogun calıstıktan sonra evde oturmak sıkıyor beni....tv de izlemem hiç acil dizi filan bulmam lazım kendime ,kitapta okurum ama gecmiyo vakit...evde işim hiç bitmiyo diyen kadınlar napar bütün gün anlamam yaa:dilcikar:

walla yaa cok yoruldum iki gündür...birde iş olayı olmayınca moralim cok bozuk 4 yıl yogun calıstıktan sonra evde oturmak sıkıyor beni....tv de izlemem hiç acil dizi filan bulmam lazım kendime ,kitapta okurum ama gecmiyo vakit...evde işim hiç bitmiyo diyen kadınlar napar bütün gün anlamam yaa:dilcikar:

aynen bende evde yapacak bir şey bulamıyorum, gündüz programlarınıda seyretmem hiç oldum olası, bende kitap oluyorum , neyse bebiş doğunca sıkılmayız artık

keşke biz bebek calısmalarına daha erken baslasaydık da şöyle eylül ekim dogumlu filan olsalardı dimi...şimdi sıkılcagımıza onlarla vakit gecirirdik...

kızlar geldim drdan tam tahmin ettiğim gibi idrar yollarında bol iltihap çıktı 3 tane ilaç verdi ama ben ilaç kullanmak istemiyorum yaa offf
çok geçmiş olsun canım
içmen gerekiyo ne yapasın
içmesen enfeksiyon daha fazla ilerleyebilir dr'lar zaten gebelikde onun dozajını ayarlayarak veriyor
inşallah kısa zamanda atlatırsın arkadaşıma.s.

kızlar ben kaçıyorum kociş bilgisayarı istiyor hepinize iyi geceler bebişlerinizi görün rüyanızda

X