2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

defneyi ben söylemiştim ona çok hoşuna gitti bide dini isim istiyorum ben nüfusa yazdırmasak bile kulağına okunucak oda eşimin babanesinin adı elif aslında tek elif koycam ama kuzenimin adı elif

Miniğimm nerdesin sen merak ettik seni , iyi olmana sevindim canım

Hande sende yani bir alemsin kadıncağzı nasıl susturmuşsun öyle , elif defne miydi bulduğun isim

İsim koyma konusunda en hızlısınız benim herhalde, kayınvalidemle görümcem telefonda sordu, isim düşünüyomusun diye, ben koydum deyince ikiside şoka girdi,:roflol: artık isim mi düşünüyorlardı bilmem ama ben koydum deyince kimse bir şey söyleyemedi, allahtan babamız bulduğumuz ismi kolay beğendi, tabi anlamı ne. garip bir anlamı olmasın demesini engellemek için hayatım bak isim buldum anlamıda bu olurmu? deyince, anlamı da çok güzelmiş koyalım dedim canım kocişim.Şeniz

defneyi ben söylemiştim ona çok hoşuna gitti bide dini isim istiyorum ben nüfusa yazdırmasak bile kulağına okunucak oda eşimin babanesinin adı elif aslında tek elif koycam ama kuzenimin adı elif

bende kulağına zeynep söylenmesini istiyorum annemin ismi.

nüfusa yazılmıycak ama o göbek ismim diye bilecek inşallah :))

bir arkadaşım var yeni doğum yaptı kayın validesi de hacca falan gitti.

doğumdan önce kayınvalidesine anne çok güzel isim buldum sende çok sevceksin dedi ne kızım dedi büdü dedi bizim ki :))

inyakenabüdü var ya diyo :)))))))))))) ay koptuk hepimiz bebek doğana kadar büdü kaldı ismi. şimdi elif :)))

valla iyiyim marsgcım ne yapayım işte evimiz tadilata girdik bebiş öncesi ev bakımı yaptırıyoruz. malum kış bebekleri olacaklar üşümesinler kıyamam... iş yerindede baya bi yoğunluk vardı... sizler neler yapıyorsunuz.. bu arada 2 hafta önce kontrolüm vardı ayrıntılı bakıldı allaha şükür herşeyimiz normal çıktı. tetanoz aşımıda oldum.. işte bende haberler bu kadar...

bu ardada problem yaşayan arkadaşlara da (montesori, ezra, amniyosentez yaptıran arkadaşlar, blooms vs..) çok çok geçmiş olsun diyorum ne olur kendinizi sıkıntıya sokmayında problemler daha da çoğalmasın...

miniğim hoş geldin ne zmandır yokdun bizde seni merake tmişdik seninde iyi olmana sevindim . ekinsu ve marsg verdiğiniz bilgile riçin tşk ederim.

isim konusunda bizde şaşırdık kaldık oğlum olsaydı direk kayra koyucakdık.ama kızımız olucak düşünüyoruz hergün

:)))) çok iyiymiş yaaa aslında tek isim dini isim istiyodum ama beğenemedim bende böle bi çöüzüm buldum ki kuzenim elif olmasaydı kesin elif olurdu aslında iki isim çok severim kullanıırmda ama hem bizim soyisim çok uzun çok zorlanır yavrum hemde eşimin ailesinde hep iki isim torunlar ama nedense tek kullanıyolar bende öle istemiyorum böle defne deriz ama arada elif defne deriz göbek adın deriz aslında bana uygun elif naz hemde ikisisde kullanılır ama eşim pek beğenmedi

AY KIZLAR SABAH SABAH ÇOK GÜLDÜRDÜNÜZ BENİ:roflol:,ALLAH TA SİZİ GÜLDÜRSÜN.SİZ ŞİMDİ BÖYLE HER İSME KULP BULUNCA BENDE DÜŞÜNDÜM ATİLLA VE SAHRA İSMİNE KULP TAKARLARMI ACABA DİYE,AMA BULAMADIM İŞTE:dilcikar:

sheeda içini ferah tut bir şey yoktur canım sadece önlem olarak gittiğini düşün doktora dua ediyoruz senin için hemen haber ver bize dönünce

shedaaa içini ferah tut korkma güzelim eğer kanamam şiddettli ve sancılıysa tamamda değilse muhtemelen yorulmuş falansındır

sheeda dualaımız seninle içini ferah tut canım. geince haber ver muhakkak.

miniğim sevindim canım sorun çıkmamamsına iyi haberlere ihtiyyacımız var.

smrisk kızlarada kayra konuluyor. neden koymuyorsunuz madem begeniyorsunuz bu ismi.

nazacum bende naz ismini çok seviyorum ama eşimde nazlı olur çok koymayalım diyo :))

marsg bide o var tabi ben kendimden biliyorum naz olan isimler çok nazlı oluyo :))))

bizde hep kulp buluyoduk cinisyet belli değilken ben alperen diodum abim ne o alpella diodu :))) defne dedin ne o define derler dio :)))))

ya evet kızlarda kayra konuyormuşda oğlum olursa ilerde ismini kayra isterim. oyüzden kullanmak istemiyoruz. b,i ümit belki ikinci erkek olur tabi önce sağlık. o değil ben kızım olcağına pek inanamıyorum ayın 24 de kesin belli olur artık

doktorumla görüştüm gel bakalım dedi, birazdan hastaneye gidicem bana dua edin

CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN İNŞALALH GÜSEL HABERLERLE DÖNESİN GELİNCE MUTLAKA YAZ. 2,5 alık ken benimde olmuştu 1 hafta hata daha fazla yattım ben evde doktor rapor verdi progestoron kullandım genede çok dikk et kendine, Allaha emanet olun :nazar:sevgiler

gamze ,inş seninde as sonucun temiz çıkar

canımsın, çok saol inaşllah bekliyorum dahada bekliycem herhalde kolay kolay çıkmıyormuş. ama doktor bize pazartesi ön bilgi alına bilir dedi hatta %90 sonuç çıkarmış ama aramadı merka ettim demek sonuç onada ulaşmadı gelseydi arardı mutlaka beni. Napalım bekliycem ama inanıyorum sağlıklı bebeğim benim. inşallah. pazartesi kontrolüm var ozman bakcaz artık sorarım doktora ilgin için çok teşekkür ederim canım benimkaydirigubbakcemile5

gunaydin kizlar nasilsiniz?
sheeda canim insallah guzel haberlerle gelirsin...
ben de bugun saat 15.00 da dr a gidecegim cok heycanliyim:)

X