2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

evet uyuyo soyisminize.sorma bi isim söleyince hemen bi kulp buluyolar kimsenin dediğine bakmamak lazım aslında ama insanın içine sinmiyo işte biri bişi söleyince...

benim babanemde yosun istiyo :))))) ama ben beğenmiyorum

aşkın koyun o zaman sizde,eşimde biz çıkarken kızım olursa esram koyucam diodu,ben tamam desem hemen koyacak ama ben istemıorum,
benim babam bana kıyamazdı bitanesıydım onun,seni kimseye weremem , ben öldükten sonra ewlen derdi,dediği oldu ,kendisini 7 sene ewwel kaybettım,ewlendiğimi göremedi......

:çok üzgünüm:başın sağolsun cnm allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

valla bende ona üzülüyorum sırf. kızım isimsiz kaldı diye :)) babası aşkım diye seviyor. mahsus aşkım koyalım diyorum bütün erkekler aşkım diye gezer peşinden diyorum deli oluyor :)))

arkadaşlarının hepsinin oğlu var. hepsi talip bize prensese. hiçbirininkini begenmiyo onun ki mızmız bunun ki korkak :))) kimseyi yakıştıramıyo kızına

aşkın koyun o zaman sizde,eşimde biz çıkarken kızım olursa esram koyucam diodu,ben tamam desem hemen koyacak ama ben istemıorum,
benim babam bana kıyamazdı bitanesıydım onun,seni kimseye weremem , ben öldükten sonra ewlen derdi,dediği oldu ,kendisini 7 sene ewwel kaybettım,ewlendiğimi göremedi......

iiim cnm arada gelen kasık ağrısı dışında ii gidiooo senin nasıl gidiooo sen nasılsn

cok sukur iyiyiz biz de ama o kasik agrisi bende de oluyor...
bi de mide yanmasi var tabi carsamba gunu dr a gidecegim kontrol icin.
sen ne zaman gideceksin?

ben bugün gittim dr bana çok yakın dedim benim ağrılarım var geçmio 3 günden beri

yarın 4ten sonra hastanedeim gel idrar tahlili yapalım dedi gerekirse nts'ye de bağlarız dedi bakalım yarın gidicem işte

Valla ben iyiyim kançiçeğim senden nbr? Akşamları uzanıp kızımın hareketini seyrediyorum,Benim prenses akşamları daha çok hareket ediyor.

kızlar giremedim bıgun cok yogundum doktor insüline baslatabiliriz sen testlerini hazırla dedi onları hallettim baska işlerde cıkınca ayyy cok yorgunum neyse kimse yok ekin su yalancı romantik var izle... ezra,barcli de yok...

ben burdaııımmm şimdi geldiiimmm

montesori cnm inş testlerin ii çıkar da insüline gerek kalmaz

Esracım hoşgeldin, çok çalıştınızzz di mi kıs_?Hemen tatil yaptınız.Bugünlerde kimsecikler yok, okullar açılınca kiminin çocuğunun okul telaşı, kimi senin gibi işe başladı. Sohbetler kısa olmaya başladı.
Marsgcım, bir sürü isim yazıyoruz, onlardan birisini beğenemedin mi_?Çok zor isim olayı, hele de bir isme takılınca şimdi başka isim düşünmek daha zor geliyor tabii.
Zeynepçim, geçmiş olsun canım, inşallah daha fazla genişleme olmaz.Sen ikili testin haricinde başka bir test yaptırmamıştın değil mi_?Bu arada bugün dr. neyle bakarak genişleme olduğunu söyledi, ayrıntılı filan mı yaptı, yoksa doppler usg mi oldu_?
sağol canım iyi temennilerin için
evet obstetrik renkli doppler us yapıldı oarda çıktı bu sorun ben 3lü tarama testi yaptırmadım dr'um da 2li testin iyiydi bencede gerek yok demişti yaptırmadıma.s.

bende yarın gidicem hastaneye idrar testi yapılacak gerekirse ntsye bağlıcam dedi dr kasık ağrılarım için

valla bilmiyorum cnm ama benim zaten hamile kalmadan önce idrar yolları enfeksiyonundan başım derttedi bir türlü geçmemişti ilk aylarda yapılmıştı test o zamanda çıkmıştı dr ilk 3 ay ilaç kullanamyız demişti büyük ihtimal ondandir die düşünüyorum

slm kizlar naber?
barcli canim kasik agrilarin cok mu siddetli yoksa?
bence de idrar yolu iltihabindandir cunku bende de olmustu...
insallah gecer canim...

iiiz cnm senden nbr

şu an yok ama olduğu zamanda baya şiddetli oluyo ağlatıyo yani öle diyim

inş geçer cnm bakalım yarın belli olacak

sen ii miisnn

Son düzenleme:
kızlar size ii geceler allah rahatlık versin bebişlerinizle kocişlerinizle rahat rahat uyuyun

ben iyiyim canim...ama biraz mide yanmam var onun icin de carsambayi bekliyorum dr a gidecegim...gecen gittigimde yoktu o yuzden ilac almadim..
simdi ne yesem midem alt ust oluyor...hamilelik giderek sikintili olmaya basladi.

X