2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ya kızlar benim bildiğim lizöz oluo rizöz die yanlış yazmış olmayasınız,

lizöz genelıkle bayanların lohusayken kullandığı örgüden yapılan bol şal gibi geniş dökumlu ceket gibi bişey oluo,benımde çeyızımde wardı,krem renklı,eskıden çok yaygınmış,ama şimdilerde pek kimse bilmıo

ya kızlar benim bildiğim lizöz oluo rizöz die yanlış yazmış olmayasınız,

lizöz genelıkle bayanların lohusayken kullandığı örgüden yapılan bol şal gibi geniş dökumlu ceket gibi bişey oluo,benımde çeyızımde wardı,krem renklı,eskıden çok yaygınmış,ama şimdilerde pek kimse bilmıo

Aaaa evet nette görmüştüm şimdi hatırladım yerimseniben

Yok canım söylemedi bende sormadım.
Ezra sende 23 haftalıksın bu haftalarda özellikle bakıolarmış bide akıntıdan kültür testi yaptı onunda olması gerekiomuş aklında bulunsun.

canım cuma günü wardı kontrolüm,renklı doppler yaptı, lekelenme olduğunda gitmiştim alttan baktı,açılma yok dedi,damarların çatlıo olabılır dedı buyumeden,
bu dediğin kültür testi açılma içinmı ,çünku dr bişey demedı 1 ay sonra görüşürüz ,şeker testı yapıcaz dedi sadece, akıntı demişken sizdede çok fazla oluomu ya,günde kaç defa ped deiştirıorum,çok kötü:KK43:(((

Yok canım açılma için deil bu haftalarda yapıolarmış doktoruna sorarsın.Evet bendede çok oluo bıktım artık :kızgın:

Kız anneleri için:

Ceylan gibi yüzün olsun
Selvi gibi boyun olsun
Talihin hep açık olsun
Uyan güzel kızım
Uyan melek kızım
Uyan canım kızım
Uyan uyan oy
Akan sular ömrün olsun
Rüyalarım senin olsun
Annen sana kurban olsun
Uyan güzel kızım
Uyan melek kızım
Uyan canım kızım
Uyan uyan oy

Son düzenleme:
kızlar geldim drdan tam tahmin ettiğim gibi idrar yollarında bol iltihap çıktı 3 tane ilaç verdi ama ben ilaç kullanmak istemiyorum yaa offf

barçlı canım gittim markete aldım dr Qetkrın tavuk göğsü tatlısını yaptım, borcamın altınada kakolu bisküvi çektım robotta onuda koydu,yapmasan şisecektım walla:eek:

ohh ohh cnm afiyet olsun ellerine sağlık

benimde komşum getirdi tatlı sağolsun yapmama gerek kalmadı eşimede söledim gelirken oda alacak peynir tatlısı oluo ya höşmerim ondan anlıca ziyafet var bu akşam

barçlı canım gittim markete aldım dr Qetkrın tavuk göğsü tatlısını yaptım, borcamın altınada kakolu bisküvi çektım robotta onuda koydu,yapmasan şisecektım walla:eek:

ohh ohh cnm afiyet olsun ellerine sağlık

benimde komşum getirdi tatlı sağolsun yapmama gerek kalmadı eşimede söledim gelirken oda alacak peynir tatlısı oluo ya höşmerim ondan anlıca ziyafet var bu akşam

X